Společný projekt - Sousedé II.

Založil Petronel, 13.01.2019, 12:13:43

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 4 Hosté prohlíží toto téma.

šipka

Hlásím hotovo.

Nedělní poobědní idylka.

HD

Perfektní. Podlaha v kuchyni nemá chybu.  :)
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Petronel

Pěkný, originální kousek. ;)
Šipko pokud chceš, můžeš tu podlahu v kuchyni klidně trochu pomyslně protáhnout vyčnívající dopředu, aby nemusel být okraj zakryt tou dlouhou tile.
Jak budeš chtít. ;)

jetaM

Již mám také hotovo :D společenská místnost do domova důchodců.

VocucBat

Tak jsem upagradoval zářivku. Co vy na to?


Zvažuji ještě jednu rohovou místnost, přihlásím případně až ji postavím a bude-li zájem.

HD

@JetaM - Perfektní podlaha a velice povedená atmosféra skoro skutečné společenské místnosti. :) (na první pohled mě vyděsila ta růžová obrazovka, ale pak jsem si všiml, že to je vlastně sportovní přenos. To je originální LEGO samolepka, vlastní výroba, nebo ousourcing?

@VocucBat - Dokonalá zářivka. :D Ta bude mít asi velkou světelnou setrvačnost po zhasnutí, co? :D
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

VocucBat

Citace od: HD kdy 10.04.2019, 10:54:53
@VocucBat - Dokonalá zářivka. :D Ta bude mít asi velkou světelnou setrvačnost po zhasnutí, co? :D

To si piš! A hlavně velmi jedovatou barvičku...  >:D

VocucBat

Má slíbená zatím nepřihlášená místnost. Jsem zvědav, co vy na to. Nakonec se mi na tu rohovou místnost nepovedlo vymyslet jiný nápad.

Nový byt - obkladači

jetaM

Citace od: HD kdy 10.04.2019, 10:54:53
@JetaM - Perfektní podlaha a velice povedená atmosféra skoro skutečné společenské místnosti. :) (na první pohled mě vyděsila ta růžová obrazovka, ale pak jsem si všiml, že to je vlastně sportovní přenos. To je originální LEGO samolepka, vlastní výroba, nebo ousourcing?


Děkuji, samolepka je z origo. friends setu

matka

JetaM
Pěkná místnůstka, krásně zvolení minifigové.

VocucBat
Jednoduché a přitom moc pěkně udělané. Krásné nářadí, a visící žárovka mě pobavila.
Jen bych se přimlouvala za  hadici ve sprše, kdyby šla tenčí, ale jinak super.

Paní na Žlutém hradě

VocucBat

Citace od: matka kdy 12.04.2019, 19:35:13
VocucBat
Jen bych se přimlouvala za  hadici ve sprše, kdyby šla tenčí, ale jinak super.

Popřemýšlím nad tím, ale zatím mne nenapadá snadné a dostupné řešení.

Petronel

jetaM super! Vypadá to dobře, povedlo se. ;)

VocucBat
také dobré! Určitě bereme. :D Přiřadím ti nějakou rohovku.
Hadici jak říká matka prosím vyměnit za něco slabšího, nebo při nejhorším odstranit. Jinak se ti to opravdu povedlo. :)

Petronel

Plán aktualizován. Další dvě místnosti pryč.

Už máte jen necelý měsíc na stavbu, vyfocení a přípravu na výstavu.
+ještě je pár posledních volných okýnek.


Pokud by někdo chtěl, tak k pokoji D2 nebo E2 můžeme domluvit nějakou společnou interakci. Jsou v přízemí, s okny a já stavím ten zelený plácek mezi nimi. Plánuji tam asi nějakou lavičku a shluk místních klevetilek. :D Pokud by chtěl někdo D2 nebo E2 můžeme vymyslet nějakou společnou interakci. ;)

HD

@ koupelna - velmi se mi líbí míchačka na lepidlo v kbelíku. S hasičskou hadicí bych se asi sprchovat nechtěl, a tak se také přimlouvám za výměnu.  ;)
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

VocucBat

#164
Lepší?

Petronel

Tak už zbývá jen něco přes dva týdny. Prosím zveřejňujte foto jak jste na tom.

