Společný projekt: Mistři světového filmu

Založil milanv, 05.09.2015, 19:37:19

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

yanice

Pan režisér se osvědčuje ;D, už poradil nos a kopecky asi tedy udělám též dle jeho rady.....to mne nějak nenapadlo. Pořád jsem byla upnutá jen na tu stěnu, přitom to není dvojrozměrné  :-[.

milanv

Ještě mě napadlo připomenout, že malé přesahy směrem dopředu nevadí. Takže bych si vůbec nekomplikoval život a až protáhneš tu boční stěnu tak bych ten Slope pod korytem připevnil k té stěně. Tak nebudeš muset řešit žádné škvíry z napojení šikmé stěny a bude to vypadat pěkně.
Pán na Žlutém hradě

Pool

Po úpravách zasílám fotku druhé scénky.

Hardegon

S Milanem jsme se domluvili na dalším filmu. Pozná někdo? Připomínky vítám  ;)

Izabella08


papluh

Prečo, prečo ? Ako dneska dostanem tú melódiu z hlavy.


Hardegon


yanice

Update. Ještě stále chybí sluchátko. Úplně se mi to vykouřilo z hlavy. Příští neděli tedy. Od zítřka jsem týden mimo.

milanv

Pán na Žlutém hradě

milanv

#579
Dodání scének na pražskou výstavu - Kostkoland

Prosím všechny autory nových scének o aktuální stav: fotku nebo potvrzení, která dřívější je finální. A hlavně napsat, jak scénku dopravíte na Kostkoland:


mirekKulový bleskOK: na výstavě v sobotu
jetaMS čerty nejsou žertyna výstavě, ale v neděli
yaniceNoc na KarlštejněOK: na výstavě v sobotu
yaniceTři veterániOK: na výstavě v sobotu
xPoolPredátor 1OK: na výstavě v sobotu
xPoolLetopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříňOK: na výstavě v sobotu
Izabella08Vrchní prchniOK: na výstavě v sobotu
Izabella08Krkonošské pohádkyOK: na výstavě v sobotu
patkutilMission ImpossibleOK: na výstavě v sobotu
znouzectnostPulp FictionOK: na výstavě v sobotu
HardegonSandokanna výstavě, ale v neděli
Pán na Žlutém hradě

milanv

#580
Odměny za projekt

Příjemná povinnost: napište mi všichni, tedy "Lipenští" i "Pražští", jak si převezmete odměnu za svou účast na Filmovém projektu.
Hodně z vás jede do Prahy na posezení v sobotu, to je nejlepší. Ale prosím potvrďte mi teď všichni, jak to s každým z vás je.

Díky a těším se na vás!


nickpředání odměny
Atomna výstavě v neděli
Davroman & synna výstavě
Formy_Tinusna výstavě
Hacislavna výstavě
Hardegonna výstavě v neděli
hawranna výstavě
HorcikDesignsna výstavě
Hrochposlat po pekim
Izabella08na výstavě
JetaMna výstavě v neděli
Jonasposlat
kerbosposlat
MartinSna výstavě
Marty713na výstavě
matkana výstavě
MilanVna výstavě
mirekna výstavě
patkutilna výstavě
pekina výstavě
Petronelna výstavě
Puclikna výstavě
Ravenhornna výstavě
Ryxena výstavě
Sannana výstavě
šipkana výstavě v neděli
xPoolna výstavě
yanicena výstavě
znouzectnostna výstavě
Pán na Žlutém hradě

yanice

Posilam pozdrav z Rima a chtela bych se zeptat, vystava "(re)startuje v sobotu 1. rijna? Nejak se nemuzu dopatrat vlakna o posezeni. Omluvte, prosim, chybejici diakritiku. Stavkuje mi wifi na tabletu a z mobilu se fakt spatne pise. Noc na Karlstejne i Tri veterany privezu. Jede mi z domova primy bus az na Butky.

znouzectnost

#582
Ahoj zde je filmová scénka, snad se bude líbit.
Přivezu ji v sobotu až budu bourat space.
Vidím to, že přijedu ráno kolem 10.

Tak koukám, že bude nové duplo  >:D
Že by je moje práce zaujala  ;D

milanv

A co mladší bráška? Taky černej?

Taky...
Pán na Žlutém hradě

Petronel

Citace od: milanv kdy 30.09.2016, 09:54:27
A co mladší bráška? Taky černej?

Taky...

Uff... to zas bude vystřihování miliony filmových pásek a černých trojúhelníků....  :'(




Už se těšim!   :D >:D

davroman

Citace od: Petronel kdy 30.09.2016, 18:45:33
Citace od: milanv kdy 30.09.2016, 09:54:27
A co mladší bráška? Taky černej?

