Dráčik CZ

Založil Icewalker, 11.05.2021, 12:19:43

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Icewalker

V ústeckém Dráčiku mají ještě pár silnic po 220/balení (pohádková cena). Mohli by tedy mít i v jiných pobočkách (pokud to včera po otevření obchodů nevybrali AFOLové).

Dále ne-LEGO pro místní Trekkies nepuristy - koupil jsem tam na KRE-O klingonského dravce za 29 korun (poslední ks) tak třeba by někde měli další lodě (Enterprise a Kelvin).
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

peter

JJ, KRE-O je super. Já od nich mám právě tu Enterprise NCC 1701. ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Icewalker

Citace od: peter kdy 12.05.2021, 09:05:51
JJ, KRE-O je super. Já od nich mám právě tu Enterprise NCC 1701. ;)
Tu větší s figurkami? Ta je pěkná. Holt ale Star Trek by nebyl asi pro Lego rentabilní, dnes jedou děti na jiných serjoších :(
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

peter

Citace od: Icewalker kdy 12.05.2021, 20:01:14
Citace od: peter kdy 12.05.2021, 09:05:51
JJ, KRE-O je super. Já od nich mám právě tu Enterprise NCC 1701. ;)
Tu větší s figurkami? Ta je pěkná. Holt ale Star Trek by nebyl asi pro Lego rentabilní, dnes jedou děti na jiných serjoších :(
Bohužel, navíc to není taková pohádka jako SW ;) Každopádně velkou nemám. Mně stačila také malá, co je na stejném svítícím stojánku jako ten dravec.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Anatyt

Citace od: Icewalker kdy 12.05.2021, 20:01:14
Tu větší s figurkami? Ta je pěkná. Holt ale Star Trek by nebyl asi pro Lego rentabilní, dnes jedou děti na jiných serjoších :(

A teenageri si myslíš že fičia na FRIENDS? A aj tak to vydali.

Icewalker

Nyní před Vánoci jsem zatím nejlevněji zpozoroval mandalorianské sety v Dráčiku (s klubovou kartou):
Slave One 999,-
Imperiální transportér 829,-

Adventní kalendář ještě slušných 699,-
I ostatní Star Wars sety tam jsou za obstojné ceny, jakož i další adventní kalendáře.
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Matthes_CS

V dráčíku se objevily TLM2 sety. Na e-shopu mají 70849 a 70837.
V obchodech jsem potkal i 70828 a 70838.

Anatyt

Na Slovensku sú toho plné Dráčiky a nikto to nechce. Tak asi to už šéf presúva do Čiech. ;D

cetonia25

Nic neobvyklého, já jsem v dráčiku minulý rok narazil na lego star wars akční figurky (ty co vypadají jako bionicle) z rogue one.