Podezřelý inzerát Bazoš

Založil Tommi, 06.08.2015, 13:41:38

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Tommi

Upozorňuji na inzerát
http://deti.bazos.cz/inzerat/50560118/lego-4956-a-5891.php
Katerina
604733869

Na mimibazaru Kristýny z Prahy před čtyřmi dny prodávala tu samou sestavu lega, chtěla platbu předem, na to jsem nepřistoupil, domluvili jsme se na záloze na poštovné. Účet na mimibazaru má už zablokovaný, neozvala se a dnes jsem narazil na bazoši na Kateřinu z Prahy, co prodává ty samé 4 stavebnice a minifigy. Možná se pletu, ale raději opatrně.

Tommi

Tak update:
Na mimibazaru měla email kar37@seznam.cz
Odpověděl jsem na inzerát na bazoši z mého druhého emailu a prodejce má překvapivě email kar40@seznam.cz...


Anatyt


Anatyt

Nechcem zakladať novú tému - ale ak sa smiem spýtať, odkial máš ten set a prečo ho predávaš?
http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=51769.0;topicseen

stricekfido

Nějak nechápu co je špatně? Sety už se ve světě prodávají. Proč by ho nemohl mít?

Anatyt

Kde vo svete sa predávajú?

stricekfido

All of the 2H sets bar the Bugatti are in at my local Smyth's. Bylo nedavno na Eb a pak taky nějaké obchody v Legolandech ho už prodávaly. Po YouTube už jsou nějakou dobu dostupná videa a recenze ze stavby. Proč by ho tedy nemohl mít i v Čr?

Anatyt


stricekfido

#8
Toxicita tohoto fóra je někdy opravdu děsivá. V Německu sety normálně recenzují (tzn prodávají) a tady se zase osočuje...
5. Července
I just saw this in Legoland, Billund
https://ibb.co/jPOqpy

MLT

Citace od: Anatyt kdy 29.07.2018, 09:30:56
Kde vo svete sa predávajú?

Cca týden zpět jsem ho viděl v Tesco v Brně.

A dokonce tam měly i CMF Harry Potter

Anatyt

Citace od: stricekfido kdy 29.07.2018, 09:44:05
Toxicita tohoto fóra je někdy opravdu děsivá. V Německu sety normálně recenzují (tzn prodávají) a tady se zase osočuje...
5. Července
I just saw this in Legoland, Billund
https://ibb.co/jPOqpy

Áno, kúpil ho v Billunde za 150e a predáva ho za 120e, lebo zistil že sa mu nepáči. ;D

stricekfido

Jde jen o to že jsem chtěl poukázat na to, že se prodává

Clermont

Citace od: Anatyt kdy 29.07.2018, 10:35:32
Citace od: stricekfido kdy 29.07.2018, 09:44:05
Toxicita tohoto fóra je někdy opravdu děsivá. V Německu sety normálně recenzují (tzn prodávají) a tady se zase osočuje...
5. Července
I just saw this in Legoland, Billund
https://ibb.co/jPOqpy

Áno, kúpil ho v Billunde za 150e a predáva ho za 120e, lebo zistil že sa mu nepáči. ;D

Třeba kupoval Lego Friends v Dánsku nebo v Tescu v Brně a nechtěně mu spadl do tašky a nezaplatil ho. Doma zjistil co má v tašce a jelikož nemá rád Technics, tak ho pustil do světa  ;D

Však to je úplně běžné ne?  ;)

cetonia25

Zdravím,
rád bych si koupil ty cmf hp, které to bylo Tesco.

MLT

Citace od: cetonia25 kdy 29.07.2018, 11:59:50
Zdravím,
rád bych si koupil ty cmf hp, které to bylo Tesco.

To nevím, neznám to v Brně, jen jsem projížděl a zastavil si pro občerstvení.

Ale si myslím, že to už někdo koupil, protože to pár dnů nabízí na FB, tedy spíše to už doprodává....80,-/ks

Tady hledej

https://www.facebook.com/groups/1689871641323353/?multi_permalinks=1994240274219820&notif_id=1532679946217122&notif_t=group_highlights




Anatyt

V Tescu HP CMF určite nemali!

MLT

Citace od: Anatyt kdy 29.07.2018, 13:01:31
V Tescu HP CMF určite nemali!

Na Slovensku určitě ne.
Napiš si tomu co je prodává v FB skupině, taky je má prý z TESCO.

Anatyt

Na Slovensku určite ne, ale v Česku áno? A na základe čoho takto diverzifikuješ trh šuhajko? Tie dva trhy sú de facto naprosto zhodné z pohľadu firmy LEGO. A čo má kto napísané na Fb ma nezaujíma. Tam si aj ty môžeš napísať, že si dostal CMF od maminky.

