shop.lego.com

Založil Darth, 04.05.2012, 00:20:09

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Miketuk

Citace od: QuiGon kdy 04.05.2012, 23:06:13
Tak nakonec nic. Moji kartu mi to nebere, nemám ji na elektronické platby. Loučím se s TC14 :-[

2ks TC-14 by měli být k dispozici v mém BL, až zásilka ze lego.com dorazí.

STARHAWK

Citace od: Miketuk kdy 05.05.2012, 08:41:01
Citace od: QuiGon kdy 04.05.2012, 23:06:13
Tak nakonec nic. Moji kartu mi to nebere, nemám ji na elektronické platby. Loučím se s TC14 :-[

2ks TC-14 by měli být k dispozici v mém BL, až zásilka ze lego.com dorazí.

A aka bude priblizne cena ?

thunnus

Nevím jak Vám, ale mně to hlásí, že ani plakát ani figurka nejdou přiložit do České republiky. Může na to mít vliv, že se to pokouším objednat z Německa?? Německo tam dávat nebudu, protože je to zas dvakrát dražší.. :'(
Díky za případné rady
lego is not a hobby, its the meaning of life :-)

Zoufalec

Možná jim došly zásoby. Minule jsem objednával jen kvůli exkluzivní figurce shadowtroopera a přestože jsem ji do košíku "přidal", tak nedorazila s tím, že jich měli jen omezený počet. Trochu jsem kvůli tomu udělal bordel, tak si to možná tentokrát ošetřili. Nemyslím si, že by byl problém, že lokalita kde objednáváš není totožná s lokalitou dodeje...

mesje

Citace od: thunnus kdy 05.05.2012, 13:17:39
Nevím jak Vám, ale mně to hlásí, že ani plakát ani figurka nejdou přiložit do České republiky.

Nežartuj. To keby mi malo dojsť bez toho chromoveho figa, tak im to pošlem naspäť a patrične vytmavím. Nebyť týchto akcií, tak na ten ich trápny obchod s minimálnym sortimentom a maximálnymi cenami nebude nikto zvedavý.

thunnus

#35
Myslím, že to zásobama asi nebude, protože, když to dám na Německo, tak to hlásí žádný problém s bonusy, problém je to, že cena je o třetinu vyšší..
Edit: Teď už přestalo fungovat i to Německo, takže asi fakt došly zásoby, ale věšet se kvůli tomu nebudu, spíš mě zajímaly ty sety, tak si holt budu muset počkat. Třeba takové Finsko ještě jde, tak kdyby tam někdo měl kamarády nebo příbuzné, můžete si to tam nechat poslat  ;)
Edit 2: Trochu jsem si s tím hrál a zjistil jsem, že Německo už zase funguje, to je trochu mimo mé chápání..
lego is not a hobby, its the meaning of life :-)

Ojík

Citace od: STARHAWK kdy 05.05.2012, 10:01:01
A aka bude priblizne cena ?

Vzhledem k tomu, že se cena na BL pohybuje od 500 do 1700 Kč za polybag a od 600 do 1700 Kč za figurku, což je vskutku lidové, nemyslím si, že bude Miketukova nabídka nějak výhodná, třeba za pětinu nejnižší ceny. Čili pokud si to někdo neobjedná z S@H, má asi smůlu.
All work and no play make Jack a dull boy.

Ojík

Citace od: mesje kdy 05.05.2012, 13:42:36
Nežartuj. To keby mi malo dojsť bez toho chromoveho figa, tak im to pošlem naspäť a patrične vytmavím. Nebyť týchto akcií, tak na ten ich trápny obchod s minimálnym sortimentom a maximálnymi cenami nebude nikto zvedavý.

Naprosto souhlasím. Objednat z toho jejich předraženého krámku jen kvůli figurce a nedostat ji, nespokojil bych se s tím, že jsem na ně byl ostrý a oni si to možná příště uhlídají. Taky bych to vrátil a pak teprve začal "dělat bordel", a o to větší.
All work and no play make Jack a dull boy.

Miketuk

Citace od: Ojík kdy 05.05.2012, 20:57:22
Citace od: STARHAWK kdy 05.05.2012, 10:01:01
A aka bude priblizne cena ?

Vzhledem k tomu, že se cena na BL pohybuje od 500 do 1700 Kč za polybag a od 600 do 1700 Kč za figurku, což je vskutku lidové, nemyslím si, že bude Miketukova nabídka nějak výhodná, třeba za pětinu nejnižší ceny. Čili pokud si to někdo neobjedná z S@H, má asi smůlu.

Cenu si představuji zhruba mezi 25 až 30 USD.

rdk

Včera mi z S@H přišel mail, že díky "extraordinary popularity" jejich Star Wars™ May 4th promotion má jejich sklad zpoždění.

A dneska mi napsali, že poslali zatím jen toho TC-14™ figa. :)

Darth

Já mám u stavu objednávky Shipped (včera), takže to asi berou podle času objednávky (objednával jsem mezi půlnocí a jednou hodinou ze 3. na 4. 5.

rdk

Citace od: Darth kdy 11.05.2012, 08:42:11
Já mám u stavu objednávky Shipped (včera), takže to asi berou podle času objednávky (objednával jsem mezi půlnocí a jednou hodinou ze 3. na 4. 5.

Aha, já objednával až v 8 ráno 4.5. ;D ;D

Darth

Citace od: rdk kdy 11.05.2012, 08:44:24
Citace od: Darth kdy 11.05.2012, 08:42:11
Já mám u stavu objednávky Shipped (včera), takže to asi berou podle času objednávky (objednával jsem mezi půlnocí a jednou hodinou ze 3. na 4. 5.

