(vlastní) Nádobový vůz ČSD Uacs (ex Raj)

Založil hawran, 11.11.2015, 15:53:05

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

hawran

Ahoj všichni, po delší době posílám pár fotek našeho posledního výtvoru...

Inspiroval jsem se setem 4537 Twin Tank Transport, tak můžete porovnat jestli se mi to povedlo nebo ne :)

Momentálně nemám doma ani jednen použitelný kolejový pár, takže jsou vozy jen tak na stole... A jako obvykle - nekopíruju přesně realitu, ale snažím se postavit hračku pro dítě... Snad se vám budou líbit!
Bricks Forever!

Daniel

Tak tento vagón jsem jako malý děsně chtěl v TT a bohužel nikdy neměl :'(. Takže za výběr typu vagónu dávám jednoznačně palec nahoru :)

milanv

Jestli má být tohle vagón na hraní, tak dávám deset bodů z deseti.
Vypadá opravdu dobře.
Je při hraní dostatečně nerozbitný.
Je postavitelný i dítětem v rozumném čase. Možná alespoň osmiletým, ale i tak dost dobrý.

Fakt se ti to povedlo.
Pán na Žlutém hradě

hawran

Citace od: Daniel kdy 11.11.2015, 16:16:00
Tak tento vagón jsem jako malý děsně chtěl v TT a bohužel nikdy neměl :'(. Takže za výběr typu vagónu dávám jednoznačně palec nahoru :)

Tak to jsme dva! :) a právě proto jsem si ho vybral... škoda že se nedělají ty vršky i spodky ve žluté barvě (dělají se tuším jen spodky ale vršky ne a polepovat se mi to tentokrát fakt nechtělo :) ) jinak by asi retro iluze byla ještě lepší :)
Bricks Forever!

hawran

Citace od: milanv kdy 11.11.2015, 16:30:51
Jestli má být tohle vagón na hraní, tak dávám deset bodů z deseti.
Vypadá opravdu dobře.
Je při hraní dostatečně nerozbitný.
Je postavitelný i dítětem v rozumném čase. Možná alespoň osmiletým, ale i tak dost dobrý.

Fakt se ti to povedlo.

Děkuju všem za pozitivní reakce...
Milane ano - stavělo se to tak aby to bylo bombenfest... Je to sice občas na úkor vzhledu ale to dítě si s tím fakt vyhraje... jestli jedeš do Brna, tak se našeho kluka budeš moct zeptat jak jsme asi hodinu strávili nad tím jak to dát dohromady aby se to nerozpadlo za jízdy na kusy... Bohužel barevný sortiment slopes v reddish-brown není úplně největší takže to byla trochu výzva ale nakonec to spravily tři bricks 2x4 doprostřed toho šasi které to svázaly a drží to fest :)

Jo - mimochodem - je udělanej celej nejprve v MLCADu (to je taky důvod proč ta první reálná verze nedržela pohromadě) a náš mladej si ty vozy pak postavil podle návodu modelu v MLCADu přímo v počítači... No byl z toho u vytržení :)
Bricks Forever!