CRAZY JOB HLASOVÁNÍ

Založil FilipS, 12.09.2010, 20:01:15

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

AdamKo

Citace od: Márty kdy 13.09.2010, 20:27:36Nikoho nehodnotím, jen porovnávám a jednoduše mě tento stav udivil, nic víc, nic míň. Výše zmíněným pánům se případně omlouvám.
;) Mně šlo pouze o vystižení bláznivé práce než spíš o samotné provedení, proto je mé provedení minimalistické. Ruku na srdce, vignetty pro mě zatím nejsou to pravé ořechové.

Citace od: Diidy kdy 14.09.2010, 16:19:28Předem bych chtěl na svoji obhajobu říct, že způsob hlasování jsem avizoval již 2. září tehdy nikdo nic nenamítal. Až nyní se ozvala vlna kritiky. Tento systém hlasování jsem okoukal na Eurobricks kde sním žádné problémy neměli.
Všechno má své pro a proti... Tento systém je nastaven tak, že dává (nerozhodnému) hlasujícímu možnost vybrat více favoritů – to je dobré hlavně ve chvíli, pokud jsou ve hře alespoň 2 opravdu pěkné MOCy.
Rozhodně to nech dojet až do konce, a pak uvidíš, jestli ti vyhovoval více předchozí, tento nebo vymyslíš něco jiného. :)

Mé hlasování:
Rhox – 1
Dong Čum – 1
Sam.no – 1
Diidy – 1

Využil jsem pouze 4 body, protože jsem chtěl dát od začátku 5. bod ,,HORLIVÝM DĚLNÍKŮM"  - ti jsou ale z kola ven.

gearcs

Dave98  1 bod
Rhox      1 bod
KLR        1 bod
Kito        1 bod
Márty     1 bod

Ale abych pravdu řekl, hodně MOCů se mi zdálo pěkných a rozhodnout se, který je lepší je těžké. Taky jsem měl nápad - leštič vnitřku nabitého kanónu - bohužel nebyl čas a chuť stavět...

Splinter


linhi

Rhox – 2
Sam.no – 1
Adamko - 2

JimB

Věšák - 2 body
Rhox - 2 body
Márty - 1 bod
Moje BS galerie k prohlédnutí zde

FilipS

Uzavírám hlasování. V 20:30 Proběhne vyhlášení.