Uděláme radost Legem Olomouc (vánoce)

Založil peki, 16.10.2018, 10:52:01

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

peki

Citace od: Ryxe kdy 12.09.2018, 18:56:43


Peki, byl bych rád, kdyby se podařily dvě lokality. Počkal bych, jak pokryjeme toto oddělení a případně domluvím ještě další, když bude dost dárců ;). V Plzni prý mají dárky pro děti pokryté a dostávají jich dost, proto další sbírky zatím nepotřebují. Jsou spíš pro hrací aktivity jako bylo třeba při akci Porsche.

Čekáme na seznam pro vánoční Olomouc.

Ryxe

#1
Zdravím všechny, dnes jsem dostal od paní Medkové z Olomouce seznam dětí. Dovoluji si zacitovat kousek z emailu, který jsem dostal, jelikož se týká Vás všech, kteří se na tomto projektu podílejí. "Moc si vážím toho co pro naše děti děláte, zdravím všechny Vaše kolegy a mockrát Vám děkuji. "

Seznam je následovný:

Nikolka H.- 6 let  jakékoliv yoshimaka 41036, Borun 10729

Kryštof S.- 5 let klučičí jakékoliv nejlépe auto, policajti a pod.  Vasyk 31033,60081, linhi  6586, 4437

Tom H.-  15 let Kostky.org, Davroman

Julie CH.3 roky - Duplo  Peki 10854, Šipka

Julie K. + Elizabeth  6 let cokoliv  Chairudo č.setu31080 , honzíček22

Pavel L. 6 let  má rád rakety  Robkteryten č.setu 75091, Horáčkovi, skyrider

Vojtíšek R.- Duplo    Hardegon 10847, E-Legie 10809

Lukášek K. - 4 roky - policejní lego cokoliv auta, policajti... Igorus

Honzík B - Duplo, +Rosi - Lego friends, nebo frozen  Jerzeeg 10528, samy405 41332

Anna K.- 6 let - farmářská tématika, zvířátka   skywalker007, Jirka a Iveta (CIKO) 40171

Anna M.- Lego frozen   Gearcs, Izabella 08 10736

Jonáš B.- 3 roky - zvířata, auta, cokoliv  Kuba 10743, Sihaja 6158

Ninuška - lego frozen nebo friends cokoliv   Bruno 41347, Ivansliz41323

Natálka- Hana129 41335

Vali- Hana129 41311

K rozdělení: Danyboy 10 CMF


Systém je stejný jako vždy, napište prosím, jaké dítko jste si vybrali. V případě, že bude více dárců u jednoho dítěte, prosím o připsání č. setu, aby nedošlo k situaci, že dítko dostane dva stejné sety ;).

Pro Toma paní Medková shání Mindstorma, kterého chce zaplatit. Nenašel by se třeba nějaký prodejce, který by ho byl ochoten prodat o něco levněji?

Díky moc všem ;)

Kuba

Koupím malému 3 letému Jonášovi nějaké auta, třeba na tématiku animovaná Pixar Auta :)

skywalker007


Vasyk

Sámel Kryštof - 5 let klučičí jakékoliv nejlépe auto, policajti a pod.

Ryxe


E-legie

Jsem nahlášená už do Ústí. Nevím, kolik se najde dárců do Olomouce, ale mám doma ještě nějaké DUPLO, kdyby byl zájem.
Konkrétně 10818 Můj první náklaďák a 10838 Domácí mazlíčci. Sety jsou spíše menší a obsahují stejnou figurku kočičky. Hodilo by se něco z toho?

yoshimaka

Herbstová Nikolka - vyberu pro dívčinu něco ze svých Friends/Elves zásob
Lust och fägring stor

Skyrider

Lacina Pavel 6 let - vezmu něco z sw

Ryxe

Citace od: E-legie kdy 16.10.2018, 21:15:52
Jsem nahlášená už do Ústí. Nevím, kolik se najde dárců do Olomouce, ale mám doma ještě nějaké DUPLO, kdyby byl zájem.
Konkrétně 10818 Můj první náklaďák a 10838 Domácí mazlíčci. Sety jsou spíše menší a obsahují stejnou figurku kočičky. Hodilo by se něco z toho?

Díky moc, určitě se hodí ;) Můžu přidat k Julii?


E-legie

Ano, můžete mne k ní připsat. Případně mohu sehnat i jiný set, ať tam nemá dvě stejně barevné kočičky...  ;)

peki

#11
Mindstorma navrhuju pořešit kostkama  ;)
peki + lenka DUPLO Churá

peki


Izabella08

Ráda bych nadělila Aničce Mačálové...LEGO Frozen:)

honzicek22

Jelikož je tady jen jeden dárce na dvě slečny...