Aha, já objednával až v 8 ráno 4.5. ;D ;D

Takže ti co objednali v sobotu odpoledne se dočkají někdy kolem vánoc  ;D

Galtar77

Taky už mám komplet objednávku shipped a to jsem objednával v 10:30.  Tak asi záleží co bylo ještě v objednávce.

Allconel

Citace od: Darth kdy 11.05.2012, 08:49:08
Citace od: rdk kdy 11.05.2012, 08:44:24
Citace od: Darth kdy 11.05.2012, 08:42:11
Já mám u stavu objednávky Shipped (včera), takže to asi berou podle času objednávky (objednával jsem mezi půlnocí a jednou hodinou ze 3. na 4. 5.

Aha, já objednával až v 8 ráno 4.5. ;D ;D

Takže ti co objednali v sobotu odpoledne se dočkají někdy kolem vánoc  ;D

Ja som objednával v piatok poobede a stav objednávky je stále v procese. To som si naivne myslel, že balíček dostanem do konca tohto týždňa :D.

mesje

Mne písali že 2 veci nemajú na sklade - jeden set + plagát. Tak neviem či to posielajú aj po častiach, alebo čakajú kým majú všetko.
Pre mňa za mňa nech mi dodajú len 1 set a chromo-figa a zaplatím len to :-)

Miketuk

Mně odeslali pouze PaB dílky. Zbytek je "in process". Objednával jsem odpoledne 4.

Darth

#47
Právě mi dorazily krabice z Lego Shopu pro mě i pro lidičky, co si objednali na mou adresu. Dvě krabice kompletní, jedna pouze s Anakinovou stíhačkou a chrome figem, zbytek prý je out-of-stock a dodají dodatečně (Y-Wing a plakát).

Při kontrole, jestli není něco poškozené, jsem si dovolil malou fotečku  >:D

kamil


Ojík

Dnes začala promo akce s Hulkem. Kurzu se tentokrát nedrželi, platí to opět při nákupu za 1400 Kč a výše, což není vzhledem k jejich cenám moc pozitivní informace. Free shipping se také nekoná, a když vidím, kolik si za to účtují, berou mě mdloby.
All work and no play make Jack a dull boy.

William

Ale nikde nepisou, ze si musis koupit superheroes

Ojík

Citace od: William kdy 17.05.2012, 09:33:18
Ale nikde nepisou, ze si musis koupit superheroes

Však to také netvrdím. Ale drahé tam mají všechno.

Jinak se chci zeptat: nechystá někdo nákup? Jakožto nezletilý tam nesmím nakupovat, tak že by někdo nakoupil i za mě a nějak bychom se dohodli. Případně kdyby se chtěl Hulka zbavit. Pokud ano, napište sem nebo pošlete SZ.
All work and no play make Jack a dull boy.

Darth

#52
Lego shop právě umístil do slev velké množství Harryho Pottera, dva sety PotC a všechny sety Alien Conquest - že by uvolňování skladů před novými sety?

Jinak slevy nejsou nijak zázračné, ale na úroveň e-shopů se v některých případech dostanou (i když zase plus přehnané poštovné...)

Položka Sales and Deals.

rdk

Uff... přišla mi dnes zásilka z S@H s omluvným dopisem, že jim došly SW plakáty a že mi místo plakátu posílaj druhýho TC-14. 8)

No snad to nějak rozdejchám. ;D ;D

Nakonec sem tedy dopadl takto:

honzicek22

Pěkný výřad  ;D taky dneska čekám druhou půlku balíků z S@H tak uvidím co bude uvnitř.

P4tr1cius

Človeka naserie, keď mu pošlú horšie za lepšie, ako náhradu.  ;D

A budeš ich mať dosť?  ;)

Ojík

Pěkná sbírka. Smím-li se zeptat, co budeš dělat s takovou armádou?
All work and no play make Jack a dull boy.

Colonel32

Provokovat ostatní kostkaře.  ;D

pasin11

Citace od: rdk kdy 22.05.2012, 09:04:54
Uff... přišla mi dnes zásilka z S@H s omluvným dopisem, že jim došly SW plakáty a že mi místo plakátu posílaj druhýho TC-14. 8)

No snad to nějak rozdejchám. ;D ;D

Nakonec sem tedy dopadl takto:

Je zajímavé, že jich máš lichý počet. Rovněž mi poslali místo plakátu druhého TC-14. Byla to má první objednávka z S@H, proto se chci zeptat, zda je standardní, že do balíku ještě něco přihodí. Přidali lego skládací tašku a 2x set 8028.

Ojík

Citace od: pasin11 kdy 22.05.2012, 12:50:27
Je zajímavé, že jich máš lichý počet. Rovněž mi poslali místo plakátu druhého TC-14. Byla to má první objednávka z S@H, proto se chci zeptat, zda je standardní, že do balíku ještě něco přihodí. Přidali lego skládací tašku a 2x set 8028.


Já tam neobjednával nikdy, ale shodou náhod vím, že 8028 byl další dárek k nákupu SW setů (tentokrát bez omezení ceny) a taška byla spolu s druhým TC-14 další druh kompenzace za nedostatek plakátů. Četl jsem diskuzi, kde se lidé podělovali o to, jestli už jim zásilka přišla, a co v ní bylo (ať už navíc, nebo chybělo), a je to běžná praxe během této akce.
All work and no play make Jack a dull boy.