Star Wars

Založil Darth, 30.10.2012, 23:45:54

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Darth

Citace od: STARHAWK kdy 15.04.2017, 20:23:58
Citace od: Darth kdy 15.04.2017, 20:12:00
Mimochodem, v traileru se podle všeho objevila i Ahsoka.

Celkem to odpovídá celkovému konceptu postavy. http://www.starwars.com/news/the-cinema-behind-star-wars-princess-mononoke-ahsoka-tano

mam popauzovane a nevsimol som si ju teda

Všechno nahrává tomu, že není ani živá, ani mrtvá (mlžení Filoniho), a že je převtělená do toho vlka. Jen taková teorie, ale dávala by smysl. Přeci jenom, proč by na sebe s Kananem tak koukali v té Jedi jeskyni (malby Jediů za nimi)? Myslím, že to tak nakonec bude.

Darth

Mimochodem, celou dobu panelu Rebels měl na sobě Filoni tričko s nápisem Ahsoka Lives? Po ukázání traileru se něco změnilo:

STARHAWK

Citace od: Darth kdy 15.04.2017, 20:39:33
Mimochodem, celou dobu panelu Rebels měl na sobě Filoni tričko s nápisem Ahsoka Lives? Po ukázání traileru se něco změnilo:

Tyvole fakt. Som si ten detail nevsimol a z toho obrazku som myslel ze je to nejaky fan fotoshoping. Pozrel som ten panel este raz a fakt tam mal vykricnik.

Futurion

Kdo ještě nemá, tak vřele doporučuji knihy The Art of Star Wars: Force Awakens a Rogue One. Úžasný pokoukání, hromada skic, ze kterých je vidět co ve filmech mohlo být nebo pozměněné někdy bude.

Faire

Tak co, nějaké zajímavé slevy? Zatím mě asi zlákal jen 75171 Battle on Scariff v nedělní slevě.

STARHAWK

Citace od: Faire kdy 04.05.2017, 08:35:41
Tak co, nějaké zajímavé slevy? Zatím mě asi zlákal jen 75171 Battle on Scariff v nedělní slevě.

Ja uz som vzal X-winga a mali aj to AT-ST zrovna v zlave (Vieden) kvoli otvaracke. Takze dnes si rozbalujem brickbuild R2 polybag.

Ako slavite dnes May the 4th ? Ja mam dovolenku, takze cely den chcem robit nieco v duch SW a vecer kukneme s polovickou Rogue One + E4.

stricekfido

Já jsem bohužel v práci ale mám na sobě tričko, poslouchám hudbu ze star wars a odpoledne si postavím nějaký ten setík + večer E4

Mr. Cube

V Albertu jsem viděl Rogue One za 199,- Kč, takže asi půjdu zakoupit.  :D

Faire

Tričko, RO v Albertu, na odpoledne jsem včera celý večer vymýšlel pro pár kamarádů smirmish mapu do Imperial Assault. Herní mechanismus navíc - rebelové se zamíchají mezi populaci (30 žetonů, některé jsou zespodu označené jako R), imperiálové mají mechanickou motivaci k tomu, aby se je pokusili najít.  Každý hráč má vlastní cíle, někdy se mohou křížit i v rámci týmu (jeden z imperiálů má jako cíl nechat rebely zničit imperiální servery, protože obsahují kompro na jeho osobu).

Děti se mezitím pokusíme zabavit filmy / seriály. O víkendu po uspání dětí RO + ANH. Ou jé...

Kubos.cz

Co rikate na nove informace o sw last jedi ?

Spoilery !
http://www.starwarsunderworld.com/2017/05/vanity-fairs-last-jedi-cover-story.html

Lego last jedi leaks
http://www.starwarsunderworld.com/2017/05/leaked-last-jedi-lego-sets-reveal-new.html

Zase nove planety, nove rasy.....ani nevim jestli se mi novy star wars vubec libi, ta idea nahradit vsechno necim novym mi opravdu vadi  >:(

Darth

Citace od: Kubos.cz kdy 27.05.2017, 08:38:24
Co rikate na nove informace o sw last jedi ?

Spoilery !
http://www.starwarsunderworld.com/2017/05/vanity-fairs-last-jedi-cover-story.html

Lego last jedi leaks
http://www.starwarsunderworld.com/2017/05/leaked-last-jedi-lego-sets-reveal-new.html

Zase nove planety, nove rasy.....ani nevim jestli se mi novy star wars vubec libi, ta idea nahradit vsechno necim novym mi opravdu vadi  >:(

Vzhledem ke "kvalitě" epizody VII další epizody ignoruji. Se Star Wars, jak je znám a mám rád, mají společný jen název a tu otravnou myš, co se do všeho se...

