Sestava vlaků a všeho do města - eBay

Založil Mates, 19.07.2005, 15:08:26

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Za kolik se tento set prodá?

Neprodá se
Prodá se za "startovací cenu" - 1.111,-EUR
Prodá se do 1.500,-EUR
Prodá se do 2.000,-EUR
Prodá se za více jak 2.001,-EUR

Mates

Ahoj,
při brouzdání na eBay jsem narazil na tuto nabídku. Vypadá to dost dobře, je tam spousta zajímavýách setů z města a vlaků, ale ta cena je ohromující... wow..  :o ;D

eBay

Mates

Je pravda, že i to, jak má všechny ty sety postavené se mi moc líbí... dokonce jsem zahlédl i zajímavé kousky, uáááá, hodily by se...  :D ;D

Cavelon

Citace od: Mates kdy 19.07.2005, 15:20:54
Je pravda, že i to, jak má všechny ty sety postavené se mi moc líbí... dokonce jsem zahlédl i zajímavé kousky, uáááá, hodily by se...  :D ;D

Mates, čo tak niekomu streliť rozostavaný barák a nakúpiť toto Lego + to, čo včera ponúkal Chadzi? ;D ;D

myth

Ale kde by potom skladoval a hlavne skladal to Lego? ??? ;D
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Cavelon

Citace od: myth kdy 19.07.2005, 23:52:36
Ale kde by potom skladoval a hlavne skladal to Lego? ??? ;D

Písal predsa, že

Citace od: Mates kdy 13.07.2005, 13:31:36
...Navíc když chci, tak se ani nevidíme, jejich barák má několik pater...  ;D

Takže jedno poschodie by sa snáď dalo použiť na Lego. :D

chadzi

jenze micho navrhoval at ho proda  ;) (viz vyse)

Mates

No Vážení, maniak jsem, ale musel bych mít ještě k dispozici i finanční dotaci, jinak by to nešlo....
Baráček prodávat kvůli tomu nebudu....

Musím mít místo pro rodinu i pro koníčky...  ;) ;D :P 8)

Doba ukončení aukce se blíží a zatím žádný zájemce... no bude to zajímavé.... tak šupky, šupky, hlasujte v anketě!  ;D

Cavelon

Citace od: Mates kdy 20.07.2005, 09:38:51
Baráček prodávat kvůli tomu nebudu....

Jasné, to bolo iba také podrýpnutie. ;) ;D

Mates

jj... chápu, ale upřímně, nezlobil bych se, kdyby mi ta hromada patřila  :D ;D ;D

Cavelon

Citace od: Mates kdy 20.07.2005, 11:55:48
jj... chápu, ale upřímně, nezlobil bych se, kdyby mi ta hromada patřila  :D ;D ;D
To myslím, že by sa nikto nehneval. ;D Ja teda tiež určite nie, akurát by som to mal problém doma niekde umiestniť. :-\

Mates

Citace od: Jarmila kdy 20.07.2005, 11:59:33
Citace od: Mates kdy 20.07.2005, 11:55:48nezlobil bych se, kdyby mi ta hromada patřila :D ;D ;D
větąina z nás by byla nadąena, kdyby jim ta hromada patřila  ;D ;D ;D
a místo by se zcela určitě naąlo
Souhlasím s Tebou, taky bych místo našel! A rááád! :D To co se mi nelíbí a nesbírám bych odprodal a se zbytkem bych se zase nějak popral...  >:D ;D
Díval jsem se na aktuální stav, pořád žádná nabídka  ;)

Mates

Citace od: Jarmila kdy 20.07.2005, 12:08:53
®e bychom se sloľili a rozlosovali se, co si kdo odnese domů?
No pokud by se našlo dalších pár bláznů, tak já bych se určitě na tom podílel....  ;D 8)
Ale museli bychom do toho zapojit ještě Micha, Cavelona, C32 a další....  >:D ;D ;D

Cavelon

Sú tam pekné veci, stojí to za úvahu. Ale:
1. Musel by sa niekto nájsť, kto by to tu rýchlo zorganizoval a kúpil.
2. Treba stanoviť ceny, čo by koľko stálo a potom rýchlo sa prihlásiť, kto by čo chcel. Ja som ten zoznam zrátal podĺa cien na peerone (4 tam neboli, tak som ich odhadol) a vyšlo mi to cca 1690 USD. A z toho som vyrátal aktuálnu cenu každého setu za predpokladu, že by sa to kúpilo celé za 1111 EUR. Ak chcete, tak tu hodím tabuľku.
3. Niekto by pre to musel zájsť (s nákladiakom) a potom to roztriediť. To sú ďalšie náklady a dosť veľa práce.
Ja osobne nie som proti takejto akcii, ale mali by sa k tomu vyjadriť aj ďalší odborníci, napr. Chadzi, Colonel ap., lebo oni možno hneď povedia, že do toho nemá zmysel ísť.

Mates

jj, věci tam jsou opravdu hezké. Upřímně, kdyby se ta akce podařila udělat, tak by to byla snad akce století!!!  :o :o :o ;D

rdk

Citace od: Mates kdy 20.07.2005, 14:37:36
jjUpřímně, kdyby se ta akce podařila udělat, tak by to byla snad akce století!!!  :o :o :o ;D

Podle mě to je za 1111 moc drahý - zvlášť to koupíte na ebayi levněji a koupíte jen to, co chcete.

Micho

Mňa 12V neinšpiruje na taký veľký nákup. Sú tam samozrejme pekné veci ...

