CRAZY CAR -Vyhlášení-

Založil FilipS, 03.08.2010, 18:20:57

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Hlasujte pro autora jehož vozidlo se vám líbí nejvíce.

Kedar
0 (0%)
Mareken
2 (3.2%)
Diidy
0 (0%)
AdamKo
3 (4.8%)
Shmade
0 (0%)
malý Měch
0 (0%)
GriPeR
0 (0%)
JimB
20 (32.3%)
alladjex
1 (1.6%)
Kito
3 (4.8%)
gearcs
20 (32.3%)
mph1
3 (4.8%)
stepan
6 (9.7%)
Robbed
4 (6.5%)

Celkem hlasů: 62

FilipS

#30
Zdravím všechny, právě jsem vytvořil anketu (omluvte mé zpoždění byl jsem na chatě). Takže hlasujte!
Edit: Anketa tu bude týden tj. do 22.8.10

Měch

mě se zas nejvíc líbí Mašinka co nechtěla jezdit po kolejích. Zavzpomínal jsem si, dík a máš můj hlas...
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

tRilobit

Prostě hlava je pro mě fakt nejlepší...dle mě si myslím, že to vyhraje :) Protože desingově je přesně přesná jako originál..a navíc figové na střeše stejně jak v seriálu no prostě pro mě BEST!
PS: Líbily se mě všechny práce ale tato nejvíc.
Na to existuje jediná odpověď : "No L0L :D"

Shmade

#33
Škoda, že v anketě nejde dát víc hlasů, potřeboval bych jich aspoň 5... :)

edit: nevim jestli mě GriPeR, resp klidně i někdo další špatně nepochopil, myslel jsem, že bych potřeboval aspoň 5 hlasů ne pro můj výtvor, ale pro to, že jsem se těžko rozhodoval, nakonec jsem dal hlas f1 traktoru, ale chtěl bych dát hlas ještě hlavě, obří motorce, offroad tramvaji a mlíkárně :)

tRilobit

#34
Já kdybych moch dal bych si aspoň 15 Hlasů..pro případ nouze, ale to bych musel být VIP, který může hlasovat jako jediný vícekrát :)
Aha, tak já to pobral špatně :-D
Na to existuje jediná odpověď : "No L0L :D"

Johny650

nejlepší crazy nápad je pojízdná kráva :) takže hlas pro ní.

grohl

Sešlo se tu mnoho skvělých nápadů, ale nejvíce mě oslovila pojízdná hlava.

Allconel

Je strašná škoda,že pre takéto množstvo vynikajúcich modelov len jeden bude ocenený, popravde sa ani neviem rozhodnúť, ktorému dám svoj hlas. Asi ho dám tomu autíčku, o ktorom sa mi bude zdať väčšinu času počas dnešného spánku :D.

JimB

#38
Citace od: alladjex kdy 15.08.2010, 12:23:34
Jak si prosim tě přikonektil ty oblouky pod oči? Je máš vzhůru nohama ne? Ale přitom mi přijde, že to je stavěný z normálních kostek a ne technic ... ?

Do bílých blatníků jsem vzadu nastrkal půlpiny, čímž vzniklo něco jako brick 1x2 with studs on top and bottom. Otočit blatníky po této úpravě nebyl problém. Zvenku nic nejde poznat, vidět to půjde na mém Brickshelfu po schválení. Nebudu sem uploadovat další fotku, porušil bych pravidla soutěže. Techniku je použito jen nezbytné množství nutné k zatáčení, detaily konstrukce opět na BS.

Děkuji všem za kladné ohlasy pro ďáblovu hlavu, projevte svůj názor také v hlasování. >:D

Z přihlášených modelů se mi nejvíce líbí Gearova mlékárna. Opravdu super nápad s tou krávou a vystižení okamžiku je také výborné. :D

EDIT: Fotky schváleny
Moje BS galerie k prohlédnutí zde

alladjex

Citace od: ass kdy 15.08.2010, 12:42:48
Citace od: alladjex kdy 15.08.2010, 12:23:34
Ale přitom mi přijde, že to je stavěný z normálních kostek a ne technic ... ?

Jako by to nešlo kombinovat?

Samozřejmě, že by to šlo kombinovat. Ptám se jak je to udělaný. Co je na tom špatnýho, že to nevim? A ptam se jestli je to nějakym trikem nebo nějakou fikaností z technicu. Prostě mě to zajímá  >:D

jvucka

Nejlepší je čertí hlava!
Před očima mám představu dvou týmů takových hlav, jak jezdí po ploše a hrají fotbal s míčem cca celikosti minifiga ...  ;D

FilipS

Ahoj všem, anketu ukončím a vítěze vyhlásím zítra ve 20:00
Pokud někdo stále nehlasoval, tak teď je pravá chvíle je to poměrně těsné!

tRilobit

cca 4Hodiny 1Minuta, do konce soutěže, zatím je to dost těsné. Aby s toho nebyla remíza  ;D
Na to existuje jediná odpověď : "No L0L :D"

FilipS

Vyhlášení
Na prvním místě se umístili JimB a gearcs
Na 2. stepan a na 3. Robbed
Gratuluji!