Kudryová Julie + Elizabeth  6 let cokoliv  Chairudo č.setu31080

Tak přidám ještě druhý kousek ;)

Případně mohu

Kulichová Anna - 6 let - farmářská tématika, zvířátka

nějaké zvířátka ;)


Sihaja

Mám tu ve skříni jedno DUPLO 6158 (zvířecí nemocnice), kterémohu věnovat. Mohu vzít teď na třídění a poslat do Olomouce.

Ryxe

Citace od: honzicek22 kdy 17.10.2018, 08:23:40
Jelikož je tady jen jeden dárce na dvě slečny...

Kudryová Julie + Elizabeth  6 let cokoliv  Chairudo č.setu31080

Tak přidám ještě druhý kousek ;)

Případně mohu

Kulichová Anna - 6 let - farmářská tématika, zvířátka

nějaké zvířátka ;)



Děkuji, připsal jsem Tě k Julince a Elizabeth, u Annničky už dva dárci jsou ;)

Citace od: Sihaja kdy 17.10.2018, 09:45:18
Mám tu ve skříni jedno DUPLO 6158 (zvířecí nemocnice), kterémohu věnovat. Mohu vzít teď na třídění a poslat do Olomouce.
Děkuji, máš vybrané konkrétní dítko, nebo můžeme přiřadit  dle potřeby? Pokud by se Ti to hodilo, na třídění můžeš přivézt, jsem domluvený s robkteryten, že tam set/sety případně přebere a já si pro ně pak k němu zajedu. (Bydlíme kousek od sebe).


Ještě jednou moc díky všem. Je úžasné, jak se Vám v tak krátké době podařilo zaplnit skoro celý seznam ;)

Ryxe

Měl bych jednu prosbu na dárce, kteří se budou účastnit třídění a mají dárky už připravené. Pokud se Vám to bude hodit, prosím vemte je sebou na třídění a předejte je Robkterytenovi. Dnes jsem se s ním domluvil, že je převezme a následně si je předáme(bydlíme kousek od sebe). Ty, kteří dárky přivezou bych ještě chtěl požádat o připsání na papír, jaký set je od koho, abych se pak při sestavování seznamu lépe orientoval. Díky ;)

skywalker007

Kulichová Anna - 6 let - farmářská tématika, zvířátka
Může to být i friends farmářská tématika a zvířátka? ,jinou farmářskou tématiku a zvířecí lego teď nevyrábí.

Ryxe

Citace od: skywalker007 kdy 17.10.2018, 17:41:15
Kulichová Anna - 6 let - farmářská tématika, zvířátka
Může to být i friends farmářská tématika a zvířátka? ,jinou farmářskou tématiku a zvířecí lego teď nevyrábí.

Myslím, že by neměl být žádný problém. Věk na Friendsky už Annička má. Mám Tě k ní připsat?

skywalker007

Citace od: Ryxe kdy 17.10.2018, 17:43:18
Citace od: skywalker007 kdy 17.10.2018, 17:41:15
Kulichová Anna - 6 let - farmářská tématika, zvířátka
Může to být i friends farmářská tématika a zvířátka? ,jinou farmářskou tématiku a zvířecí lego teď nevyrábí.

Myslím, že by neměl být žádný problém. Věk na Friendsky už Annička má. Mám Tě k ní připsat?

Tak mně k ní prosím připiš.
Díky ;)

davroman

Citace od: Stimpi kdy 17.10.2018, 08:32:01
Citace od: davroman kdy 17.10.2018, 08:02:05
Citace od: peki kdy 16.10.2018, 23:41:18
Citace od: davroman kdy 16.10.2018, 23:15:13
Můžu nabídnout nového Mindstorma za 6,5tis.Kč   ;)
berem  :)

OK, set přivezu v sobotu na třídění a předám pekimu.
A cenu zaokrouhluju na 6tis.Kč - zapomněl jsem včera odečíst svůj příspěvek pro Toma.   ;)

Jestli můžu poprosit zaokrouhli na 5tis, přes FB jsem se včera pokusil domluvit, že se na to složíme, ale bez odpovědi... jestli je to ok, pošli mi svoje číslo účtu, nebo to můžu poslat přes kostky, jestli Peki dovolí.

Mrzí mě, že mě veřejně nutíš do dalšího snížení ceny. Žádnou soukromou zprávu nebo zprávu přes FB jsem od tebe bohužel nedostal. Trochu nefér ...   :(

Tak tedy dobře, zaokrouhluji na 5tis.Kč, čímž přispívám necelé 2tis.

