vlastní-e.t.

Založil Skyrider, 16.11.2015, 22:21:32

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

má smysl to nominovat jako ideas set?

ANO
1 (5.6%)
NE
12 (66.7%)
nezajimá mě to
1 (5.6%)
ano, když se to předělá
4 (22.2%)

Celkem hlasů: 18

Skyrider

v 1. olomoucké hospodě jsme se bavili o tom, jak by vypadal lego e.t. , tak jsem druhý den začal stavět, a ještě jsem dneska večer to dodělával.doufám, že se líbí, do budoucna bych ho chtěl navrhnout jako ideas set.má 753 dílků

Skyrider

přidal jsem anketu, doufám, že jako ideas set to projde.

Skyrider

co se vám na něm nelíbí.

Ondrej

ET už v minifigovém měřítku byl a neprošel, osobně v tom ET mimozemšťana zatím nevidím. Každopádně můžeš ho nahrát a uvidíš kolik získáš. Přikládám foto toho co neprošlo.

papluh

1. Chcelo by to obrázok kde netvorí len cca 1/16 z plochy  a poriadne tam nieje nič vidieť
2. Ak sa chceš zaradiť do 90% odpadu čo je na Ideas tak to tam kludne daj.
3. Zožen/napozeraj si reálny model (zodpovedajúci filmu a nie čínsky megablocks), 3D model v PC alebo aspoň screenshoty z film z rôznych strán a porovnávaj. Nemáš tam dobre ani proporcie (hlavne dole), E.T nieje len dlhý krk a plochá hlava.
4. Starý brick build Sculptures štýl (ako napr socha Slobody, Darth Maul, R2-D2) je už out (aspoň čo sa týka komerčného predaja) a na takýto organický model nevhodný. Bez SNOTu to nepôjde. Alebo to spraviť ako retro (starý film = staré techniky) a potom vynechať nové diely, ale bude to skôr pre zábavu ako Ideas.
5. Predpokladám, že tie round bricks majú simulovať záhyby kože, ale ak je hneď vedľa klasický hranatý tak to vyzerá zle.
6. Upravuj, opravuj, inšpiruj sa, iteruj, ... Keby to bolo ľahké a rýchlo tak to robí každý  (vrátane mňa)

niečo pre inšpiráciu:
https://www.flickr.com/photos/7kyubi7/14205552750/

https://www.flickr.com/photos/daanvb/82100321/in/photostream/


Anatyt

Citace od: papluh kdy 17.11.2015, 11:30:32
3. Zožen/napozeraj si reálny model (zodpovedajúci filmu a nie čínsky megablocks),

OT: Megabloks je odkedy čínsky? ::)

papluh

dosť bolo OT:
hehe, bol tam anglický výraz pre produkt tráviaceho traktu  >:D