Návrat Harry Potter 2018

Založil klubo, 28.08.2017, 08:16:35

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

ramsey1

#60
Tak prý mají dva sety - Bus a Fanfrpál být Target, respektive Walmart exklusiv. Půjde se k tomu nějak dostat u nás?

papluh

Minimálne v LEGO Shop/Store by to malo ísť. V Európe sa exkluzivita pre siete moc nenosí, takže pravdepodobne budú aj normálne v predaji spolu s ostatnými.

papluh


jerzeeg

Ta vrba, zejmena prostredni cast, je otresna. ::)

Matthes_CS

Opravdu ten prostředek vrby vypadá i barevně nehodící se.
Bradavický expres vypadá lepší, než můj 4708, hlavně už má kolečka na koleje a na první pohled sem se těšil, že vyřešili líp ojnice, že není skoro nic přečuhujícího, ale koukám, že tam skoro nic z nich není ani kola nejsou spolu spojená.

Klaj

#65
Zamek s vrbou nic moc. Hlavne ta vrba je opravdu otresna.
Vlak ma jen jeden vagon, takze zase je potreba jich koupit vic aby to davalo smysl. Sem zvedavy az ho postavim vedle starsich vlaku, ktery bude vypadat nejlip. skoro si myslim ze tenhle novy to nebude. Ta masina vypada nejak podivne.
Quditch na druhou stranu vypada naprosto skvele. staci koupit 2 sety a zaklad na pekne stadionove diaorama je pripraven. :)

Nejvic me ale porad stvou ty short-legy. :(

Kazdopadne kupuju vse a uz se tesim. :)

EDIT: Neco vice info (vic fotek, ceny, apod.) zde https://www.thebrickfan.com/lego-wizarding-world-harry-potter-product-details/
Draco dormiens nunquam titiliandus

STARHAWK

Na vlaku ma desne stve, ze nedali stare vlakove okna a okenice. Takto neviem ci ho budem potrebovat ked mat tu poslednu predoslu verziu + dorobeny dalsi vagon a dalsi je rozrobeny.

ramsey1

Kupuju vše včetně exklusivky Bradavic.

Drobuliatko


BlazejHolen

Docela pěkné a navíc milé překvapení v podobě Bradavického Expresu - ten asi nikdo moc nečekal (...)

ALE: jen 1x vagon a opět bez dveří? FUJ! Vrba mlátička postavená v podobném (hnusném) stylu jako "strašidelný strom" ze Scooby Doo série?

Když TLG odhalilo "Great Hall" set, čekal jsem že se úroveň zvedne u všech setů a že přibudou detaily atd. No tak jsem se vrátil nohama zpět na zem. Je to líbivé, je to v modernějším pojetí s novými dílky a potisky atd. ALE...

Počkám si na D2C set. Doufám že to bude rozumný model Bradavic v "minifig" měřítku (ne ve skutečném minifig měřítku) a že to nebude obdoba např. Helicarieru s mikrofigy...

Co ale chválím jsou figy! Perfektní. Jen nechápu absenci madame Hooch ve Famfrpálovém setu, namísto ní Snape? Ok... Počkáme na CMF

havlik.jakub666

LEGO forever

Faire

Oj joj... Peněženka pláče.

papluh

Exkluzív bude pravdepodobne mikromierka, už sa objavili fámy a obrázky HP nanofigov (takých ako boli k Helicarrieru)
je to pre peňaženku dobré či zlé

STARHAWK

Citace od: havlik.jakub666 kdy 21.06.2018, 11:09:25
Harry Potter CMF potvrzeny.
https://brickset.com/article/36827/harry-potter-collectable-minifigures-confirmed

Parada. Uz som len zvedavy co vsetko tam bude. Dufam ze to bude aj skvela zasobaren kixtikov a vlasov + nejakych zvieratiek z HP ako je ten nuchac ci ako sa ten krtko volal