FilipS

Chtěl bych poděkovat všem kteří se zúčasnili a Linhimu za sponzorský dar. Gearcs a JimB si 5USD budou muset rozdělit na půl. 

linhi

A kdo bude mít 5 usd? Napolovic je to málo - mělo se to nějak rozhodnout..
Aha,ty už jsi to napsal :-)

FilipS

#46
Je fakt, že je to málo. Pokud by zúčastnění souhlasili mohla by se udělat ještě jedna anketa o vítězi.

Steve23

a proč si nerozdělí výhru všichni výherci, ať nejsou smutní ??? Takový kredit 0,00*něco* je hodně využitelný :) >:D

gearcs

Díky za všechny hlasy, které jsem dostal. To jsem ani nečekal, protože JimB postavil opravdu luxusní dílko. Chtěl bych teda, aby těch 5 USD připadlo jemu, podle mého si je zaslouží víc.  :)

FilipS

Citace od: gearcs kdy 22.08.2010, 20:48:03
Díky za všechny hlasy, které jsem dostal. To jsem ani nečekal, protože JimB postavil opravdu luxusní dílko. Chtěl bych teda, aby těch 5 USD připadlo jemu, podle mého si je zaslouží víc.  :)
To je velmi šlechetné, ale nebude to třeba. Situace se vyřešila následovně: JimB vyhrál 5USD u Linhiho a gearcs vyhrál 5USD v Celdově BL.  :) Ješťe jednou děkuji sponzorům.

JimB

Citace od: gearcs kdy 22.08.2010, 20:48:03
... Chtěl bych teda, aby těch 5 USD připadlo jemu, podle mého si je zaslouží víc.  :)
Děkuji za projevenou velkorysost, více než peněz si vážím tvého uznání. ;) Byl to duel napínavý až do konce.
V neposlední řadě chci poděkovat všem za hlasy, Diidymu za organizaci a připomenout motto: ,,Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se." Tahle letní oddechovka dala vzniknout mnoha povedeným modelům, ne jen mému a Gearovu.
Moje BS galerie k prohlédnutí zde

tRilobit

Já bych chtěl taky poděkovat Didimu za organizaci...byla to dost zábavná soutěž :-D
Na to existuje jediná odpověď : "No L0L :D"

alladjex

Citace od: GriPeR kdy 23.08.2010, 07:27:53
Já bych chtěl taky poděkovat Didimu za organizaci...byla to dost zábavná soutěž :-D

Tak tak, také děkuji ... konečně mě někdo namotivoval něco postavit ;]

tRilobit

Jen malý návrh Diidymu: Co takhle udělat druhé kolo třeba CRAZY HOUSE, CRAZY PLANE ? Protože stavět něco bláznívého mě baví :-D
Na to existuje jediná odpověď : "No L0L :D"

FilipS

Citace od: GriPeR kdy 23.08.2010, 12:18:46
Co takhle udělat druhé kolo třeba CRAZY HOUSE, CRAZY PLANE ?
Já jsem pro. Nechám tu chvíli otevřenou diskuzi ať se každý vyjádří co by se mu líbilo.

Shmade

Já bych byl třeba pro takovej postupnej pětiboj... 1. byl crazy car, pak by, jedno v jakém pořadí, mohly následovat kola se zmíněným letadlem, domem, lodí, a nakonec třeba crazy job

Steve23

jj, to by bylo Good, ale mám jednu výhradu, jestli bych mohl i já?(dejme tomu že v soutěži CC(Crazy-car ;D ) jsem nedostal žádný hlas >:D )

Shmade

Jak jestli bys mohl i ty? Chápu to tak, že by to byla pokaždé nová soutěž, jestli by se dělaly nějaké celkové výsledky nevim. Ale každé kolo by se hodnotilo určitě zvlášť.


FilipS

Citace od: Steve23 kdy 23.08.2010, 13:23:48
jsem nedostal žádný hlas >:D )
Já taky ne, Shmade taky ne a mnoho dalších. Shmadovo auto sem považoval za favorita.
Pětiboj se mi zamlouvá. No něco určitě vymyslíme.

Steve23

no a co udělat každou soutěž "zvlášť" a potom by se sečetli výsledky a ten kdo má nejvíc bodů bude mít za cenu třeba 20USD kredit :)