*TOP* MC #3 (Vlastní) Topení v sudu

Založil Rhox, 03.12.2009, 19:34:56

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Rhox

No tak asi bych začal tím, že napíšu něco o sobě :)
Možná jste si mě už někteří všimli, tady na fóru očumuju asi od července, kdy se mi do rukou poprvé po osmi letech dostalo Lego v podobě setu 8028 TIE Fighter (byl jsem zrovna na Festivalu Fantazie v Chotěboři a jelikož jsem fanoušek Star Wars, tak jsem tento setík získal v jedné soutěži). Tak jsem si ho postavil, pak sem si sehnal ještě jeden a postavil z nich ve chvilce nudy TIE Bombera, pak ISD a nakonec AT-AT. A tak jsem zjistil, že mě Lego stále ještě baví:) Po příjezdu dom sem vytáhl svoji krabici z dětství, roztřídil ji a poprodával několik setů (nechtělo se mi do Lega zbytečně cpát peníze, kdyby mě to náhodou za týden zase přestalo bavit) abych si mohl koupit svůj dětský sen- 6285 Black Seas Barracudu. Tu jsem si pak koupil a zjistil, že z toho mám stejnou radost jako když jsem byl malej...
Pak jsem nakupoval nějakej kiloware, prodával sety, co jsem z něj postavil, něco si nechával a za utržené peníze nakupoval Lego na Bricklinku, abych měl dostatek dílků na svoje MOCy. No a konečně jsem se dostal k tomu, že jsem měl dost dílků a času abych něco postavil. Takže tímto vám představuji svoje první dílo po více než osmi letech...

Příběh je takový, že obyvatelé malého přístavního městečka se rozhodli, že popraví utopením jednoho z pašeráků, který kazí obchody lidem v jejich malém království. Zatímco se vojáci snaží vykonat popravu, tak několik dalších pašeráků se zase naopak snaží popravě svého kumpána zabránit a zachránit mu krk. Tomu přihlíží rodinka obchodníka, jemuž patří přístavní domek, který slouží pro tuto chvíli jako popraviště. Obchodníkovo sadistické dítě si celou situaci užívá a nepokrytě se jí směje...

Doufám, že kvalita fotek je dostačující.

Pokud by někdo pochyboval nad dodržením rozměrů MOCu, tak ho můžu vyfotit vedle baseplaty...na délku má 32 studů, bráno tím, čím se dotýká země...

Filipkod

Pekná stavba  :) ten dym a chlapík v sude sa mi páčia najviac   :D
Nech vás lego sprevádza !

Rhox

#2
Citace od: filipkod kdy 03.12.2009, 19:53:22
Pekná stavba  :) ten dym a chlapík v sude sa mi páčia najviac   :D
Díky, doufám, že se k mýmu výtvoru vyjádří víc lidí, určitě je co zlepšovat....

Siegnord

  Podle mě je to naprosto luxusní práce.  :o Nejvíc se mi líbí kamenné podloubí, schody ode dveří a ten komín. No a obchodníkova rodina je vskutku povedená, zvláště ten šikovný chlapec.  >:D

maeror

Jakpak jen se jim do toho sudu vešel... to mu museli předtím minimálně ostříhat nehty, ne? >:D

Ale vážně: je to opravdu povedené.

gearcs

Citace od: maeror kdy 03.12.2009, 22:29:42
Jakpak jen se jim do toho sudu vešel... to mu museli předtím minimálně ostříhat nehty, ne? >:D
Nebo amputovat pár končetin...
Tvoje dílko se mi líbí, na malém kousku je toho vměstnáno tolik, co u jiných na velkém MOCu. Doufám, že se brzy od tebe dočkáme i větších a alespoň stejně pěkných výtvorů.

grohl

Čistě provedené, velmi živé, nápadité a dobře nafocené dílo.
Že by další člen místní hradařské smetánky? ;D

linhi

Velice dobré! Nápadité,jen bych takového synka nechtěl..........  :D

Gibur

Wow! :o Tak to je vážně povedená práce,hlavně se mi líbí dům a to rozvyklané molo
Sám jsi smradlaví Elf!
Poslání Trpaslíka: ,,Naostřit sekeru,rozetnou skřeta,vykutat zlato,žít..."

Ryxe

Opravdu parádní a precizně vyvedená stavba, máš můj obdiv, život a vtip z toho opravdu čiší ;D, jen tak dále ;)

Rhox

#10
Citace od: gearcs kdy 04.12.2009, 12:03:50
Nebo amputovat pár končetin...
To bys nevěřil kam se dá člověk (nebo minifig) nacpat, když se mu zlomí pár správných kostí >:D

Děkuji všem za kladné ohlasy, jsem rád, že se moje dílko líbí...
S kvalitou fotek moc spokojenej nejsem,ale fotil jsem to večer,bohužel se mi to nepodařilo pořádně nasvítit a blesk je na Lego mor s tím, jak se to leskne.

Stavět budu určitě dál, v budoucnu bych se právě chtěl vrhnout i na větší stavby, ale to budu muset nejdřív poshánět pár tisíc šedých bricků ;)

mirek

MOC, moc krásné dílo. Jen bych to trošičku oživil popínavou zelení. Jen trošičku.

Rhox

Citace od: mirek kdy 05.12.2009, 12:52:07
MOC, moc krásné dílo. Jen bych to trošičku oživil popínavou zelení. Jen trošičku.
Věřil bys,že na zadní straně toho domu jí mělo být dost? Chtěl jsem tam ještě udělat balkonek s dámou, za kterou po té zeleni leze nějakej milenec, ale pak mi to při stavbě úplně vypadlo z hlavy...
No, jsem rád,že jsi mi to připomněl,použiju to do nějakýho jinýho MOCu a snad už na to nezapomenu...

Steve23

jakpak že maj bezednej sud?  >:D
jinak je to mega gooood!

Colonel32