(vlastný) Hotel Imperial *** - modulár

Založil skmaand, 03.06.2019, 08:53:16

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

skmaand

Po dlhšej odmlke ďalší príspevok medzi moduláry. Tentoraz je to hotel Imperial s budovou lekárne v pozadí. A malý pokus o univerzálny prejazd na rozbitie jednoliatosti ulice.

Foton

Vypadá to moc pěkně. Jen by mě zajímalo kolik má hotel pokojů  >:D Tipuju tak 2.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

STARHAWK

Pekne. Mas aj foto zo zadnej strany ? Ma to aj interier ? Zaujima ma, ci sa tam da narvat recepcia + 2 izby.

skmaand

Citace od: STARHAWK kdy 03.06.2019, 09:40:16
Pekne. Mas aj foto zo zadnej strany ? Ma to aj interier ? Zaujima ma, ci sa tam da narvat recepcia + 2 izby.

Na prízemí by mala byť recepcia a reštaurácia. Kuchyňa v suteréne a na poschodí by, s prižmúrenými očami, mohli byť "až" štyri izby. Do moduláru toho viac nevtlačíš. Inak z toho spravíš veľkú "krabicu". 

STARHAWK

Citace od: skmaand kdy 14.06.2019, 11:10:07
Citace od: STARHAWK kdy 03.06.2019, 09:40:16
Pekne. Mas aj foto zo zadnej strany ? Ma to aj interier ? Zaujima ma, ci sa tam da narvat recepcia + 2 izby.

Na prízemí by mala byť recepcia a reštaurácia. Kuchyňa v suteréne a na poschodí by, s prižmúrenými očami, mohli byť "až" štyri izby. Do moduláru toho viac nevtlačíš. Inak z toho spravíš veľkú "krabicu".

A to je v plane alebo je to uz tak ako opisujes postavene ?
Ak to je uz spravene, nahod fotky.

Clermont

Mě by zajímalo jak tam dole drží ty kytky...
To vypadá jako by tam byly jen položené  :)
Ale jinak mě se to líbí... Můžu ti to trošku zkopírovat?  >:D

skmaand

Citace od: Clermont kdy 14.06.2019, 17:17:27
Mě by zajímalo jak tam dole drží ty kytky...
To vypadá jako by tam byly jen položené  :)
Ale jinak mě se to líbí... Můžu ti to trošku zkopírovat?  >:D

Pri dolných oknách som použil Plate, Modified 2 x 6 x 2/3 with 4 Studs on Side, na ňom držia tie kvietky. Pôvodne som chcel tento typ fasády použiť na nejakú staničnú budovu z čias Rakúsko - Uhorska. Ale nemal by som ju kam dať. Tak som ostal len pri klasickom modulári. Som rád, že ti poslúži ako motivácia.