(vlastné) Lego mestečko

Založil x369, 27.09.2011, 23:56:09

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

x369

Vážení priatelia. Rád by som Vám predstavil naše lego mesto, ktoré sme postavili spolu s mojimi synmi 6 a 8. Spoznáte tam bežné modely (niektoré aj upravené), ktoré zbierame už niekoľko rokov. Teraz už deti nechcú na sviatky žiadne City ani Castle, ale len Star Wars  >:(. Stavba mesta ich mala trochu vrátiť späť, ale je mi jasné, že na "listoch" Ježiškovi budú zase len starwars lode. Modulárne domy som začal zbierať ja, ale už neskoro. Cafe Corner mi ušlo, takže to v meste nie je originál, ale poskladaný z dielov z BL, odkiaľ sú čerpané aj všetky súčiastky na dlaždenie ulíc, lampy, značky atď. Najviac súčiastok išlo na kopec s tunelmi pod hrad. Tak tu je to:

x369

Ďaľšie obrázky:

x369

Ďaľšie obrázky:

Ivansliz

Tak to je opravdu nádherné město. Je tady vidět hodně práce. Líbí se mi, že sis dal hodně práce například s tiles na chodnících, dále tunel apod.  ;) Zároveň město je sice pouze sestavené z prodávaných, mírně upravených setů, ale na druhou stranu to ukazuje kolik krásného se dá z toho dnes sestavit.  ;) Tvoji 2 synové určitě mají velkou radost. S tím, že teď preferují SW nezoufej. I v SW je mnoho dobrých a užitečných dílů, takže se prostě vesmírné koráby rozloží a postavíš si z toho nějaký hezký City MOC. Kdo je doma pánem?  ;D  ;D  >:D  Jinak časem by je to zas mohlo přejít a budou ti s městem snad pomáhat a když ne, tak se z nich stanou stavitelé v sekci Space. I ti zde mají právoplatné místo. ;)
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

Ivansliz

A ten Santa, co se myje na ulici... ;D Vidím, že adventní kalendáře u vás frčí taky.  ;D A letadla máš dobře přichycená. Tak si to představuji.  ;) To mi připomíná muzeum lega, kde jsou letadla jakoby ve vzduchu vyvýšená na bílých zažloutlých kostkách.  ;D Ale pro děti to tam určitě taky stojí za návštěvu. :)
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

P4tr1cius

#5
Dnešné deti, môžu žiť ako v rozprávke. Toto keď majú doma...., ja byť dieťa, tak nechodím ani do školy. Máte KRÁSNE MESTO. Pri pohľade na obrázky som si zaspomínal na svoje detstvo, ako som bol neskutočné štasný, keď mi rodičia kúpili maličký setík 6-tich kozmonautov. A ja som bol prešťastný, že je to už tretí setík doma do zbierky.
Hm, niečo podobné ako máte vy.  ;D

mirek

Úctyhodné Město, spousta krásných nápadů.
Dnes jsem řešil na kolejišti, jak by vypadaly dvě křižovatky položené vedle sebe. DÍKY. Vypadá to skvěle.

Ivansliz

Citace od: mirek kdy 28.09.2011, 16:22:27
Úctyhodné Město, spousta krásných nápadů.
Dnes jsem řešil na kolejišti, jak by vypadaly dvě křižovatky položené vedle sebe. DÍKY. Vypadá to skvěle.

Pravda. Ale on tam má i 3 vedle sebe. ;D  ;)
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz