Olomoucká hospoda

Založil Chairudo, 28.08.2016, 10:24:45

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Chairudo

Za chvíli to bude rok co jsme v Olomouci naposledy sešli, navrhuji uspořádat druhý čajový dýchánek  ;D

Viděl bych to ideálně na sobotu v druhé polovině Září, 17, 24 nebo třeba 1.Října, pro milovníky cestování bych to rád spojil s výletem do Vídně - musím nakoupit pár kostek a objednat díly na Listopadový Afol Day s 15% slevou :D

Témata budou:
1. LEGO
2. Svět Kostek Olomouc II - plánování akce, tipy, návrhy...
3. Volná diskuze o jakýchkoli Lego i Ne-Lego tématech  ;D

Co vy na to, sobota by vyhovovala, jiné návrhy?
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Kuba


Slovenší kolegové v ten víkend kolem 24 září mají stavěcí víkend pro Trenčínskou výstavu myslím. Někteří z moravy se té výstavy budeme účastnit. tak v ten víkend hospodu nedoporučuji dělat :) mohlo by to ovlivnit účast na hospodě.

Hospody v Olmiku bych se chtěl účastnit. Dorazil bych vlakem, tedy pokud se nenajde nějaký dobrovolník z Ostravy, který by to odřídil   >:D . Ten počátek října, nebo někdy v průběhu října by to bylo fajn.

yoshimaka

Ahoj OL hospoda II určitě ANO - ale termín buď říjnový (nejlépe) nebo nejpozději toho 17. září - mezitím budu víkendově zaneprázdněn.
Lust och fägring stor

Foton

Za mě 17. nebo 24. září.
1. října jsem pryč.

Proberu s Maruškou možnost případného ubytování několika účastníků.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Chairudo

Volal mi Honzicek22, zlobí mu přihlášení na Kostky. Vzkazuje že klidně všechny Ostraváky (co se mu vlezou do auta) přiveze.

Myslím, že než se domluvíme a než se ozve pár dalších lidí, tak to asi vyjde na říjen, uvidíme.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Kuba

Citace od: Chairudo kdy 30.08.2016, 15:49:15
Volal mi Honzicek22, zlobí mu přihlášení na Kostky. Vzkazuje že klidně všechny Ostraváky (co se mu vlezou do auta) přiveze.

Myslím, že než se domluvíme a než se ozve pár dalších lidí, tak to asi vyjde na říjen, uvidíme.

to je fajn, že nás pivaře odveze a nemusíme vlakem :)
říjen vyhovuje , září moc né, klidně někdy v průběhu října, pokud někomu zase nevyhovuje 1.10.

ManDay


Chairudo

Navrhuji nové termíny 7.10 a 8.10 kvůli Londýnskému autobusu, především pro zájemce z Ostravy můžeme spojit hospodu s výletem do Vídně.

Můžeme buď: v pátek si užít hospody s tím, že zájemci o Vídeň přespí u mě ve spacáku a ráno vás express zavezu do Vídně.
Nebo v sobotu uděláme úžasný nákup a večer to oslavíme  ;D

Vytvořil jsem anketu, pokud můžete oba termíny zaškrtněte oba a kde se přihlásí více lidí ten vyhraje, doufám že to bude sobota  ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Chairudo

Ahoj, hospoda tedy bude 8.10, cca 18.30 hod.
Hlaste se prosím kdo přijdete ať vím jak velký rezervovat sál ;D díky
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

jojik

Ahoj  počítej se mnou i do hospody.

ogar49

Jen pro zajímavost, pro ty co mají děti, v termínu hospody 8.-9.10. LEGO® Ostrov kreativity Brno, Avion Shopping Park Brno, Skandinávská 2, 619 00 Brno, odkaz na facebook, kdo má, https://www.facebook.com/events/1588017671492168/

Chairudo

Příští víkend už je za rohem, hospoda se neúprosně blíží. Požádal jsem Fotona aby nám opět vybral pěkné místo na posezení.

Kdo se dostaví ,potvrďte prosím účast ať víme kolik rezervovat míst.

díky a těším se na vás  ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

yoshimaka

 Budu tam. Mozna i neco privezu

Lust och fägring stor

ManDay


Foton

Já přijdu též a nabízím případně až 4 místa v Týnci na přespání. Ideálně ve vlastních spacácích abych nemusel měnit povlečení :-)
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

jojik


ogar49

Jaké je místo a předpokládaná doba otevření, dorazím s yoshimaka

Chairudo

Místo bude odhaleno naším manažerem pro styk s veřejností asi příští týden, dobu bych navrhl cca 18.30 jako posledně.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Foton

#18
Manažer pro styk s nonAFOL veřejností hlásí:

Rendezvous point : Side Street - Grill & Bar https://www.facebook.com/SideStreetOlomouc , rezervace na jméno Mlčoch od 18:01

Viz mapka https://mapy.cz/s/17vQw, bod [1]

(reálné) možnosti parkování (všude by mělo být v sobotu zdarma):
[2] ulice kolem Palachova náměstí či soukromé parkoviště přímo na něm (nikdo tam v nepracovní dni není)
[3] ulice kolem tržnice (U výpadu, Kateřinská)

Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Chairudo

Báječné, díky moc.

Tak tedy v sobotu po 18 hodině se tam sejdeme  ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Kuba

Jelikož mi do některých víkendů v říjnu něco vlezlo (sice ne do tohodle) a jelikož se domlouvá zároveň i Ostravská hospudka, tak mi to na 99% nevýjde.  :'( musím některé víkendy pověnovat i rodince a zůstat doma.

snad tedy příště.  ;)

yoshimaka

Pánové, děkuji všem účastníkům Olomoucké hospody. Za podnětné nápady, příspěvky a skvělou společnost, jakož i za referát z cesty do Vídně. Těším se na další setkání (třeba se už dostanu do Ostravy) a rozvíjení LEGO činnosti. Díky všem a prosím fotografy o nějaké hezké foto z večera.
Lust och fägring stor

ogar49

potřebuješ znovu vidět louhování čaje?

Foton

Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

yoshimaka

Lust och fägring stor

Chairudo

Jak se Olomouc cítí na další hospodu?
Konec Listopadu,  nebo Novoroční?

Můžeme se sejít v Olmiku nebo třeba i v Ostravě, podle zájmu zdejších AFOLů.  :)
Nějaké nápady?
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Chairudo

Tak to zatím vypadá na Ostravu 14.12. Připojí se někdo z Olomouce? - řídím tak můžete chlastat  :D.... koštovat
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr