Doba ledová

Založil roko86, 18.02.2019, 09:29:32

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

roko86

Můj nový moc Doba ledová ma rozměry 2x 49x49 a asi připomíná možná jak kdysi lidi žily

evizza

Krásné dioráma s tématem, které se zde moc často nevidí. Moc pěkný výběr fauny i flóry. Ale! Doporučil bych trochu rozbít terén - třeba lov toho mamuta by se hodil udělat v nějaké jámě nebo soutěsce - takhle to vypadá jako lov na Hané :-) Jinak moc hezký začátek třeba celého nového tématu ;)

Kuba

Normálně jsi mě předběhl. Taky jsem to chtěl postavit. Už jsem si nakoupil mamuta a asi 10 pravěkých lidí. Chběl mi už jen tygr.

Ale stejně něco taky vytvořím. Protože teď když máme v setech ty mamuty tak se to nabízí.

Ale je to super. líbí se mi to....

Mr. Cube

Kuba: heheh...já zas mám tygra a čekám na mamuta :D

Dílko je pěkné. Líbí se mi jeskyně.  :)

sohibil

Vidím že ženy namisto toho aby sedeli v jaskyni a strážili oheň, tak sa tiež pridali k lovu. Zdá sa že emancipácia je omnoho staršia ako sme sa pôvodne domnievali :D

Na to že to má byť doba ľadová je tam toho ľadu podozrivo málo.
Nečakajte odo mňa chválu, z toho je len stagnácia.
Čakajte dotazy na techniku stavby a kritiku. Jedine to posúva vpred.

Mr. Cube

Citace od: sohibil kdy 19.02.2019, 21:55:05
Na to že to má byť doba ľadová je tam toho ľadu podozrivo málo.

Tak ony ty ledovce nebyly všude, to by pak ani neměli co lovit:

sohibil

@Mr. Cube: Ja som nepísal že bol ľad všade. Videl si že by som niečo také napísal? :D

Skrátka som len chcel naznačiť, že keď už to má byť doba ľadová, pár bielych brickov/plátov by tomu určite pomohlo navodiť lepší dojem.
Nečakajte odo mňa chválu, z toho je len stagnácia.
Čakajte dotazy na techniku stavby a kritiku. Jedine to posúva vpred.

Mr. Cube

A já som nepísal, že ty jsi písal.  :D Já to použil pouze jako větu reagující na tebou zmíněný nedostatek ledu, nic ve zlém  ;)