Pohyblivý svět BRNO 2018 proběhne 3.11 a 4.11. 2018 V.

Založil Mrs.Tygris, 04.07.2018, 21:45:50

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Mrs.Tygris

Citace od: LukaMull kdy 19.10.2018, 20:41:54
Ahoj, pokud by ješlě byli potřeba ruce na pomoc tak můžu nabádnout 4 (dvě mé a dvě mojí prítelkyně - má velmi pozitivní vztah k práci s dětmi  :) ) jsem z brna takže spaní pro nás není problém :-)
ty máš nahlášený modely jako součást mirkopolis že ??? pokud ano tak stačíš ty jako pomocník hlídač

12- Faire - SW sety, Hrad z Prince of Persia
13- STARHAWK, Elanor - duplo, SW
nemám informace od vás

Vočko

Mrs tygris, vím že je pozdě, ale mohu dodat svoje vlaky. Představa je ta, že bych je vystavil u Clermontova kolejiště a některé by mohli jezdit na jeho kolejišti. Vláčky budou ovládat sami děti. Potřeba bude nějaký stůl tak jak bylo v Olomouci.
Děkuji za zprávu

Mrs.Tygris


Citace od: Vočko kdy 21.10.2018, 20:30:09
Mrs tygris, vím že je pozdě, ale mohu dodat svoje vlaky. Představa je ta, že bych je vystavil u Clermontova kolejiště a některé by mohli jezdit na jeho kolejišti. Vláčky budou ovládat sami děti. Potřeba bude nějaký stůl tak jak bylo v Olomouci.
Děkuji za zprávu

Vočko

#63
Mrs. Tygris: Děkuji za zprávu. Budu přítomen. Jen nevím zda oba dva dny. V sobotu určitě a neděli ještě potvrdím.

Chairudo

Nasdílel jsem událost u sebe, v Olomouci a pár městech směr Brno, tak ať se akce vydaří  :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Mrs.Tygris

Citace od: Chairudo kdy 23.10.2018, 11:43:35
Nasdílel jsem událost u sebe, v Olomouci a pár městech směr Brno, tak ať se akce vydaří  :)
dík

peki


Mrs.Tygris

Citace od: peki kdy 23.10.2018, 12:37:02
Budeš chtít ještě nějaké DUPLO? Pokud ano kolik? Mám nově toto.
ahoj pro letošek uz asi ne tet staci co mam ... az na rok  ;)

Jezevec

Dnes ráno vyšel ten článek v Metru. Pak ho sem taky hodím. Jsem s výsledkem spokojen. :)
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Jezevec

#69
Pár drobností je tam špatně, ale celkově si myslím, že to dopadlo dost dobře. Za důležité považuji, že je náš název hned v prvním odstavci. Nešlo přímo ovlivnit, co si vyberou, že tam napíšou (rozhovor jsem jim poskytl dlouhý), ale bojoval jsem za to, aby tam bylo někde na začátku zřetelně zmíněno, že jsme komunita československých afolů Kostky.org a to nakonec vyšlo. Pro výstavu je další docela dobrá reklama.

Kdyby někdo chtěl v lepší kvalitě, můžu to pak zkusit oskenovat přímo z novin. :)



Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

MiHo


STARHAWK

Citace od: Mrs.Tygris kdy 21.10.2018, 15:46:51
13- STARHAWK, Elanor - duplo, SW

Bohuzel decka vipadaju ze akurat do tyzdna budu zas chore, takze Elanor nebude moct prist.
Ja som slubil odvoz lugbulku z Brna, takze sa musim aspon stavit na otocku, mozno na den.
Sandcrawler este stale strasi v obivaku nedokonceny a kvoli praci ani nestiham dokoncit.

