Návštěva J.Beyera

Založil peki, 13.02.2017, 14:55:03

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Kdy mi vyhovuje pržská hospoda

pouze čtvrtek 30.3
1 (5.9%)
pouze pátek 31.3
1 (5.9%)
Oba dny
12 (70.6%)
ani jeden den
3 (17.6%)

Celkem hlasů: 17

Hlasování ukončeno: 14.04.2017, 15:56:32

peki

Dneska se podařila potvrdit návštěvu Jana.
Přiletí 30.3 odpoledne. Večer bychom pak mohli udělat nějakou Lego hospodu.  Čtvrtek 30.3 je nejlepší termín, protože 31.3 bude potom neveřejné otevření/zahájení akce s večerním programem.

1.4 (sobota) otevření pro veřejnost.
Jan bude odjíždět 1.4 dopoledne asi po otevíračce

Další otázka kde se sejít. Nevím jestli ještě pokračujete v pražských hospodách. Na výstavišti  nic není, maximálně v tom obchoďáku v Letňanech. Stejný problém jsme řešili i při Kidfestu, nakonec se to sfouklo s hotelem kde bylo ubytování.

Ravenhorn

Škoda, že mi to nevychází, protože 31.3. odlétám do Japonska na tři týdny.

"mimo to, kdyby někdo měl zájem o japonský katalog Lego, napište mi".
Castle, Pirates a Star Wars.

Igorus

Co se týká místa tak bych navrhl vydat se druhý směrem než je OC Letňany a to do minipivovaru Beznoska. Osobně vyzkoušeno, příjemné nekuřácké prostředí, dobré jídlo a pití.

peki

Hospoda bude tedy ve čtvrtek 30.3. Kdo se ujme organizace?

Místo ?
Hodina ?
Ideální pokud bude možné někde v okolí zaparkovat.

Pište seznám účastníků:
===============
1) Peki (závazně)
    X (nezávazně)

Tomik

Já se hlásím jako účastník. Místo bych klidně bral ten minipivovar, který zmínil Igorus.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Igorus

#5
Pokud bude obecný souhlas s minipivovarem, tak bych zařídil rezervaci a předběžné otestování vzorků.

peki

Citace od: Igorus kdy 09.03.2017, 11:06:21
Pokud bude obecný souhlas s minipivovarem, tak bych zařídil rezervaci a předběžné otestování vzorků.
za mne OK. Přesto že pivo vůbec nepiju. Pro JB to bude určitě zajímavé

waf

Já se rád zúčastním.

otaznik

Rád bych se zúčastnil i já.

milanv

Pán na Žlutém hradě

peki

potřebujeme rezervovakci v pivovaru zatím to vypadá na 13 + JB = 14 lidí. Opravdu se všichni nahlásili?

mirek

Někde jsem se zapisoval, že rád pozvání přijímám, ale nebylo to na této stránce. Děkuji.

janopr

Také bych se rád zúčastnil.

Igorus

Na čtvrtek 30.3.2017 od 19 hodin máme zarezervováno 20 míst v Pivovaru Beznoska - Klíčovská 805/11, Praha 9 – Prosek.

kilhor

#14
Je-li 20 míst, tak to bych se taky ještě vešel, že? A možná s novou LEGO duší? Takže celkem 2 lidi.
Je to OK? Peki?


EDIT: Tak asi budu sám a ani to ještě není 100% -> podle toho jak dopadne čtvrteční dopoledne :-[

peki

Citace od: kilhor kdy 22.03.2017, 19:44:20
Je-li 20 míst, tak to bych se taky ještě vešel, že? A možná s novou LEGO duší? Takže celkem 2 lidi.
Je to OK? Peki?

Za mne čím více Afolů tím lépe. Ale neorganizuji to takže nevím jak nás limituje/nebo ne velikost místa kde se to pořádá.

