7. ročník LTTT - 2018

Založil peter, 14.03.2018, 08:22:55

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Engine

Citace od: knoterdo kdy 11.11.2018, 17:12:58
Aj ja sem skusal prvy nastrel.A vedle jak ta jedle :( Batery box velky na sirku je 11 nopu :(.
No tak to ti zbývá ještě jeden stud. Takže pohoda :D
...ne vážně, já mám taky velkej baterybox na šířku. Tak nějak jsem se psychicky smířil s tím, že bude vidět.

HD

Mně BB bude (ne, nekoktám) taky koukat vesele ven. Pravda, používám Li-Po, ale i tak ve vevnitř málo místa.
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

knoterdo

Dalsi nastrel a zase siroke a este dlhsie  >:(
Keby Petr povolil 16x24 tak sem z prvym modelem v pohode ;)

Fairytale

Koukám, že se stavbou jsou samé problémy. Doufám, že se mi podaří najít čas, něco sesmolit. :D

peter

No jsem na tom obdobně, že zatím tou největší výzvou je najít si vůbec nějaký ten čas :-\
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

HD

Ahoj, jsem asi špatný hledač, nicméně se mi nedaří najít přibližný časový harmonogram slavnostního vyhlášení (začátek, předpokládaný konec).
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

peter

PROGRAM  slavnostního večera LTTT 2018





Program večera je ustálen a kdo občas nahlíží na web LTTT tak ho již zná.

Pro ostatní účastníky tohoto slavnostního večera, který je již tradičně vrcholem právě skončené další náročné sezóny
si ho nyní dovoluji připomenout i zde. Proto pro více informací o samotném začátku a vůbec celém průběhu neváhejte
a navštivte odkaz.
         

Zároveň si dovoluji připomenout vyhlášenou minisoutěž vysokozdvižných vozíků, tak doufám, že se nás opět s modely sejde co nejvíce ;)

To je pro tuto chvíli asi vše a v pátek po 18-té hodině večer se na Vás budu moc těšit.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

knoterdo

Forklift nachystany dufam ze odpoveda technickym pravidlam.Uz len trenovat pravazat sojove tycinky  8)

peki

Citace od: peter kdy 24.11.2018, 15:38:27
PROGRAM  slavnostního večera LTTT 2018

Ještě jednou gratulace vítězům a opravdu

VELKÉ PODĚKOVÁNÍ peterovi

za organizaci  závodů a slavnostního večera.  Včerejšek jsem si užil. Bylo příjemné se potkat se starými známými i s novými Afoly.  Věřím že mi příští rok vyjde čas a na nějaký závod se dostavím. Pokud budeme akci společně propagovat na sociálních sítích tak by mohlo přijít i více diváků  ;) 

Engine

Petře díky! Za večer i za celou sezónu. A rád jsem viděl i vás ostatní.

HD

Také se přidávám se slovy díků, našemu týmu se slavnostní večer velice líbil. :)
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

peter

Já moc děkuji za účast a jsem moc rád, že se Vám jak slavnostní vyhlášení, tak celá letošní sezóna líbila. Včera byl zveřejněn sestřih z toho slavnostního večera, na který se můžete podívat níže. Během večera proběhlo vyhlášení celkových výsledků letošního ročníku, předání cen všem účastníkům čímž byl 7. ročník slavnostně zakončen.

Ještě jednou moc děkuji všem, kteří se aktivně zapojily do letošní sezóny, děkuji všem divákům, kteří se na nás přišli podívat a závěrem si dovolím vyslovit malé přání. Budu moc rád, když se nás v další sezóně, nebo při nějakém jiném závodě sejde minimálně tolik co letos.

Pro ty z Vás, kteří přemýšlíte o zapojení se do této soutěže, nebo pro ty, kteří nemohli být s námi z jakéhokoliv důvodu a nebo si jen chcete znovu připomenout atmosféru slavnostního zakončení, je zde závěrečný sestřih.

Děkuji a těším se zase na VÁS.

Peter

Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.