Mrs.Tygris

Citace od: STARHAWK kdy 24.10.2018, 22:59:53
Citace od: Mrs.Tygris kdy 21.10.2018, 15:46:51
13- STARHAWK, Elanor - duplo, SW

Bohuzel decka vipadaju ze akurat do tyzdna budu zas chore, takze Elanor nebude moct prist.
Ja som slubil odvoz lugbulku z Brna, takze sa musim aspon stavit na otocku, mozno na den.
Sandcrawler este stale strasi v obivaku nedokonceny a kvoli praci ani nestiham dokoncit.

ok tak si tě škrtám

Jezevec

#73
Citace od: miho kdy 24.10.2018, 21:57:16
Digitální verze článku ve vysoké kvalitě:
http://e.metro.cz/default.aspx?d=24.10.2018&e=ME-BRNO#strana=20

Milane, moc díky za odkaz na digitální verzi. Aspoň to můžu dát i na hlavní stránku Kostek na fb, ofocenou stránku z novin bych tam určitě nedával. Ještě bych rád dodal něco na vysvětlenou. To, že jsou v článku fotky kolejiště neaktuální, bylo způsobeno tím, že jsem fotky s redakcí řešil ještě před letošní výstavou Svět Kostek v Olomouci. Takže jsem právě fotky kolejiště jako největšího taháku dodal z dokumentace o výstavě v Olomouci z minulého roku. Ale osobně si myslím a doufám, že tento z mého pohledu malý detail snad nikomu nevadí. Účelem článku bylo hlavně lidi upozornit, že ta akce bude. Navíc letošní kolejiště mně připadá podle fotek ještě lepší než to předešlé s letištěm.
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Matthes_CS

Citace od: Mrs.Tygris kdy 25.10.2018, 09:41:13
Citace od: STARHAWK kdy 24.10.2018, 22:59:53
Citace od: Mrs.Tygris kdy 21.10.2018, 15:46:51
13- STARHAWK, Elanor - duplo, SW

Bohuzel decka vipadaju ze akurat do tyzdna budu zas chore, takze Elanor nebude moct prist.
Ja som slubil odvoz lugbulku z Brna, takze sa musim aspon stavit na otocku, mozno na den.
Sandcrawler este stale strasi v obivaku nedokonceny a kvoli praci ani nestiham dokoncit.
ok tak si tě škrtám

Kdyby bylo potřeba doplnit SW, můžu nabídnout UCSka 7191 X-wing a 7194 Yodu.

A ještě můžu nabídnout, kdyby byl volný háček, na pověšení mozaiku.

Vočko

Já prosím organizátory o info, jestli bude k dispozici víc než jeden stůl, který jsem zprvu hlásil. Mám v plánu vzít k vlakům i kamiony ve velikosti City. Děkuji

Mrs.Tygris

#76
Citace od: Vočko kdy 28.10.2018, 18:14:43
Já prosím organizátory o info, jestli bude k dispozici víc než jeden stůl, který jsem zprvu hlásil. Mám v plánu vzít k vlakům i kamiony ve velikosti City. Děkuji

Stolů je zatím dostatek =D

Citace od: Matthes_CS kdy 28.10.2018, 17:49:54

Kdyby bylo potřeba doplnit SW, můžu nabídnout UCSka 7191 X-wing a 7194 Yodu.

A ještě můžu nabídnout, kdyby byl volný háček, na pověšení mozaiku.

mozaika zkus vzít, SW se domluv s faire a komluk

Jezevec

#77
Průběžně jsem domlouval sdílení události na fb stránkách týkajících se Brna, doposud se povedlo u těchto:

BRNO today

Brno žije

BRNO

♥BRNO♥

Ještě se k tomu snažím dokopat i tyto stránky:

COOL BRNO BLOG.cz
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Vočko

Ještě prosím jedna otázka, pro mě zásadní. Je do školy bezbariérový přístup a toaleta? Děkuji moc.

Mrs.Tygris

#79
Citace od: Vočko kdy 30.10.2018, 11:45:47
Ještě prosím jedna otázka, pro mě zásadní. Je do školy bezbariérový přístup a toaleta? Děkuji moc.

aktuálně ještě na vstup do školy ne, v rámci přízemí už ano, právě kvůli přestavbě pro bezbarierovost ve skole probíhá rekonstrukce

do schodů ale na pořádání vyneseme =)

peki

Zastavím se v:
- pátek večer, mohu předat samolepky na nákup ve Vídni (AFOL day) kdo ještě nemá.
- sobotu od rána (pohlídám vlaky)
- sobotu po zavíračce připravím aukci a kostky na přehrabání Magda určí přesně v kolik
- neděli odpoledne do zavíračky, zabalím společný projekt mikro město.

