Šlofíkov 2015 (komiks)

Založil Icewalker, 28.01.2008, 12:30:29

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Icewalker

WORK IN PROGRESS:
Mám téměř hotový další příběh, stačí ho dobarvit, což by mohlo být tak za 2 týdny. Prozatím jsem vám nahrál do prvního příspěvku přebal na šlofíkovské komiksy :)
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Radek Hejret

Tedy povím Ti, SUPER!!!!

Celé je to velmi pěkně a precizně zpracováno a co se mi fakt líbí, je logo šlofíkovské televize v prvním komiksu! Dobrý fórek!

Icewalker

Citace od: Radek Hejret kdy 14.02.2009, 15:49:35
Tedy povím Ti, SUPER!!!!

Celé je to velmi pěkně a precizně zpracováno a co se mi fakt líbí, je logo šlofíkovské televize v prvním komiksu! Dobrý fórek!

Díky za pochvalu :)
Ale musím přiznat, že mi bylo líto, když Česká televize toto logo přestala v rohu obrazovky používat :'(
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Icewalker

Příběh čtvrtý: Jak Jozífek ke štěstí přišel
Synopse: Planeta Země nemůže stále unikat zájmu mimozemšťanů. A když si ji některý z nich vybere pro své plány, není se co divit, že zamíří zrovna do Šlofíkova.
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Šejmus

#34
Super! nevím co dodat... a že už jsem viděl hodně komiksů
Prostě... no... dokážeš tak nějak vyjádřit atmosféru nebo děj nebo co já vim. Nevim jak to popsat. I situace, které by jinde vtipné nebyly, tady vtipné jsou!. Prostě skvělý :)


P.S. Možná budu mluvit za všechny, když řeknu: Chceme víc příběhů! Nebo aspoň delší! Jenom škoda, že kvůli časové náročnosti to asi nebude možné...
Fool of a Took!

Hardegon

Mě se to taky líbí.  ;D Závěr je báječnej. Jen tak dál...  :D

zakm

Icewlaker klobúk dole , srandovný námet a nie je to nuda . Len tak dalej  ;)
...ak nájdeš v živote cestu bez prekážok ,tak nikam nevedie...

Icewalker

Díky za uznání, určitě se budu snažit vás v budoucnu nezklamat ;)

Citace od: Šejmus kdy 19.02.2009, 21:03:44
P.S. Možná budu mluvit za všechny, když řeknu: Chceme víc příběhů! Nebo aspoň delší! Jenom škoda, že kvůli časové náročnosti to asi nebude možné...

Momentálně mám rozepsaný jeden delší příběh (odhaduji ho na nejmíň 10 stránek), sám jsem zvědav, jak dlouho mi bude trvat ho nakreslit. No, chvíli to zabere, neboť kromě toho ještě kreslím starwarsové stripy a fušuju do animace. Nemluvě o mých studijních povinnostech. Po tom příštím příběhu si hodlám dát trošku oddech, což spočívá v tom, že vydám pouze pár komiksů z mé dřívější tvorby v nové úpravě.

P.S.: Když budete hodní, tak vám během práce na příběhu možná předhodím nějaké malé preview ;D
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Lojza5

jj, predhod, je zajem! ;D

A pravě se v Castle/castle mapa řeší, kdo by příp. překreslil mapu do většího měřítka. Myslíš, že by ses toho mohl ujmout? (Já bych tě kvůli Šlofíkovu viděl jako případného kandidáta.

Icewalker

Citace od: Cedrik kdy 21.02.2009, 19:43:36
jj, predhod, je zajem! ;D

A pravě se v Castle/castle mapa řeší, kdo by příp. překreslil mapu do většího měřítka. Myslíš, že by ses toho mohl ujmout? (Já bych tě kvůli Šlofíkovu viděl jako případného kandidáta.

Momentálně mám ještě pár závazků, které bych měl splnit, takže se bohužel budete muset porozhlédnout někde jinde. Nicméně, současná verze mapy se mi líbí :)
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Janek3b

Krásně a vtipně vypracované. Mimochodem moje květiny jsou krásné mi připomnělo jednu scénu z filmu četník v New Yorku.