MLT

Citace od: Anatyt kdy 29.07.2018, 13:18:05
Na Slovensku určite ne, ale v Česku áno? A na základe čoho takto diverzifikuješ trh šuhajko? Tie dva trhy sú de facto naprosto zhodné z pohľadu firmy LEGO. A čo má kto napísané na Fb ma nezaujíma. Tam si aj ty môžeš napísať, že si dostal CMF od maminky.

A je to tu zase......

Anatyt

Čo je tu zase? Došli ti argumenty?

MLT

Citace od: Anatyt kdy 29.07.2018, 13:25:31
Čo je tu zase? Došli ti argumenty?

Nehodlám s tvými nesmyslnými příspěvky trávit čas.

Co příspěvek, to perla.

Anatyt

Čo je na tomto príspevku nezmyselné?

Citace od: Anatyt kdy 29.07.2018, 13:18:05
Na Slovensku určite ne, ale v Česku áno? A na základe čoho takto diverzifikuješ trh šuhajko? Tie dva trhy sú de facto naprosto zhodné z pohľadu firmy LEGO. A čo má kto napísané na Fb ma nezaujíma. Tam si aj ty môžeš napísať, že si dostal CMF od maminky.

Proste ti došli argumenty chlapče. Si to priznaj. ;D

cetonia25

Citace od: Anatyt kdy 29.07.2018, 13:01:31
V Tescu HP CMF určite nemali!
Náhodou, v Tescu Futurum Brno měli mad eye Moodyho, Flitwicka a Brumbála

Stimpi

Už jsem nakupoval CMF HP a ano v Tescu...

skywalker007


stricekfido

Citace od: Anatyt kdy 29.07.2018, 13:25:31
Čo je tu zase? Došli ti argumenty?

Teď jsem zvědavej na tvoje argumenty...

MLT

Citace od: Anatyt kdy 29.07.2018, 13:40:08
Čo je na tomto príspevku nezmyselné?

Citace od: Anatyt kdy 29.07.2018, 13:18:05
Na Slovensku určite ne, ale v Česku áno? A na základe čoho takto diverzifikuješ trh šuhajko? Tie dva trhy sú de facto naprosto zhodné z pohľadu firmy LEGO. A čo má kto napísané na Fb ma nezaujíma. Tam si aj ty môžeš napísať, že si dostal CMF od maminky.

Proste ti došli argumenty chlapče. Si to priznaj. ;D

Nepotřebuji mít žádné argumenty.
Mi uplně stačí jeden celý box   á 70,-/ks :-)

Jezevec

Kriminálka Kostky - žaloba, obhajoba, výpovědi svědků. :D
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Ravenhorn

Já už také nakoupil plno HP minifigures ve třech Tesco, v jednom už před týdnem dokonce.
Castle, Pirates a Star Wars.

peki

#29
Citace od: stricekfido kdy 29.07.2018, 09:37:05
All of the 2H sets bar the Bugatti are in at my local Smyth's. Bylo nedavno na Eb a pak taky nějaké obchody v Legolandech ho už prodávaly. Po YouTube už jsou nějakou dobu dostupná videa a recenze ze stavby. Proč by ho tedy nemohl mít i v Čr?

Reaguji obecně jako často ve vlákně o novinkách.
To že je něco na You Tube, Eb nebo Aukru, ještě neznamená že je něco v prodeji.  Na druhou stranu nepopírám že se Legu poslední dobou opravdu "daří". Tím myslím doložené prodeje setů v oficiálních Lego obchodech ještě před dnem "D".

Dále upozorňuji na pravidla

8 ) Nové (tj. zhruba 2 roky staré) LEGO musí být nabízeno i s originálním nákupním dokladem, jehož kopie se _před_ zveřejněním inzerátu zašle adminovi - bez něj budou inzeráty mazány. Pro sety běžně nedostupné v obchodní síti v ČR platí stále.

Tohle má být místo kde se schází fanoušci Lega s určitým vztahem k Legu jako značce. Nemá to být místo kde pokvete pšenka překupníkům zlodějům . Viz dřívější inzeráty ještě není v prodeji, místo předání Kladno.

Mladším Afolům dávám odkaz na vlákno zde


Citace od: Jezevec kdy 29.07.2018, 22:17:56
Kriminálka Kostky - žaloba, obhajoba, výpovědi svědků. :D

Pokud to takto někdo vnímá, nebudu mu to vyvracet. Ostatní žádám o dodržování pravidel. Prodejci chodí sem aby zde mohli inzerovat, mi nikoho nepřemlouváme.