Mrs.Tygris

Organizačně :
zahájení Páteční instalace (povinná) v pátek od 15,30 hodin krom miha ( ten může instalovat již od 15 hod), parkování bohužel pouze před školou ( škola nemá parkování ve dvoře, pro loňské nesmíme ani navážet přes dvůr ),

sebou si každý vezme povinně : hrnek na kafe/čaj( nejlépe velký budu mít domácí guláš ),lžíci, karimatku, spacák, ručník, něco na psaní a doporučuji sebou vzít něco na přezutí nejlépe se světlou podrážkou - do tělocvičny se nesmí s černými podrážkami, papírové kapesníky/ wc papír a něco na psaní

TELEFON na mne : 724 787 040. prosím představovat po vzednutí prvně přezdívkou ať vím o koho jde =D, pokud to nezvednu nebo vám to položím tak jak budu moc volám nazpět ( v pátek du ještě do školy)

prosím ještě vystavovatele, ať mi napíší odkud pojedou ať můžu spočítat cestovný


rozdělení do tříd dodám zítra

Jezevec

Tygřice, jsou pro Brno nějak zajištěná dvě trafa pro pohon těch spinnerů?

Matthes nabízel zapůjčení, mám se ho zeptat nebo už od někoho máš? :)

Citace od: Matthes_CS kdy 15.10.2018, 19:18:11
Dvě trafa můžu do Brna vzít a půjčit.
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Mrs.Tygris

Citace od: Jezevec kdy 30.10.2018, 20:02:27
Tygřice, jsou pro Brno nějak zajištěná dvě trafa pro pohon těch spinnerů?

Matthes nabízel zapůjčení, mám se ho zeptat nebo už od někoho máš? :)

Citace od: Matthes_CS kdy 15.10.2018, 19:18:11
Dvě trafa můžu do Brna vzít a půjčit.

já vemu co mam doma, ale pro jistotu se s matthesem domluv

puresis

Do kdy se může sestavovat  model ve třídách - spí se ve škole-  tj budoů třídy otevřené  na sestavení  celou noc , nebo se zamykají v x hodin a spí se jiných místnostech.... nevim kolik mi to zabere času ......V Olomouci jsem to nestíhal....Potřebuji tak cca2,5 metu, dříve jsem psal 2m..... vleze se o půl metru víc?

Mrs.Tygris

Citace od: puresis kdy 30.10.2018, 21:37:39
Do kdy se může sestavovat  model ve třídách - spí se ve škole-  tj budoů třídy otevřené  na sestavení  celou noc , nebo se zamykají v x hodin a spí se jiných místnostech.... nevim kolik mi to zabere času ......V Olomouci jsem to nestíhal....Potřebuji tak cca2,5 metu, dříve jsem psal 2m..... vleze se o půl metru víc?
třídy se nezamykají, budeme mít celou školu pro "sebe" tudíš můžeme stavět nonstop =D a ano vleze

444martinhanak

Magdo, dovolil jsem si použít vzor z plakátu a vytvořil visačky/jmenovky.
Vytisknu to barevně na obyčejný papír a přivezu v dostatečném množství. Pokud už máš svoje, tak nevadí. Pokud se Ti to bude líbit, tak to rozstříháme a dáme do těch plastových visaček.

Mrs.Tygris

Citace od: 444martin kdy 31.10.2018, 09:41:05
Magdo, dovolil jsem si použít vzor z plakátu a vytvořil visačky/jmenovky.
Vytisknu to barevně na obyčejný papír a přivezu v dostatečném množství. Pokud už máš svoje, tak nevadí. Pokud se Ti to bude líbit, tak to rozstříháme a dáme do těch plastových visaček.
ahoj zatím svoje nemam dnes jsem je chtěla tisknout ale stejně bych je tiskla černobíle takže super

Mrs.Tygris

dodávám rozdělení do tříd, je to pouze orientační , operativně na místě se bude upravovat dle potřeby

doplněn i úvod. příspěvek

peki

Citace od: Jezevec kdy 26.08.2018, 16:52:40
Citace od: Mrs.Tygris kdy 26.08.2018, 16:45:16najde se někdo kdo se toho ujme ?

Info o akci v angličtině klidně můžu napsat. :) Jestli chceš něco konkrétního, tak mně to klidně pošli česky. Případně se můžu zeptat Pekiho, jaké informace by měl ten anglický text obsahovat a něco pak sepíšu dle vlastního uvážení.

Akce jsem přidal do globálního kalendáře akci na AN