(Vlastní) Arctic diorama

Založil GentlemanA15, 01.09.2017, 16:24:53

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

GentlemanA15

Ahojte. Chcel by som Vám predstaviť našu malú Arctic dioramu, ktorú sme postavili spolu s priateľkou. Fotky nasledujú v poradí, v akom postupoval proces stavby.

Vasyk

To vypadá moc dobře, líbí se mi to.

Bard

Mě se to taky líbí, stavba jak hrom, sníh vypadá sněhově, jste s přítelkyní dobrá LEGO-dvojka. Ale neodpustím si jednu cimrmanovskou připomínku:
Náčelníku, tučňák žije pouze na jižním pólu. Tady na severu se vůbec nevyskytuje. Probírali jsme to v kurzech.

Klaj

Citace od: Bard kdy 01.09.2017, 18:04:05

Náčelníku, tučňák žije pouze na jižním pólu. Tady na severu se vůbec nevyskytuje. Probírali jsme to v kurzech.

;D ;D

Kazdopadne diorama nadherne. moc se mi libi :) Zavidim ze ste na to dva a ze mate prostor kde to budovat :)
Draco dormiens nunquam titiliandus

Drobuliatko

Paradicka! Videli sme na vystave v Cadci. :)

Petronel

No nádhera! Máte to hodně pěkné. Líbí se mi, že i když je to jen studená bílá pustina tak je toho tam mnoho!
Hlavně tolik zvěře! Kosatka, medvěd, tučňáci... a ty mroži!
Chtělo by to jen lepší foto a nějaké detailní. Např. ty mrože bych moc rád viděl a určitě je tam i více zajímavých detailů. Jestli budeš mít ještě nějakou možnost, nahraj prosím lepší fotky více zblízka.

Citace od: Bard kdy 01.09.2017, 18:04:05
Náčelníku, tučňák žije pouze na jižním pólu. Tady na severu se vůbec nevyskytuje. Probírali jsme to v kurzech.
Já bych to tak nehrotil. Stavíme pro radost a je fajn, že tam použil i tučňáky. A třeba je to na jihu. "Arctic" je název těch ofiko setů a expedice.  ;)

PS: ten nápad se zakomponováním obleku tučňáka k ostatním tučňákům jste určitě obšlehli ode mě, ne?  :D Nebo máme stejné nápady? :)
Také jsem si užil ledové stavění, když se tučňáci objevili v minifigách.

Icewalker

Velmi dobrý nápad i provedení. Na výstavy jak dělané, tam se "Arctic" moc nevidí.
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

GentlemanA15

Citace od: Petronel kdy 01.09.2017, 21:40:18
Chtělo by to jen lepší foto a nějaké detailní. Např. ty mrože bych moc rád viděl a určitě je tam i více zajímavých detailů. Jestli budeš mít ještě nějakou možnost, nahraj prosím lepší fotky více zblízka.

Ahojte, vďaka za pochvalu aj pripomienky. Dioramu máme na výstave v Čadci. Budúci mesiac končí výstava a budeme brať naše dielo domov na údržbu. Vtedy porobíme aj detailnejšie fotky.

Citace od: Bard kdy 01.09.2017, 18:04:05
PS: ten nápad se zakomponováním obleku tučňáka k ostatním tučňákům jste určitě obšlehli ode mě, ne?  :D Nebo máme stejné nápady? :)
Také jsem si užil ledové stavění, když se tučňáci objevili v minifigách.

No ten nápad zakomponovať minifig-tučniaka dostala moja manželka. Vidím ale, že vám obom behajú v hlave podobné nápady :D