Set přivezu na třídění do Prahy.
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

Stimpi

#22
Nerozumím, do ničeho tě nenutím. Tobě jsem žádnou zprávu nepsal. Nevím co je nefér. Nenutím tě přispívat, jen chci přispět na cenu toho setu, tím že buď přímo tobě nebo přes Pekiho pošlu část ceny toho setu. Jestli nechceš tak tě nenutím, byl to jen návrh. Sorry, už nebudu nic psát ...

... myšlena byla obecná diskuze na FB ... s Pekim jste to domlouvali až o dvě hodiny poději, to je možná jádro pudla

Klaj

#23
Hola všem, moc se mi tenhle nápad libí, bohužel sem teď dlouhodbě v cizině a tak je moje skladiště lega nedostupné, ale určitě se rád zapojím pokud bude podobná akce v budoucnu po mém návratu. Mám spoustu setů pro které nemám využití a rád s nima nekomu udělám radost.

teď ale prosím někdo honem smažte nebo zanonimizujte ten seznam dětí. To porušuje nejen GDPR ale snad i ty předchozí zákony. Nebo to aspoň hoďte do neveřejné části fóra. Ať místo radosti není pekelný prů...

edit peki nic to neporušuje  ::)
Draco dormiens nunquam titiliandus

Skyrider

chtěl jsem se zeptat, 1.Olomouc mám za rohem, mohl bych to předat osobně?
                                2. Byl by zájem o lego Batman minifigurky?

Ryxe

Citace od: Klaj kdy 17.10.2018, 20:02:01
Hola všem, moc se mi tenhle nápad libí, bohužel sem teď dlouhodbě v cizině a tak je moje skladiště lega nedostupné, ale určitě se rád zapojím pokud bude podobná akce v budoucnu po mém návratu. Mám spoustu setů pro které nemám využití a rád s nima nekomu udělám radost.

teď ale prosím někdo honem smažte nebo zanonimizujte ten seznam dětí. To porušuje nejen GDPR ale snad i ty předchozí zákony. Nebo to aspoň hoďte do neveřejné části fóra. Ať místo radosti není pekelný prů...
Ahoj, jsme moc rádi, že se Ti nápad líbí. Určitě budeme dobudoucna v podobných projektech pokračovat, tak se budeš moci přidat ;)

Seznam jsem trochu zanonimizoval. Specielně z Olomouce vím, že paní Medková by nám neposkytla informace, ani materiály o nichž by věděla, že by rodinám dětí nevyhovovaly.  Obě paní se kterými komunikujeme (z Ústí i Olomouce) jsou členkami naší FB skupiny a mají tak přehled o všech našich aktivitách. Věřím, že by nás upozornily, kdyby jsme i omylem zveřejňovali něco, co by se rodinám nelíbilo :-)

Sihaja


Citace od: Sihaja kdy 17.10.2018, 09:45:18
Mám tu ve skříni jedno DUPLO 6158 (zvířecí nemocnice), kterémohu věnovat. Mohu vzít teď na třídění a poslat do Olomouce.
Děkuji, máš vybrané konkrétní dítko, nebo můžeme přiřadit  dle potřeby? Pokud by se Ti to hodilo, na třídění můžeš přivézt, jsem domluvený s robkteryten, že tam set/sety případně přebere a já si pro ně pak k němu zajedu. (Bydlíme kousek od sebe).

[/quote]
Nechám výběr jedince na tobě. Robkterytenovi předám  v sobotu.

Izabella08

10736 je číslo setu Frozen, který budu kupovat+navíc Aniččce zabalím další kostičky light blue transparent...ať může postavit více ledu :)

Hardegon

Technická pro všechny. Jsou to vánoční dárky pro děti, tudíž by bylo fajn je i hezky zabalit. Většině lidí (ani mně) to loni nedošlo a Ryxe se Sannou pak museli balit tu hromadu setů sami doma před předáváním. Letos toho bude ještě víc, koukám. >:D

peki

To je pravda, ale to musí říci/potvrdit Ryxe. Já bych to (nyní) nebalil:¨
- může se to potrhat
- může dojít k záměně
- může se ztratit cedulka a pak se to bude muset stejně rozbalit.

Spíše bych z kostkového dodal balicí papír, cedulky a snažil se vymyslet jak pomoci s balením před akcí (kdo je poblíž).

Ale jak říkám to musí říci Ryxe co mu bude vyhovovat.