(Vlastní) Terminator endoskeleton

Založil Robbed, 29.10.2012, 18:50:36

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Robbed

Díky za nabídky ;)

Slibované foto 8)



linhi

Tak to je masakr! Obdivuju te! Na tebe v tomhle nikdo nema!

Měch

Hlava je rozhodně povedenější, než ta předchozí.

Ale musím přijít s malou výtkou. Nelíbí se mi některé "pneumatické" písty. Jejich výsuvná část je moc tenká oproti velkému tělu. Např. na vnitřní straně nohou to vypadá spíš jako injekční stříkačky.
To je jen můj postřeh, třeba to líp udělat nešlo.

Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

Vasyk

Masakr!!! To chci domů. Velmi dobrá práce chlape!!

Hardegon

A tak sis postavil nového kamaráda. Jen zíram...

tomaslambo

#65
tak toto je opravdu něco. Smekám a klaním se :)

danyboy


P4tr1cius

Toto bude určite jeden z vrcholov individuálnej tvorby z LEGA v Lipne. A dovolím si tvrdiť, že nielen v Lipne, keď sa to dostane do "éteru". Je to naozaj výnimočné.

(A ešte otázočka: Ten vedľa v čiernom, to je T-1000? Stihol si postaviť dvoch? :))

Ale toto je vážne bomba!



Robbed

Díky za komentáře :) vážím si toho.

malý Měch: teď na to koukám a taky mi přijdou tenké, ale možná je to tou fotkou a jak jsem ji ořezával.

Hardegon: nový kamarád se kterým aby se člověk bál být v jedné místnosti ;D

P4tr1cius: ten vedle to je nějaký náhodný kolejdoucí ;D

gearcs

Masér, jiný slovo mě nenapadá. Tohle je unikátní dílo, na to se podle mě ani ve světě jen tak nezapomene. Už se nemůžu dočkat, už zítra!!!  :D

Petronel

Nemůžu jinak, musím to říct:

"Kurňa to je ale frajer!!"

Ne ale ten kovový, ten vedle, co ho stvořil a troufá si klidně na takovédle věci, to je frajer.  8)
Těším se až tě poznám na Lipně a až poznám i tvého kovového parťáka. Půjde tam taky zapojit? Budou mu svítit oči?

Bude tam aspoň při instalaci volně přístupný? Dovolíš mi se s ním také vyfotit? Prosím, prosím?  ;D

Citace od: malý Měch kdy 30.05.2013, 01:03:46
Ale musím přijít s malou výtkou. Nelíbí se mi některé "pneumatické" písty. Jejich výsuvná část je moc tenká oproti velkému tělu. Např. na vnitřní straně nohou to vypadá spíš jako injekční stříkačky.
Mám stejný názor, jestli je to ale jen ořezem, tak je to ok.  :)

Darth

Koukám, že stačí jen zastrčit procesor do hlavy, malý fúzní reaktor do chestu a nějaký ten program (Skynet) a může začít boj o planetu Zemi  ;D

Futurion

#72
Je to úžasný.


Robbed

Díky díky ;D :D dneska byl odeslán směr Lipno..

Petronel: popravdě nevím, jakým způsobem bude ve finále nainstalován, ale v průběhu montáže by měl být určitě přístupný. Oči budou svítit, mám teď ale problém s trafem (prostě nefunguje), tak snad se to vyřeší na místě.

Darth: naštěstí by šel lehce porazit, chudák by se neudržel sám bez stojanu ;D

peki

Už jsem to Robovi říkal před týdnem, na Lipně bude hodně krásných staveb, ale tohle je podle mne ještě o stupeň někde jinde  ;)  Prostě pecka, na to se už ani nic říct nebo napsat nedá. Jenom stát a koukat a říkat si jak jsi to sakra poskládal.

Jo a na Lipno přijeď v tom černém oblečení budeš stát v sobotu vedle terminátora  :D

(problém s trafem vyřešíme) Pokud by časem bylo nějaké přehrávaní zvuku mohl by říkat  " asta la vista bejby"

Tomik

Tak tohle je fakt hustý! :o Smekám před tebou a máš můj obdiv. Už se těšim, až ho uvidim naživo.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Robbed


Foton

Musím uznat, že v klobouku brýlích a s cigárem vypadá mnohem přívětivěji :-)
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Ondra

Tak asi začnu chodit do lídlu, když tam nakupuje i terminátor tak to bude špičkový obchod  :D .

Togaran

Tak ty černý brejle jsou hodně dobrý :-D Koukám, že Terminátor tam rozjížděl pěknou party :)
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Robbed

Fotky jsou na flickru (Brickshelf mě sabotuje, nechce schválit), děkuji Chairudo za detailní snímky.

http://www.flickr.com/photos/thire5/sets/72157634242646715/



fotka srovnání předchozích verzí:


Foton

Ten "vývojový" obrázek je výborný.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Luky1987