Společný nákup Brick-mania (demeno) - objednávky pod 800Kč

Založil JimB, 01.03.2012, 17:36:53

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

JimB

Zdravím,
nehledě na kontroverze panující kolem obchodu Brick-mania a jeho provozovatele, rozhodl jsem se otevřít malý hromadný nákup. Obchod totiž má něco, po čem se sháním velmi dlouho.

Jelikož mnou vybrané položky nedosahují výše minimálního nákupu, otevírám nákup hromadný pro všechny, kteří jsou na tom podobně a na min. buy nedosáhnou. Přijímám pouze objednávky pod 800Kč.
Potřebuji objednat co nejrychleji, vzhledem k rychlosti jakou zboží z obchodu mizí. Jakmile se sejdou zájemci a celková hodnota zboží přeskočí 800Kč, nákup uzavírám. Výhodou pro Vás je příznivá cena, a to fixních 75Kč na osobu + cena samotných Vámi vybraných dílů. Poštovné je zahrnuto, žádné další poplatky ani provize nebudou účtovány. Platba převodem na můj účet, dobírka vyloučena. Zaslání na Slovensko tentokrát vzhledem k očekávaným nákladům není možné.

Máte-li zájem, pošlete SZ nebo emailem seznam požadovaných dílů, připište prosím i celkovou sumu. Formát seznamu:
(počet kusů)(číslo dílu)(název začínající barvou)

Příklad:
10x 71182 Chrome Silver Minifig, Utensil Car Air Horn
1x 6256 Chrome Silver Minifig, Utensil Dish 3 x 3
5x ...

Názvy dílů prosím nepřepisujte, ale kopírujte z BL. Předejdete tím překlepům a tím i objednání nechtěného.
V případě jakýchkoliv dotazů týkajících se nákupu se na mě neváhejte obrátit.

Aktuálně dosaženo 906Kč / 800Kč

Nákup uzavřen

Moje BS galerie k prohlédnutí zde