Malý Lugbulk pro společné projekty 2017

Založil Igorus, 29.08.2016, 16:31:35

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Pool

Citace od: waf kdy 02.03.2017, 22:55:11
A co vzít místo Plate 16x16 velikost 8x16 v barvě Green? ID 4610602

Já bych hlasoval o jakýkoliv z těch 16x16, všechny už se přestaly dělat, tak poslední šance je levně pořídit. Plate 8x16 Green se stále dělají, nebude je problém vzít v budoucnu. Ale beru cokoliv, podle mě lepší než vracet peníze  ;D. Tak ať se vyjádří i ostatní, já hlasuji:

A 2
B 1

A kdo by chtěl Plate 8x16 Green, tak to dejme třeba jako variantu C.

peki

Pokud se přestali dělat, tak to že mi to v databázi ukazuje že je dostupná ještě nemusí nic znamenat. Domluvte se na prioritě já se pak rovnou zeptám.

waf

Já bych pro ty jiné navržené barvy 16x16 Plate neměl takové využití jako pro normální Green.

Je tu někdo, kdo by nějaké své 16x16 Green Plate byl ochotný vyměnit některé z těch navrhovaných 16x16 Lime / Dark Tan / Bright Green Plate?

linhi


waf

Já mám Dark Tan už v dostatečném počtu - nevím, co bych dělal s dalšími čtyřiceti. Mně chybí Green.

peki

Citace od: waf kdy 04.03.2017, 09:15:51
Já mám Dark Tan už v dostatečném počtu - nevím, co bych dělal s dalšími čtyřiceti. Mně chybí Green.
pokud budou,mohu vzít více barev

Igorus

Aktuálně se ověřuje dostupnost. Pokud budou tak ten kdo měl plate 16x16 green si v ramci "kreditu" bude moct vybrat buď plate 16x16 dark tan nebo 8x16 green mebo kombinaci.

Co se tyka see grass tak se vezme dark green.

peki

#187
Poptal jsem dostupnost  tohoto.

1)   Lego ID: 4569217 SEE GRASS earth green
2)   Lego ID: 4613196 plate 16x16 Color: sand yellow
3)   Lego ID: 4610353 plate 8x16 Color: bright green
4)   Lego ID: 4610602 palte 8x16 Color: dark green



Uvádějte prosím správné lego ID a název lego barvy. U některých dílků není v databázi obrázek.

Nesedí vámi uvedené lego ID a název barvy také neodpovídá lego terminologii. Tak aby jste se nedivili co potom příde  :o


janopr

#188
Plant Sea Grass

Dark Green
Lego barva: EARTH GREEN
BL number: 30093
Lego ID: 4569217 nebo 4549109

Plate 8 x 16

Green
Lego barva: DK.GREEN
BL number: 92438
Lego ID: 4610602

Plate 16 x 16

Dark Tan
Lego barva: SAND YELLOW
BL number: 91405
Lego ID: 4613196

(Barvy v Lego terminologii jsou pro mne špan. vesnice, tak prosím berte s rezervou.) :o

peki

Sem zapomněl napsat co jsem poptal :)

peki

Vše je dostupně. Igorus dá dohromady tabulku. Kdo co kolik. Omezením je cena nedodaných dílků.

janopr

A jak je to s cenou.
Je Plant Sea Grass v Dark Green za stejnou cenu jako Bright Green?
Jsou Plate 8 x 16 Green za polovinu ceny té Plate 16 x 16 Green?
Že by šlo vzít stejné množství Sea Grassů a dvojnásobek Green plate, (které by tak pokryly stejnou plochu zeleně, co se studů týče.)

peki

Ceny jsou neveřejné. Igorus se s vámi domluví, má vše potřebné.
Každopádně je to opruz, komplikace hlavně pro mne a Igoruse

Igorus

Z moci úřední bylo rozhodnuto:

Kdo měl objednáno sea grass green dostane sea grass dark green.

Kdo měl objednány plate 16x16 dostal SZ s dotazem a uvedenou cenou náhradních dílů, co za to chce.


peki

Tak to přišlo. V pondělí hodím do Prahy.

janopr

Citace od: peki kdy 08.04.2017, 10:31:39
Tak to přišlo. V pondělí hodím do Prahy.
Jsou nějaké nové informace/pokyny, co a jak dál? Např. kdy si pro své toužebně očekávané kostičky můžeme dorazit.  :)

peki

V pondělí jsem předal v Praze. Igorus to bude muset připravit. Takže určitě bude potřeba ještě chvilku počkat.

Igorus

Chybějící díly (plate 16x16, plate 16x8, sea grass, tile 1x1 dark green) jsou připraveny k expedici objednatelům na mém pracovišti/u mne doma. Napište mi SZ, kdy byste se mohli zastavit.

Týká se:
Bruno
Cavelon
Hana129
igorus
janopr
jerzeeg
jojik
juraj
linhi
miho
Ondrej
papluh
patkutil
Puclik
robkteryten
sihaja
tomas.
Vasyk
waf
Wiki
xPool