ohlédnutí za stavěcám víkendemdní info

Založil skmaand, 23.11.2015, 07:30:34

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

skmaand

Máte niekto foto hotového mesta z modulárov? Dokedy ste skladali? Priznám sa, predstavoval som si kompletizáciu omnoho jednoduchšie. Drobné stavby pricestovali v podobe kiloware, a na väčších sa čas strávený na Lipne podpísal prachom. Som rád, že som mohol pomôcť aj z deťmi. 

hawran

Ahoj,
chtěl bych touto cestou všem poděkovat za možnost se účastnit sobotního stavění v Brně! (zejména pak Pekimu a Mirkovi :) za shovívavost a trpělivost s naším klukem, který byl z velkého kolejiště jak u vytržení :) ) Moc jsme si to užili a domů jsme dorazili plní zážitků ze super akce.
Brzy se těšíme na další setkání s vámi všemi.

Karel aka hawran a Pepicek_CZ :)

Bricks Forever!

peki

Citace od: skmaand kdy 23.11.2015, 07:30:34
Dokedy ste skladali? Priznám sa, predstavoval som si kompletizáciu omnoho jednoduchšie.

Odjížděl jsem v neděli někdy po 19:00.  Ještě jme řešili zavěšovaní doprovodné grafiky/textů + se ladilo pár detailů. Výsledek vypadá opravdu pěkně.

Citace od: hawran kdy 23.11.2015, 08:37:12
Ahoj,
chtěl bych touto cestou všem poděkovat za možnost se účastnit sobotního stavění v Brně!

Díky všem co přiložili ruku k dílu a na místě pomohli, věřím že si to všichni užili  ;)

Igorus

Citace od: skmaand kdy 23.11.2015, 07:30:34
Máte niekto foto hotového mesta z modulárov? Dokedy ste skladali? Priznám sa, predstavoval som si kompletizáciu omnoho jednoduchšie. Drobné stavby pricestovali v podobe kiloware, a na väčších sa čas strávený na Lipne podpísal prachom. Som rád, že som mohol pomôcť aj z deťmi. 

Mám, večer je uveřejním  ;D

A díky za pomoc  ;)

Bruno

Ahoj,
mrzí mě že jsem nemohl být déle. Nějak mi dáva zabrat rodinka, ale bylo to super.
Přišel jsem na jiné myšlenky a zase na chvíli jsem byl ten malej bezstarostnej kluk :-)

mirek

Úžasná parta vynikajících AFOLů.  Ve svém věku ...mládnu na polovic. Díky Všem.

Vočko

Citace od: mirek kdy 24.11.2015, 08:10:31
Úžasná parta vynikajících AFOLů.  Ve svém věku ...mládnu na polovic. Díky Všem.
Naprostý souhlas  ;) jsem rád, že jsem vás poznal a těším se na další setkání. Těší mě, že se MOCy líbí.

Vočko

Poradíte mi někdo čí je to Bardotka a jak udělal to zkosení čela na předku (čím to tam drží)? Už 2 dny koumám v LDD a ne a ne na to přijít. Pomohlo by i více foto. Moc děkuji za jakékoli info.
Plánuji stavbu, poprvé se zkusím pokusit nákup pře BL... ;D

peter

Osobně si myslím, že to je Pekiho verze vycházející od Adamka.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Vočko


hawran

Bricks Forever!

peki

Citace od: Vočko kdy 24.11.2015, 16:51:43
Poradíte mi někdo čí je to Bardotka a jak udělal to zkosení čela na předku (čím to tam drží)? Už 2 dny koumám v LDD a ne a ne na to přijít. Pomohlo by i více foto. Moc děkuji za jakékoli info.
Plánuji stavbu, poprvé se zkusím pokusit nákup pře BL... ;D

Buď to můžeš přilepit  ;D  Nebo chytíš plate  na brick modified má nahoře takovou plošku která se dá sklopit