(Vlastní) Moje vignetty

Založil FilipS, 23.05.2010, 16:35:16

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 5 Hosté prohlíží toto téma.

FilipS

Ahoj, protože se vignettám chci věnovat i do budoucna tak je budu všechny dávat do tohoto tématu.

Trains vignette:
Toto je moje první vignetta na toto téma snad se bude líbit.  :)

FilipS

ČEŠI DOTOHO

Petr43

Ten hokejista je hodně povedený ;D

Rhox

Obě dvě vignetty se mi hodně líbí, jen tak dál :)

FilipS

Děkuji vám za kladnou kritiku.  :)
Na Eurobrikcs probíhá soutěž na téma kolekce minifigů z první série, nedalo mi to a přihlásil jsem se se svým wrestlingovým zápasem. Link: http://www.eurobricks.com/forum/index.php?showtopic=41726

Bery

Jenže on nemá na koho padat. ???
Dont worry, dont cry, smoke ganja, and fly! :DDD

FilipS

V pravidlech soutěže je řečeno, že má být pouze vytvořeno prostředí pro figurku z kolekce. Figurka tam být nesmí ani žádné její příslušenství ;)

Bery

#7
Aha ta to promiň, ale zapomněl jsem ti to pochválit, fakt pěkný. :) Vresling taky sleduju a tohodle bych typoval na Reye Misteria. ;D
Dont worry, dont cry, smoke ganja, and fly! :DDD

FilipS

#8
Díky, ty se nemáš proč omlouvat celkem oprávněná otázka... Měl sem se v popisu víc rozepsat. :) Já wrestling nesleduji ani sporty jemu podobné, udělal sem wreslera jen proto že ho předemnou v soutěži nikdo neudělal ;)  :)

Petr43

Tak s tímhle to určitě vyhraješ ;)

Colonel32

Citace od: Petřoch kdy 25.05.2010, 21:43:37
Tak s tímhle to určitě vyhraješ ;)

Procházel jsem ostatní soutěžní příspěvky a mám nepříjemný dojem, že ne.

FilipS

Taky si nemyslím, že vyhraji jsou tam lepší dílka např. klaunova šatna ta nemá chybu.
http://www.brickshelf.com/gallery/redcross/clown/clown_dressing_room_1.jpg

FilipS

Klavírista a zpěvačka.
Rozhodl jsem se udělat něco poklidnějšího.
Snad se vám bude líbit.  :)

Hardegon

Citace od: Diidy kdy 28.05.2010, 11:39:54
Klavírista a zpěvačka.

Provedení piana je povedené. Máš skvělé nápady.  ;)

FilipS

Díky, snad sem začne chodit komentovat a publikovat vignetty víc lidí. Přijde mi, že to pro většinu AFOLů ani není plnohodnotný MOC.

Marty713

Musím říct, že jsi mě s nápadem na sérii vlastních vinět předběhl, čekal jsem až bude po matuře, tak to teď snad doženu. ;)

Piano pěkný. Ale přijde mi škoda těch hranatých tvarů, když klapky jsou tak bezvadný. :) A ty tlampače se na nohy moc nehodí.

Těšim se na další!

FilipS

Taky se těším na tvoje vignetty. Díval jsem se na tvoji Space police vignettu a je moc pěkná.  :)
Jinak jako další plánuji vraždu v koupelně ala psycho, jen co mi dorazí tiles z BL. >:D

germik

Vignety hezké, když jsem viděl tu poslední, tak jsem si musel vzpomenout na Policejní Akademii - Moskevskou misi ;D ;)
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Ryxe

Klavír je fakt super, jen bych ho více protáhl, jako pravé křídlo. Celková vignetta je také povedená, má tu správnou atmosféru ;).
Co se týče Vignett, rozhodně je nepovažuji za méněcenné MOCy, spíše naopak, postavit pěknou vignettu z pár dílů může být někdy mnohem těžší než postavit něco velkého bez detailů a nápadu.
Sám jsem s vignettami také začal trochu koketovat a momentálně dokončuji už druhou z plánované série.

Věšák

Vignetty jsou to úplně parádní, ta soutěžní je taky moc super. :)

Citace od: germik kdy 28.05.2010, 19:51:37
Vignety hezké, když jsem viděl tu poslední, tak jsem si musel vzpomenout na Policejní Akademii - Moskevskou misi ;D ;)
no vidiš to, já zas na Shreka dvojku... :)

FilipS

Všem moc děkuji, scénku s klavírem jsem dělal čistě po paměti je to jeden ze symbolů který se objevuje v mnoha filmech.
To Márty: Vím že klavírní křídlo je hranaté, ale neměl sem po ruce žádné vhodné slopes.
To Ryxe: Málo dlouhé je proto aby se dobře vešlo nechtěl sem přesahovat. Nicméně máš pravdu vypadalo by to líp. ;)

FilipS

Paintball

hadato

Ta vignetta s klavírem je perfektní, hlavně ta klaviatura, civěl jsem na to s otevřenou pusou dost dlouho.  :o :o

Bery

Dobrej nápad, ale Paintball je na mě moc barevný. :)
Dont worry, dont cry, smoke ganja, and fly! :DDD

FilipS

Dobře tak tedy něco klidnějšího.
Poznáte z jakého filmu to je?
IMHO celkem jednoduché.

smiky

Žeby Forest ? :D Jinak všechny tvé Vignetty jsou moc pěkné :D

FilipS

Tak to bylo opravdu rychlý.  :) Ano, je to Forest Gump

Marty713


FilipS

To je ovšem skvělá stavba. Hlavně ta SNOT práce s tiles. Díky za odkaz.  :)

FilipS

Space Střelnice
Trochu jsem poupravil tento sport.
Místo na "asfaltové holuby" se na vesmírné stanici střílí RC létající talíře.