Radšej volím cestu toho, čo má zaujíma a v menších množstvách. Urobí mi to viacej radosti. Takéto niečo sa mi zdá zbytočne veľké sústo, ktoré naviaže množstvo energie. A prieknupničiť s Legom nemám v pláne. Pokiaľ mám prácu.  ;D

otaznik

Mě se 12V vlaky moc nelíbí, takže mě tato nebídka ani moc neoslovila. Je tam samozřejmě dost kostek a setů z města, ale za ty peníze...

chadzi

9v vlaky vypadaji vedle 12v jako chudy pribuzny. jedine snad metroliner

Mates

Jasně chlapi, každému se líbí něco jiného, a každý má také jiný sběratelský díl, který se mu líbí, a který ne. ;)
Já jsem majitelem pouze 9V vlaků, ale kdybych měl i nějaké 4,5V nebo 12V vlaky, tak bych se nezlobil :D. Především si myslím, že se LEGO této oblasti v 80-tých a 90-tých letech věnovalo více, protože ještě nebyly témata jako je SW, HP, Spiderman, atd.... a tomu odpovídají také doplňky z této doby. Elektricky ovládané výhybky, osvětlení, semafory, atd.  :'(

KLF

Citace od: Mates kdy 21.07.2005, 10:38:29
Jasně chlapi, každému se líbí něco jiného, a každý má také jiný sběratelský díl, který se mu líbí, a který ne. ;)
Já jsem majitelem pouze 9V vlaků, ale kdybych měl i nějaké 4,5V nebo 12V vlaky, tak bych se nezlobil :D. Především si myslím, že se LEGO této oblasti v 80-tých a 90-tých letech věnovalo více, protože ještě nebyly témata jako je SW, HP, Spiderman, atd.... a tomu odpovídají také doplňky z této doby. Elektricky ovládané výhybky, osvětlení, semafory, atd.  :'(

No podla toho, co som tu uz cital, co sa chysta na rok 2006, tak aka-taka sanca na tieto extra doplnky pre Trains existuje... ;)
Terminated.

Mates

KLF: Budu tiše doufat... bylo by to moc fajn  ;) :D

otaznik

Citace od: chadzi kdy 21.07.2005, 10:31:06
9v vlaky vypadaji vedle 12v jako chudy pribuzny. jedine snad metroliner

V čem myslíš konkrétně? Design má 9V rozhodně lepší, jen není tolik doplňků.

chadzi

ja myslim celkove, design je subjektivni vec takze to se tezko shodneme... jinak budu stouravej - v cem ma 9v lepsi design (jako obecne, lokomotivy, vagony, budovy)?

kazdopadne podle me jsou hezci o doplncich ani nemluve.

btw kterej je tvuj nejoblibenejsi 9v?



otaznik

Citace od: chadzi kdy 21.07.2005, 12:32:57
ja myslim celkove, design je subjektivni vec takze to se tezko shodneme... jinak budu stouravej - v cem ma 9v lepsi design (jako obecne, lokomotivy, vagony, budovy)?

kazdopadne podle me jsou hezci o doplncich ani nemluve.

btw kterej je tvuj nejoblibenejsi 9v?




IMHO vypadají 9V vlaky lépe, mají více detailů apod. Nejoblíbenější sety asi 4512 (jediná výtka, že nemá vytvořené motory, když už má otevírací "dveře" na kapotě), 10016, 10027, 2150, 4549, 4558, 4564, 10133 (bohužel chybí dveře stejně jako u Santa Fe a novýho City  :-\ ).

Colonel32

IMHO je to drahy i za vyvolavaci cenu....

muzzo

Citace od: otaznik kdy 21.07.2005, 11:22:13
Citace od: chadzi kdy 21.07.2005, 10:31:06
9v vlaky vypadaji vedle 12v jako chudy pribuzny. jedine snad metroliner

V čem myslíš konkrétně? Design má 9V rozhodně lepší, jen není tolik doplňků.

Ja bych rekl, ze vzhled koleji je nesrovmatelnej a co si budem nalhavat koleje, jsou nejmarkantnejsi rys zeleznice.

chadzi

koleje beru, ale zbytek... pres vikend sem hodim par fotek z me nove ebay zasilky a muzem debatovat  8)

BTW ty sety co zminuje otaznik se mi celkem libi (2150 + metroliner + depo jsou super), na druhou stranu 4512 neni spatnej ale zas nijak super. ja mam proste bliz k 12v protoze sem nad nima jako malej slintal v katalogu s tim ze je nikdy nebudu mit...

Mates

Citace od: chadzi kdy 22.07.2005, 08:06:33
koleje beru, ale zbytek... pres vikend sem hodim par fotek z me nove ebay zasilky a muzem debatovat 8)

BTW ty sety co zminuje otaznik se mi celkem libi (2150 + metroliner + depo jsou super), na druhou stranu 4512 neni spatnej ale zas nijak super. ja mam proste bliz k 12v protoze sem nad nima jako malej slintal v katalogu s tim ze je nikdy nebudu mit...
..a proto nikdy neříkej nikdy...  :P >:D
Už se těším na to tvé foto, doufám, že to přes víkend stihneš....

BTW: Zatím není žádný zájemce..., zdá se mi, že pokud bude zájem, tak asi těsně před koncem aukce... ;)

otaznik

Citace od: chadzi kdy 22.07.2005, 08:06:33
ja mam proste bliz k 12v protoze sem nad nima jako malej slintal v katalogu s tim ze je nikdy nebudu mit...

Já právě slintal nad 9V  ;)

chadzi