Icewalker

Citace od: Janek3b kdy 23.02.2009, 16:41:58
Krásně a vtipně vypracované. Mimochodem moje květiny jsou krásné mi připomnělo jednu scénu z filmu četník v New Yorku.
Záměrná parafráze. Jsem rád, že si někdo všimnul ;)
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

jakpet

taky se přidám, tvé komiksy jsou naprosto profesionální a nápadité, musim to vědět, jsem komiksomaniak ;D ;D to s tim ,,mé květiny jsou krásné" je taky skvělý! Nechceš se tim živit? vydělal bys majlant (já bych si tvoje komiksy rozhodně koupil)  >:D ;D

Icewalker

Citace od: jakpet kdy 25.02.2009, 15:25:36
taky se přidám, tvé komiksy jsou naprosto profesionální a nápadité, musim to vědět, jsem komiksomaniak ;D ;D to s tim ,,mé květiny jsou krásné" je taky skvělý! Nechceš se tim živit? vydělal bys majlant (já bych si tvoje komiksy rozhodně koupil)  >:D ;D

Brácha kreslí ještě líp, a ani ve Čtyřlístku ho nevzali (vlastně se mu ani neozvali), takže s tím živením se komiksem bych to neviděl tak růžově. Vždyť i (dnes již klasik) Štěpán Mareš měl co dělat, aby o něco zavadil (a nakonec se chytnul v Reflexu). Ale to už je trochu O.T ;D
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Icewalker

Pokud by vás zajímalo nějaké drobné info ze zákulisí, navštivte stránky komiksu.
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

otaznik

Citace od: Icewalker kdy 10.08.2009, 11:16:17
Pokud by vás zajímalo nějaké drobné info ze zákulisí, navštivte stránky komiksu.
Ty stránky jsou luxusní!  ;D

Icewalker

Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Icewalker

Pátý příběh je víceméně dopsán, tak jsem začal s jeho kresbou. Při troše štěstí se mi ho snad podaří dodělat do konce roku, uvidíme, jak to půjde.
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Colonel32

Připadá mi to, jako bys kreslil na tabletu...

Icewalker

Citace od: Colonel32 kdy 24.10.2009, 14:05:35
Připadá mi to, jako bys kreslil na tabletu...
Kdepak, tablet doma zatím nemáme. Stará dobrá ruční kresba, skener a fotošop ;)
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Icewalker

V průběhu práce na pátém příběhu jsem si udělal chvilku, a zpracoval jsem náborový plakát šlofíkovské policie ;D
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Věšák

hej...to vůbec nevypadá špatně...vážně dobrý... :)

germik

Citace od: Icewalker kdy 26.11.2009, 21:17:46
V průběhu práce na pátém příběhu jsem si udělal chvilku, a zpracoval jsem náborový plakát šlofíkovské policie ;D
Hm... ??? neviděl jsem to už někde ??? ;D >:D. Fakt dobrý, a komiksy jsou taky dobrý :)
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Icewalker

#53
Díky za kladné hodnocení. Ale musím na šlofíkovskou policii něco prásknout: Motorky na náborovém plakátě jí nepatří, naši si je půjčili od rakouských kolegů výhradně za účelem reklamní kampaně, a český nápis POLICIE dodělali ve fotošopu ;) Sami jezdí na méně okázalých, avšak do úzkých uliček mnohem vhodnějších strojích ;D
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Icewalker

Jde to hodně ztuha, ale pátý komiks je pomalu dokončován. Prozatím vás přizvu do fan-artové soutěže, kterou pořádáme. Více detailů na našich stránkách.
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Fifo

už aby tu bol ;D ;D ;D....ta súťaž vyzerá dobre asi sa zapojím

Icewalker

#56
Vzhledem k povinnostem jsem nebyl schopen komiks dlouho dokončit, ale nyní je konečně tady. Zatím nejdelší příběh čítající 16 stran. Ufff!

Příběh pátý: Transgougougot
Synopse: Ze Šlofíkovského výzkumného ústavu uprchne android, kterého je třeba polapit, než náhodou někomu ublíží.
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Icewalker

Pokračování příběhu:
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

SpCasPi000

Parádička, pekne nakreslené i dej super - dobrý relax, taký neskorý večerníček pre dospelých  ;D
Dávam 1* !

Věšák

Vážně perfektní....nejvíc se mi na tom líbí ty citoslovce - už u šoustkastu jsem se řezal smíchy u některých novotvarů...jako třeba rozpůl :D
Ale tohle to dovršilo - uplách, zapark a podobně ;D
Rovněž za 1* :)