Mr. Cube

Citace od: STARHAWK kdy 21.06.2018, 17:35:05
Citace od: havlik.jakub666 kdy 21.06.2018, 11:09:25
Harry Potter CMF potvrzeny.
https://brickset.com/article/36827/harry-potter-collectable-minifigures-confirmed

Parada. Uz som len zvedavy co vsetko tam bude. Dufam ze to bude aj skvela zasobaren kixtikov a vlasov + nejakych zvieratiek z HP ako je ten nuchac ci ako sa ten krtko volal

Na FB koluje rozmazané foto obalu od CMF + leaknutý seznam figů.

Drobuliatko

Len dufam, ze budu mat klasicke nozicky.  ;)

danyboy

Citace od: Drobuliatko kdy 23.06.2018, 09:01:23
Len dufam, ze budu mat klasicke nozicky.  ;)

A jaké by měly mít? :d

papluh

Tak aktuálne sety sú robené podľa prvých kníh a sú tam ako deti s krátkymi nohami...

papluh

#78
Je to normálna stránka, žiadny LEGO leaker-i, tak snáď je to ok. A ak im to stiahnu tak tie obrázky sú linkované a pôjdu preč.
https://parade.com/681812/klconniewang/lego-to-release-harry-potter-and-fantastic-beasts-minifigs/
Ak tam bude nejaký super špeciál vzácny fig (jeden na X krabíc) ako sa hovorí, tak to podľa mňa bude Harry v plášti...
A zdá sa že sú tam 3/4 ohybné nohy


havlik.jakub666

Tohle se mi ještě u žádné série nestalo. Chci je všechny.
LEGO forever

Robbed

Taky ;D doufám, že půjde nějak poznat, který je uvnitř.

Mr. Cube

Určitě půjde. Některé figurky mají sice stejné vlasy, ale jiné vybavení.  :)


Chairudo

Zamiloval jsem se a nestydím se za to  ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

STARHAWK

Bude ma zaujimat rozlozenie figuriek v krabici. Dufam ze to bude pekne aby sa to dalo rozdelit na niekolko komplet serii s minimom veci naviac a mozem rovno kupit celu krabicu z Dracika s 15% zlavou a s nikim to rozdelit.

BTW vidim dobre novy typ noziciek ? Male ale ohybne ?

STARHAWK

Citace od: papluh kdy 27.06.2018, 13:05:33
Ak tam bude nejaký super špeciál vzácny fig (jeden na X krabíc) ako sa hovorí, tak to podľa mňa bude Harry v plášti...

Ak tam daju nejakeho raritneho figa tak to uz bude vazne na zacatie kampane proti legu. Tahat z deti peniaze takymto trikom to uz je vazne praktika od ktorej by sa moralisticke lego malo drzat na kilometer. Uz dost ze spravili policajta 1 na krabicu a tudiz si ho detska ani nekupia lebo im ho zberatielia a prikupnici hned vyberu.
Ale dat to na jedna z X krabic tak to uz bude moc. Pri goldovy to nazvime loteria ale toto by bola spinava praktika.

ThomasMorta

Citace od: STARHAWK kdy 27.06.2018, 23:57:47
BTW vidim dobre novy typ noziciek ? Male ale ohybne ?

Koukám na to a vypadá to, že je to nový typ - jsou delší než dětské nohy, ale kratší než dopělé nohy... To je rozhodně zajímavá novinka a možná jediná motivace zajímat se o tyhle figy pro mě...
Jsem AFOL a miluju řadu Nexo Knights!
Diskuse o Nexo Knights: NEXO KNIGHTS :: vlastní tvorba, modifikace, sbírky... :: Galerie mojí tvorby (hostováno na Rajce.cz)

Pool

#87
figy mě osobně taky moc nelákají, ale zato ty doplňky mají perfektní  :D.

Faire

Tohle je zásah, půjdou na dračku.

Matthes_CS