Igorus

#16
Připomínám:
čtvrtek 30.3.2017 od 19 hodin
Pivovar Beznoska
Klíčovská 805/11, Praha 9 – Prosek


Nahlášení:
Jan
Peki
Igorus
Tomik
Waf
Otaznik
MilanV
Bruno
Mirek
Janopr
Kilhor ?
Robkteryten
ThomasMorta
Hawran

janopr

Musím se nakonec  omluvit, ale pracovní povinnosti mi bohužel nedovolí se zúčastnit. Tak někdo jiný může usednout na mé místo.

mirek

#18
...i já se musím omluvit. Manželka má narozeniny. Sorry.

hawran

Ahoj,
omlouvám se za pozdní reakci, doufám že nejdu s křížkem po funuse...
Rád bych se akce v minipivovaru také zúčastnil.
Díky
K.
Bricks Forever!

peki

Citace od: hawran kdy 29.03.2017, 13:55:14
Ahoj,
omlouvám se za pozdní reakci, doufám že nejdu s křížkem po funuse...
Rád bych se akce v minipivovaru také zúčastnil.
Díky
K.

Akce je otevřená pro všechny AFOly kteří mají zájem. Jsme limitování pouze velikostí místa které cca pro 20 lidí a tolik nás zatím (bohužel) není.

Pište kdo příde ať má Igorus přehled:

Nahlášení:
Peki
Igorus
Tomik
Waf
Otaznik
MilanV
Bruno
Mirek
Janopr
Kilhor ?
Robkteryten

ThomasMorta

Citace od: peki kdy 29.03.2017, 13:59:44
Akce je otevřená pro všechny AFOly kteří mají zájem. Jsme limitování pouze velikostí místa které cca pro 20 lidí a tolik nás zatím (bohužel) není.

Pro nás relativní nováčky: Jaké jsou náklady na akci, s čím tam mohu přijít a jaký je jednací jazyk setkání?
Jsem AFOL a miluju řadu Nexo Knights!
Diskuse o Nexo Knights: NEXO KNIGHTS :: vlastní tvorba, modifikace, sbírky... :: Galerie mojí tvorby (hostováno na Rajce.cz)

Igorus

Citace od: ThomasMorta kdy 29.03.2017, 15:00:52
Citace od: peki kdy 29.03.2017, 13:59:44
Akce je otevřená pro všechny AFOly kteří mají zájem. Jsme limitování pouze velikostí místa které cca pro 20 lidí a tolik nás zatím (bohužel) není.

Pro nás relativní nováčky: Jaké jsou náklady na akci, s čím tam mohu přijít a jaký je jednací jazyk setkání?

Náklady na akci jsou kdo si co vypije a sní tak to zaplatí. Pak tu máme nováčkovskou daň a to panáka pro každého staršího člena (pan vedoucí pije rum). Jednací jazyk je dle normálně čestina, když si chceš poklábosit s Janem tak angličtina případně němčina.

waf


ThomasMorta

#24
Citace od: peki kdy 29.03.2017, 13:59:44
Akce je otevřená pro všechny AFOly kteří mají zájem. Jsme limitování pouze velikostí místa které cca pro 20 lidí a tolik nás zatím (bohužel) není.

Pište kdo příde ať má Igorus přehled:

Nahlášení:
Peki
Igorus
Tomik
Waf
Otaznik
MilanV
Bruno
Mirek
Janopr
Kilhor ?
Robkteryten

Včera jsem se dostal k PC až pozdě a zapomněl jsem potvrdit: Přijdu já a +1 +2: jeden kolega, se kterým děláme roboty, a jeho přítelkyně (miluju lidi, kteří změní plán dvakrát v průběhu hodini  :-[)
Jsem AFOL a miluju řadu Nexo Knights!
Diskuse o Nexo Knights: NEXO KNIGHTS :: vlastní tvorba, modifikace, sbírky... :: Galerie mojí tvorby (hostováno na Rajce.cz)

peki

Akce s Janem se vydařila, diskutovalo se o všem možném.

Ilustrační foto z Janova FB

Jako desert jsem servíroval Lego kostky na přehrabání.