Ravenhorn

To já mám úplně jiný názor a strašně se těším. Pro mě například Rogue One bylo nejlepším filmem roku 2016.
Castle, Pirates a Star Wars.

Faire

Tak RO bych s VII moc nesrovnával :)

Mě by ke štěstí asi stačilo, kdyby nekopírovali příběh Epizody V. Crait vypadá na můj vkus podezřele bile + AT-AT, takže uvidíme...

papluh

https://www.youtube.com/watch?v=Gusd_6n77Rk

mix rôznych miestami až bizár SW videí, TV spotov, záberov z ulice a rôznych úletov aj z časov keď SW bolo aktuálne ...

papluh

Nový gameplay trailer na SW:Battlefront II
https://www.youtube.com/watch?v=_q51LZ2HpbE

STARHAWK

Citace od: papluh kdy 11.06.2017, 18:53:24
Nový gameplay trailer na SW:Battlefront II
https://www.youtube.com/watch?v=_q51LZ2HpbE

Cumakoval som uz vcera, ked to slo live :)
Vizualne ok ale to uz ma neprinuti to kupit znovu a potom sa stvat na hratelnosti. Takze ziadne predobjednavanie a najskor podrobne sledovat vsetky recenzie a potom to kupit priamo od EA a hrat 1den, aby som zistil ci im to mam hned vratit a pytat spet peniaze alebo si to mozem nechat (maju nejaku taku moznost)

Inak co sa zbrani tyka, tak na 0:25-0:27 je ten SW vulcanic/rotacny.
Bolo by fajn, keby znovy spravili BP z toho a teraz rovno mozu aj 6 naraz z kazdej ery a kazdej frakcie.

Faire

Nevypadalo to zle. Ale u mě je to hodně dané tím, že mě vlastně BF pořád baví i po půl roce hraní, takže nový nejspíše koupíme taky.

Co Ti vlastně na té hratelnosti vadí?

STARHAWK

Citace od: Faire kdy 12.06.2017, 07:30:04
Co Ti vlastně na té hratelnosti vadí?

Pritomnost cheaterov, nevyvazenost a a niekedy az eponencialne znevyhodnovanie priemernych/obcasnych hracov.

Napr dava casto top hracov do jedneho teamu a neprehadze ich ani po par hrach. Ak je to kvoli tomu ze su ti top hraci v grupe tak nech im punukne hru proti inej grupe rovnako silnej (statistiky na vypocty zrucnosti jednotlivcov maju). Dokonca ti ani nedovoli prehodit sa vramci toho isteho boja do druheho teamu aby si to trochu dobrovolne vybalancoval (raz som bol tak frustrovany ze som sa snazil pomoct druhemu teamu v lodickach ktory stale rozhadzovalo nachuja - dokonca ani mna ako top hraca k nim nedalo a to som nebol v grupe - tak, ze som robil okamzite kamikadze dole a zabil som sa hned po starte aby som im robil nejake body a dal im aspon nadej na nejake skore ak sa budu snazit).

A co sa tyka narastu neferovosti voci beznym hracom je to ze zrucnejsi hrac skor dostane prvy kill a to mu prida bonus s ktorim je ten druhy kill este lahsi a ked ma tie bonusi nastackovane uz na 3leveli tak ma nehorazny damage alebo inu hernu vyhodu - co v kombinacii s lepsimi zrucnostami proste len buduje este vecsiu priepast neferovosti. Ako si to potom ten novacik / vikendovy hrac moze uzit ked ho hned zadupu do zeme.

Ja hravam uz len skirmish/misie/survival ked si chcem nachvilu za piu piu v SW atmosfere a so SW zbranami - toto zachytili dobre.
Jedine co nema uplne pokriveny balanc je Fighter Squadron (lodicky). Tam nie su ziadne special vlastnosti za kill. Kazdy ma rovnaku startovaciu drahu. Jedine co to pokazilo su nove hero lode Vader a Red5, bo tie su za urcitych okolnosti nesmrtelne a to uz hranici z tolerovanim cheatovanim.

Faire

Ha, zajímavé, díky za odpověď. Většina lidí si stěžovala na mělké mechanismy, což asi bude pravda, ale nějak mě to netrápilo. Jsem průměrný hráč, mám co dělat, abych měl K/D kolem 1, zažil jsem situace, kdy asi někdo cheatoval, ale nebyl jsem schopný rozklíčovat, jak velký vliv mají ty traity na hru - na rozdíl od vybavení, taková bacta + jetpack myslím hru celkem usnadňují. Matchmaking je někdy celkem rozhozený, navíc mají podivný výběr map - přestože mám season pass, nikdy mě to nehodí do mapy z DLC, pokud si ji vysloveně nevyberu jako filtr.