Taky...

Uff... to zas bude vystřihování miliony filmových pásek a černých trojúhelníků....  :'(


Už se těšim!   :D >:D

Uff, uf, uf.   ;D
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

milanv

Pán na Žlutém hradě

Izabella08

Milane,   ještě jednou velikánský dík za Tvoji bomba skvělou odměnu...celá rodina jsme ji pořád dokola pekelně okukovali.
Pečlivě uschovám i ty Tvoje krabičky...fakt paráááda....a vůbec včera to bylo moc fajn! :)

HD

Zcela souhlasím a přikládám jedno velké Díky za perfektně zvládnutou organizaci. :)
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Hardegon

Čekal jsem jako odměny za projekt mnohé, unikátní figurky/sety nikoli. Děkuji moc :)

milanv

#590
Projekt je úspěšně vystavený v Kostkolandu II

Dnes odpoledne jsem nafotil zbylé scénky, dokončil jejich umístění a domaskování v podstavci, zkontroloval a opravil, co kde bylo ještě třeba, a projekt je úspěšně připravený na zasklení. Aneb: Je to tam! :)

Ještě jednou bych vám chtěl všem moc poděkovat. Jak jsem říkal už při osobním předávání odměn: je pro mě obrovská radost spolupracovat s takovým týmem jako jste vy. Můžeme se navzájem na sebe spolehnout, pomůžeme si - a to jak při stavění, tak pří instalaci. A výsledek je překrásný projekt a pohoda, kdy jsme měli hotovo včas a bez nervů.

Hmatatelné (moderně řečeno: "3D" >:D) poděkování jste už dostali nebo vám bude zasláno. Tady pro archivační účely přidávám fotku celého virtuálního pracovního týmu jak v činnosti, tak při pózování ve fotoateliéru :)

...a teď už je čas pro návštěvníky výstavy, aby si užili pátrání po svých oblíbených filmech a kochali se detaily na každém rohu...
Pán na Žlutém hradě

hawran

Milane, nemám slov... Figurky jsou v síni slávy u Formyho... DĚKUJEME!!!
Mimochodem - co je ta "tajná" věc, kterou jsi prezentoval o víkendu na posezení? Jsem neskutečně zvědavej... :)
K.
Bricks Forever!

davroman

Milane, díky moc! Žasnul jsem, když jsi mi je předával, žasnul jsem, když jsme je stavěli, žasnu ještě teď a nemám slov. Díky!
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

Marty713

Jen bych opakoval superlativy, ale ty si to zasloužíš, takže:

Obrovské díky, že jsem se mohl zúčastnit tohoto projektu, za tvoji podporu a nadšení, za tvůj pozitivní přístup a nasazení, za to, jak jsi inspiroval nás všechny a hlavně gratulace k výsledku. Ty jsi to dal dohromady (podstavce doslova), ty si zasloužíš odměnu. :)

mirek


jetaM


znouzectnost

Děkuji za perfektní dáreček,

prosím můžeš zveřejnit celý text co má režisér?
Luštil jsem to za pomoci technologie a zjistil, že tak dobrý tisk to není, aby to miniaturní písmo šlo rozluštit.
Jinak za kvalitu tisku smekám je super.
Ještě jednou díky je to nádherný dárek!

Atom

Milanv, chtěl bych Ti poděkovat za skvělý projekt a dárek.
Jsi ten nejlepší režisér, jakého můžeme mít.
Snaď bude i další společný projekt ;)

Ryxe

Já hlavně oceňuji Milanovo veliké nadšení pro tento projekt, které je podle mě velkým motorem Mistrů. Osobně si myslím, že toto je nejlepší společný projekt poslední doby. Pokud se bude plánovat další rozšíření pro další výstavy, určitě bych se opětovně s něčím zapojil ;).
Jinak ještě jednou díky za super odměnu.

milanv

Díky vám všem za překrásné komentáře. Baví mě, jak nám to spolu na projektu klape a moc mě těší, že jsem se s dárky trefil a udělaly vám radost, jak jsem doufal. Zasloužíte si to!

Citace od: znouzectnost kdy 03.10.2016, 19:52:09
prosím můžeš zveřejnit celý text co má režisér?
No dobře, přidal jsem tam pro pobavení i scénář, ale nečekejte žádnou hlubokou kulturní myšlenku. Počítal jsem původně s tím, že to nebude k přečtení :) Záměrně byl větším (čitelným) písmem jen text "Obraz 7 - Výbuch před domem".
Pán na Žlutém hradě