Truckosoutěž: Anketa ohledně pravidel

Založil Jindroush, 02.06.2007, 22:05:34

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Jak postupovat v soutěži o nakladač

Nechat běžet dál, i když nesplní zcela všechna pravidla
29 (50%)
Nechat běžet dál, interpretaci nechat zcela na Jindroushovi (i za cenu vítězství průměrných modelů)
18 (31%)
Zrušit, vyhlásit znovu, pravidla důkladněji specifikovat
8 (13.8%)
Nechat vylosovat náhodně jednoho ze soutěžících (např. na bouracím víkendu)
0 (0%)
Zrušit, cenu dát do soutěže s jiným zadáním
3 (5.2%)

Celkem hlasů: 55

Hlasování ukončeno: 07.06.2007, 22:20:43

jbagy

Jen chci ješte připmenout proč u nekterých taková situace nastala, že nemohou naložit korbu náklaďáku:

Imho za všechno podle mně núže těch neštasne zvolených 20 studu na délku.
Té délce se musí také přispusobit výkyvné rameno radlice, včetně ní.

otaznik

Citace od: jbagy kdy 06.06.2007, 07:58:42
Jen chci ješte připmenout proč u nekterých taková situace nastala, že nemohou naložit korbu náklaďáku:

Imho za všechno podle mně núže těch neštasne zvolených 20 studu na délku.
Té délce se musí také přispusobit výkyvné rameno radlice, včetně ní.

To je možná pravda, nicméně je to jen výmluva.

Petrjr

Citace od: jbagy kdy 06.06.2007, 07:58:42
... že nemohou naložit korbu náklaďáku ...
Že nemohou naložit, je-li jejich základna (kola) ve stejné výšce jako náklaďák.

   Sry, možná zase slovíčkaření, ale teď mi připadá celkem důležité. Obzvláště když jsem se (z diskuse) dozvěděl o běžných (a někde povinných) nájezdových rampách.


Citace od: otaznik kdy 06.06.2007, 09:20:57
To je možná pravda, nicméně je to jen výmluva.
Naprostý souhlas. Stylem, jakým je komentář napsán, nejde o nic jiného než o výmluvu.

otaznik

Citace od: Petrjr kdy 06.06.2007, 14:45:42
Citace od: jbagy kdy 06.06.2007, 07:58:42
... že nemohou naložit korbu náklaďáku ...
Že nemohou naložit, je-li jejich základna (kola) ve stejné výšce jako náklaďák.

   Sry, možná zase slovíčkaření, ale teď mi připadá celkem důležité. Obzvláště když jsem se (z diskuse) dozvěděl o běžných (a někde povinných) nájezdových rampách.


;) Přesně tak.

Ještě bych doplnil:
Že nemohou naložit, je-li jejich základna (kola) ve stejné výšce jako kola náklaďáku. Zjednodušeně, když vedle sebe stojí na rovné ploše.

Doufám, že se teď někdo nezeptá na definici rovné plochy.  ;D

Jindroush

Když to nadefinuješ vektorově, bude to nejlepší  ;D ;D ;D
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Petrjr

Citace od: otaznik kdy 06.06.2007, 19:23:15
Ještě bych doplnil:
Že nemohou naložit, je-li jejich základna (kola) ve stejné výšce jako kola náklaďáku. Zjednodušeně, když vedle sebe stojí na rovné ploše.

Doufám, že se teď někdo nezeptá na definici rovné plochy.  ;D
;D   ano toto je ještě lepší definice.

   Ale já to teď vážně nemyslel kvůli slovíčkaření (a také jsem tam udělal pěknou botu, jak jsi mi elegantně dokázal). Snažil jsem se to zdůraznit, protože tu na fóru jsou uživatelé z různých oborů - teď se objevil (bývalý?) jeřábník, budou tu i stavaři a kdoví kdo ještě. A tak mne napadlo, že pro ně by nákladová rampa mohla být běžná věc a snažil jsem se ji nějak (dost neuměle) vyloučit - když už o ní teď víme i my mimo obor.
   A jak je vidět, moc se mi to nepovedlo.

Mtron

a zapomněl si na mimozemšťany , protože ty to tu celé řídí  ;D ;D ;D ;D né opravdu , už přestaňte řešit nesmrtelnost brouka, všechno má své chyby. Tím bych ukončil tuto debatu  ;)
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Jamesek

Citace od: Petrjr kdy 06.06.2007, 19:40:40
... se objevil (bývalý?) jeřábník, budou tu i stavaři a kdoví kdo ještě....

[OT] Jen pro upřesnění fámy. Jeřábník nejsem a nikdy jsem nebyl. Papíry sice mám, ale jen pro občasný záskok za jeřábníka na stavbě. Moje placená profese byla tu stavbu řídit - mistr, technik na stavbě. Takže spíš ten stavař.
Ale nic to nemění na tom, že mně jeřáby baví a za chvilku dodám fotky z pokračování toho samostavěcího (už se zvedá sám ;). [/OT]

K soutěži se vyjadřovat nebudu, protože jsem se jí neúčastnil. Mohu jen podotknout, že auto se dá naložit čímkoliv, co máte zrovna po ruce.