Jestli to správně chápu, tak ve 2 by se měly za killy odemykat silnější postavy / dopravní prostředky, takže se tomu zvýhodnění asi nevyhneš, ale z druhé strany třeba klasické killstreaks jsou IHMO horší...

BTW nevyměníme ID? Survival čas od času hrávám :)


STARHAWK

Citace od: Faire kdy 13.06.2017, 08:26:17
Jestli to správně chápu, tak ve 2 by se měly za killy odemykat silnější postavy / dopravní prostředky, takže se tomu zvýhodnění asi nevyhneš, ale z druhé strany třeba klasické killstreaks jsou IHMO horší...

BTW nevyměníme ID? Survival čas od času hrávám :)

Malo by to byt aj za hranie objectives, co je tiez podstatny faktor.

Kludne mozes skusit poslat request, len obcas im to dost blbne. Ked si to kamos kupi a isli sme to prvy krat hrat tak sme cely den nemohli prijat ziadost o frienda
ID je ondrej_starhawk

Cas na hranie je vecsinou vecer medzi 21:00 az 24:00 ale kedze mam viacero konickov (lego, star wars vseobecne, transformers) tak to nehravam nejak moc casto

Survival sme skusali vo dvojici s kamosom a je to ok ale dali sme to len na najlahsej urovni. Skusili sme Sullust na medium a celkom nas to rozdrtilo.

STARHAWK

Rebels nam este nezacinaju (musim najst kedy konecne) ale uz je vcelku dost casti toho noveho girls projektu "Forces of destiny".
Pozerava to niekto ?

Ja som to uz popozeral a je to take nemastne neslane. Jedine co sa mi velmi pacia, maju prinos pre canon su tie s Ray. Ta priserka co vystrci hlavu z piesku je tam cela a je celkom dobra.
Dobre casti su aj s Asokou - tiez realne nenutene.

Co sa mi nepaci napr:
- Evok dokaze sam prevazit 2 stormtrooperov na kladke
- IG-88 je uplna lama a stormici ho samozrejme uplne minaju (mali tam dat podradneho noname bounty huntera)
- Leia vs Wampa bolo tiez dost utiahnute za vlasy - tak Chewie zuteka jak straspytel a necha Leiu nech tam zapasi s Wampom

Cele my to miestami pride moc feministicky nanutene a len malo casti vie dobre zapadnut do SW tak aby to nebolo len nanutene.

havlik.jakub666

Citace od: STARHAWK kdy 11.07.2017, 09:25:11
Rebels nam este nezacinaju (musim najst kedy konecne) ale uz je vcelku dost casti toho noveho girls projektu "Forces of destiny".
Pozerava to niekto ?

Ja som to uz popozeral a je to take nemastne neslane. Jedine co sa mi velmi pacia, maju prinos pre canon su tie s Ray. Ta priserka co vystrci hlavu z piesku je tam cela a je celkom dobra.
Dobre casti su aj s Asokou - tiez realne nenutene.

Co sa mi nepaci napr:
- Evok dokaze sam prevazit 2 stormtrooperov na kladke
- IG-88 je uplna lama a stormici ho samozrejme uplne minaju (mali tam dat podradneho noname bounty huntera)
- Leia vs Wampa bolo tiez dost utiahnute za vlasy - tak Chewie zuteka jak straspytel a necha Leiu nech tam zapasi s Wampom

Cele my to miestami pride moc feministicky nanutene a len malo casti vie dobre zapadnut do SW tak aby to nebolo len nanutene.

Víceméně souhlasím, ikdyž s tím Ewokem, nikdo nevíme, kolik Ewoci váží. Ten díl s Wampou je úplně mimo mísu ještě z toho důvodu, že narušuje kánon, protože ještě na začátku epizody si povstalci mysleli, že je na Hothu nic nežije. Ale zase se mi líbil ten díl s Leiou a Sabine (stormtroopeři a jejich muška jsou věčná téma), protože to třeba ukázalo, proč Sabine s ostatníma nezachraňovala ty děti.

Jinak u Povstalců zatím nenajdeš přesnější datum než podzim 2017.
LEGO forever

STARHAWK

Citace od: havlik.jakub666 kdy 11.07.2017, 09:46:35
Víceméně souhlasím, ikdyž s tím Ewokem, nikdo nevíme, kolik Ewoci váží.

Jinak u Povstalců zatím nenajdeš přesnější datum než podzim 2017.

