PF 2021

Založil Vasyk, 23.12.2020, 09:32:48

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Vasyk

Všem hlavně zdraví !!

hobby

Přeji všechno dobré v příštím roce, hlavně Pokoj, Zdraví, Svobodu, Optimismus - jak bývalo v Ladovské vesničce :).

Bard

Tenhle song můžete vzít jako přání do roku 2021. Normálně ho hrajeme s kapelou Amnis, ale kvůli současné situaci jsem ho nahrál s rodinou.

Po natočení nás napadlo, že obrazový doprovod by se mohl udělat z LEGA. Do stavění jsem se z nedostatku času nezapojil (stříhal jsem a mixoval). Stavěl syn a manželka.

https://www.youtube.com/watch?v=VJ8ee4gmd98

Petronel

Citace od: Bard kdy 26.12.2020, 22:30:48
Tenhle song můžete vzít jako přání do roku 2021. Normálně ho hrajeme s kapelou Amnis, ale kvůli současné situaci jsem ho nahrál s rodinou.

Po natočení nás napadlo, že obrazový doprovod by se mohl udělat z LEGA. Do stavění jsem se z nedostatku času nezapojil (stříhal jsem a mixoval). Stavěl syn a manželka.

https://www.youtube.com/watch?v=VJ8ee4gmd98

Tak jsem čirou náhodou ještě otevřel toto téma a nepřestávám obdivuhodně žasnout!!!  :o :o :o
Máme mezi sebou pěkný talent!
Upřímně: Lego obrázkové video nedokážu patřičně ocenit, ale ta píseň a vaše skupina... to je paráda!
Díky, že jsi to sem dal. Jinak bych o vás nevěděl.

Mám rád tento styl duchovní-folk-středověké hudby. Poslouchám hlavně ke stavění historických staveb z Lega. ;D Dost mi to pomáhá.

Např. od skupiny Klíč mám úplně vše. Písně jako Omnia vincit amor, Pohár a kalich a spousty dalších!
Dál skupina Asonance a samozřejmě Ginevra- ty mají spoustu neskutečných příběhových písní. Kobylí skála, Přelícký zvon a spoousty dalších.

Odteď budu v těch svých "historických" chvilkách hltat i některé vaše písně. Hlavně tato co zde posíláš je skvělá ve všech ohledech. Melodie, text i tvůj a její hlas!

Přeju vám mnoho úspěchů, ať se vám daří, ať nepřestanete a nevzdáte to. Rád bych se dočkal od vás i nějakého nahraného alba.
Děkuju, jdu poslouchat AMNIS.