(Vlastní) Předměty z běžného života

Založil peter, 19.09.2010, 12:09:01

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peter

Stejně jako JardaL jsem se i já pokoušel o sestavení modelů představující věci z běžného života. K stavbě těchto věciček mě přiměla touha zkusit sestavit něco méně tradičního než jsou domy, dopravní prostředky apod. Svoji dráhu jsem zahájil dvěma MOCy v měřítku 1:1. Prvním je model tekutého mýdla (šampónu) a druhým je zubní kartáček.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

mizdas

Ahoj  :D. Šampon mně moc nezaujal, ale kartáček to je jiná... >:D  Jen tak dál.

Steve23

Nazdar  :D .Kartáček je výborný, z dálky vypadá jako nejnovější od Odolu:D

BlackDemon

Ty vado já sem si normálně na první pohled myslel že je ve vnitř opravdový šampon ;D, co se týče kartáčku tak z dálky vypadá jako reálný.Plánuješ si s nim někdy čistit zuby? ;D >:D
V tom pajzlu jsme v haj-lu.

grohl

Tekoucí šampon vypadá jako živý. Kartáčku by dle mého slušelo masivnější a delší držadlo.

AdamKo

V první chvíli jsem si opravdu myslel, že z flaštičky teče gel.    Dostals mě ;D    Jdu si radši vyčistit zuby...

Tomik

S tim sprcháčem si mě dostal. Na první pohled to opravdu vypadalo, že z něj teče gel. Kartáček je taky super a na té fotce, kde je ve skleničce vedle pasty vypadá jako živej, teda opravdovej... ;D
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Plutoone

Obojí je luxusní. Taky jsem si do zvětšení fotky myslel, že jsi lego šampon naplnil gelem.  ;D

Leko

prvý pohľad na ten sprchový som premýšlal ako si dostal ten gel do toho lega  ::) dobrá namotávka  ;D

JardaL

Gratuluju, Petere. Moc se mi to líbí.
V podobném duchu jako ty jsem vloni ještě rozpracoval např. hřeben nebo vysavač (ten teda nebyl 1:1 :-)) ).
Ale díky tomu, že stavíme dům, tak je momentálně LEGO na vedlejší koleji.
Třeba tě ten hřeben inspiruje... :-))
Piš holoubku piš, brzo zcepeníš.

peter

Citace od: JardaL kdy 03.02.2011, 22:34:31Třeba tě ten hřeben inspiruje... :-))

No, děkuji, když nad tím tak přemýšlím, tak by možná asi stačilo jen prodloužit ten můj kartáček na zuby ;D
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.