Hej to bolo prve co ma napadlo, ze Ewoci mozu mat hoooodne tazke kosti - ale hned nato vidim ako Leia vezme toho Ewoka do naruce ako maleho plisoveho medvedika - taka kulturistka nie je aby zodvihla len tak dvoch tazkych chlapov.

Achjo, este ze uz zacnu GoT aby sa mi cakanie na S4 Rebels skratilo. Medzitym este taham aj Freemakers - je to nekanonicke a pritiahnute za vlasy ale da sa na tom fakt dobre zabavit.

jerzeeg

Videli jste ty rebels cesky, je ten dabing snesitelny ?
(decka jeste nectou a moc se mi nechce stahovat obe verze)

A druha jeste dulezitejsi otazka, nejsou tam vyznamne spoilery na dej epizod 1-6 ?
(zatim jedine, co detem poustim, je ep.1 a serial clone wars, protoze mi prijde skoda predcasne vyplytvat potencial SW, zatimco jsou jeste moc mali, napr. jim nechci zkazit wow efekt z "ja jsem tvuj otec" - mj. kvuli tomu jim to planuju poustet v poradi v jakem bylo natoceno :) )

Faire

Rebels mají myslím celkem snesitelný dabing, koukání v češtině mi nevadí, a to jsem na to obvykle celkem alergický (Rey třeba v českém dabingu nesnesu).

O spoilerech typu "jsem tvůj otec" a "jsi má sestra" nevím. Leia se tam občas mihne (v pozdějších sériích), Darth Vader taky, ale nic moc zásadního se tam neřeší. Můj syn snášel Rebely lépe než klonové války, ty na něho byly občas ještě drsné (je možné, že mezi tím jen vyrostl).

Co se týče nové trilogie, tak tam je to samozřejmě horší - klonové války se řeší, Příkaz 66 taky. Identita DV / Anakina se prolátne skrze Ahsoku.

STARHAWK

V Rebelsoch je spoiler o Vaderovi - Asoka zisti ze je to Anakin. Takze na dosiahnutie uplneho WOW efentu by to muslo byt fakt 4,5,6 az potom 1,2,3 a potom CW a Rebels

Cesky dabing Rebels som zatial neskusal, dost som si zvykol na ich original hlasy.

papluh

ak ešte niekto nezachytil, tak nové Behind the scenes video, popri takom tom reklamnom hype sú tam obrázky rôznych lokalít, alienov a pod
https://www.youtube.com/watch?v=ye6GCY_vqYk

STARHAWK

Yop cakal som na dalsie zaujimave info zo sveta SW a okrem TLJ je zaujimave aj BF2 a zabavny SW park co buduju

SW Theme Park
https://www.youtube.com/watch?v=41zOfdWMnw4

Battlefront 2
https://youtu.be/E8MFjnYpKJw

Faire

!!!!POTENCIÁLNÍ SPOILERY!!!!

Čím více nad tím přemýšlím, tím více jsem přesvědčený o tom, že E VIII bude převyprávněním E V. Těch podobností mezi IV a VII je s přihlédnutím k traileru příliš mnoho:

1. začátek na pouštní planetě
2. hlavní hrdina je sirotek
3. robot ukrývají tajné plány
4. Millenium Falcon
5. ženská hrdinka je zajata a osvobozena
6. kontakt s povstáním
7. zničení spojenecké planety
8. superzbraň a způsob jejího zničení

Trailer na E VIII:
1. AT-AT bojují na bíle vypadající planetě proti speederům(tohle mi stačilo)
2. výcvik padawana Jediským mistrem

Co můžeme čekat?
1. Odhalení Reyiných rodinných vazeb ("Jsem Tvůj otec" i "Jsem Tvůj bratr" jsou bohužel validní možnosti).
2. Rey bude muset přispěchat na pomoc Finovi a Poeovi (zajetí?).
3. Střetnutí Rey a Kyla.
3. Překvapilo by mě, kdyby tam nebyla nějaká variace na exogortha...

Musím říct, že jsem si E VII vlastně docela užil (mimo Planety smrti). Byla to jiná liga, než RO, ale pořád to pro mě byly fajn hvězdné války. I teď, když se dívám zpátky na ty podobnosti, mě to vlastě přijde docela vtipné a nápadité právě v tom, jak ten film s původními tématy pracuje.

Jenom si nejsem jistý, jestli mě to v dalších dvou dílech neomrzí...

STARHAWK

Amen tma, Starkiller 2 (alias Death Star 4) v E9 to uz fakt nie. Keby nebolo Starkiller niciacej rovno niekolko planet naraz - SW chce asi udrzat titul filmu s najmasovejsimi vrazdami - tak to este prekusnem ale toto mi znechutilo cele post E6 obdobie.