připravím vyúčtovaní koskolandu

Založil peki, 22.03.2017, 22:28:17

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

Budu mít připraveny papíry k podpisu. Vezmu je do Letňan.

peki

Zpracovávám smlouvy za Koskoland Praha. Nakonec to dělám dohromady za Q4 2016 a Q1,Q2 2017. Splatnost bude k 31.7 2017.

Ivansliz

Máme ti zas posílat info, od kdy jsme na výstavě a kolik m2 máme zastavěné a čím?

Za mě to je od 4. 10. 2016 doteď (asi tedy Q4, Q1, Q2 ?), cca 5 m2 - Tramvajové město, železniční přejezd, dioráma s vagonem.
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

peki

Citace od: Ivansliz kdy 21.06.2017, 07:48:09
Máme ti zas posílat info, od kdy jsme na výstavě a kolik m2 máme zastavěné a čím?

Za mě to je od 4. 10. 2016 doteď (asi tedy Q4, Q1, Q2 ?), cca 5 m2 - Tramvajové město, železniční přejezd, dioráma s vagonem.

Netřeba mám kde mi něco chybí tak se SZ doptám.

peki

Citace od: peki kdy 02.06.2017, 09:53:44
Zpracovávám smlouvy za Koskoland Praha. Nakonec to dělám dohromady za Q4 2016 a Q1,Q2 2017. Splatnost bude k 31.7 2017.

Smlouvy jsou podepsány druhou stranou, připravuje se proplacení. Dostal jsem několik dotazů, kdy to bude. Nevím to přesně, jsou dovolené, prosím o trpělivost.
Dík

peki


Cavelon


skmaand


Tomik

Taky mi už připlavali kapříci. Díky moc!
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Izabella08


skywalker007

Dnes mi také peníze dorazily.
Díky

Ryxe


cendix

Peníze dorazily. Děkuji moc. Asi si koupím něco na sebe. ;)

jerzeeg

Citace od: cendix kdy 22.08.2017, 13:14:27
Peníze dorazily. Děkuji moc. Asi si koupím něco na sebe. ;)
ty chodis ve vecech z lego kostek ? :-D

Robkteryten


Ivansliz

Peníze dorazily, je to ranec. Díky!  >:D
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

peki

#16
Začínají chodit peníze za poslední Koskoland.
Seznam smluv zde

Petronel

Citace od: peki kdy 16.01.2018, 09:53:08
Začínají chodit peníze za poslední Koskoland.
Seznam smluv zde

Už mi to trochu splývá, tam byl nějaký ten spol.projekt? Friends? To bude řešit zase Igorus? Diky

Igorus

Ano, tam byly Friendsky. Současně s vyúčtováním proběhne i vyúčtování za Friendsky i za Brickrepublic. Od většiny čísla účtů mám, od koho nemám, napíšu SZ.

Budu řešit pravděpodobně příští týden.