+kdo by chtěl ještě nějakou z volných místností (viz.plán v úvodním příspěvku), tak dejte co nejdříve vědět.  ;)


Petronel

1 další místnost obsazena, 7 ještě zbývá pronajmout.

Prosím o pomoc. Pokud chce ještě někdo nějakou zbývající místnost dle plánku v úvodu, tak napište.
Pokud se nezaplní, tak na pravém konci ubereme patro...

Já zařizuju fasádu s okny, "mezi-modul", očividně na mě zase zbyl ten modul se schodišti a následně se pustím do střechy.
Alespoň s tou střechou bych vás ještě požádal o pomoc, dílky na celou mít nebudu.
Dám vědět.

edward193

Chci se jen zeptat - je možné u pokoje se dveřmi dát část scénky (která pak navazuje na dění v pokoji) na schodiště?

Petronel

No jasně! Proč ne.
Sám to také plánuji.
Napisaj mi prosím SZ o co přesně jde.  ;)

tomassek05

#170
Posílám fotečky Fitness (Cvičení u TV), snad se bude líbit.

Kdyby to šlo, prosím o nasvícení, lustr se dá jednoduše sundat a do něj umístit světlo. Děkuji.

Petronel

Výborná práce! ;D Spousty skvělých detailů, super!
A určitě nasvítíme. ;)

Ostatní si prosím vemte příklad a už také zveřejňujte fotky.
Ideálně alespoň jednu, která bude s kompletním modulem i se střechou.

Petronel

Nedá se nic dělat, zbyly stále nějaké volné místnosti a tak jsem musel udělat nějaké opatření. :D :-\
Několik místností jsem přestěhoval na jiné místo a v nejvyšším patře jsem tři chlívečky zrušil.

Modul schodiště jsem si tedy opět vzal, když nebyl zájem a zároveň i rohovou místnost.
Shodiště a Malíře pokojů můžete vidět zde.

Mám postaveny i fasády, jen musím zrušit jedno okno kvůli těm přesunům.

Požádám vás alespoň o pomoc se stavbou střech (ještě k nim napíšu) a obsazení:
posledního pokoje s dveřmi
posledního rohového pokoje
posledního pokoje s oknem v domě seniorů

(viz. mapka v úvodním příspěvku)

Doufám, že aspoň v tomto mě tentokrát nenecháte. ;)
V úvodním příspěvku je ode mě ještě spousty tipů co můžete postavit za místnost.
Spousty tipů zbylo pro domov seniorů a do klasické bytovky jsem teď další tři tipy připsal.

Vybrat můžete z toho, či podle sebe.

Budu rád, když napíšete. Zároveň prosím informujte jak jste na tom s vašimi již objednanými místnostmi (ideálně rovnou zasláním foto sem).
Díky! :-*

davroman

Dneska druhý společný výtvor s tomassek05 ... no a aby to bylo genderově vyvážené ... z chovatelky koček se nám stal ... ehm ... chovatel kočiček    :D

Dvě poznámky:
1. jedna kočička by měla koukat z okna, snad to bude takto ok k boční fasádě, popřípadě upravíme;
2. na stropě je takový obyčejný lustr z 90tých let, který se dá jednoduše sundat a nahradit světlem, kdyby zbylo.   ;)
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

davroman

Citace od: Petronel kdy 28.04.2019, 19:58:10

Požádám vás alespoň o pomoc se stavbou střech (ještě k nim napíšu) a obsazení:

posledního pokoje s oknem v domě seniorů

(viz. mapka v úvodním příspěvku)

Nový postavit nestihnu, ale mám ze Sousedů I. stále ještě postavený modul prádelna s oknem na správném místě, který by se tam docela hodil. Kdybys ho chtěl, dej vědět.   ;)
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

Petronel

Davide super!
Povedené. Akorát ta kočka se Simpsonů mě trochu děsí. >:D
Co nějaké hračky? Nebudou mít? Já jich tam měl předtím spousty. :D
Okno máš dobře umístěno, ale ten parapet nesmí vyčnívat, fasáda je hned na tom i s rámem a oknem. Pokud ta kočka drží na jednom studu, tak stačí jen zkrátit parapet a kočku nechat tak jak je. Ale bude zahlížet do rámu okna. ;D Ideálně ji natočit ven.
Jinak bezvadné.

Díky za nabídku další místnosti.
Prádelnu bereme!
Sice bych rád vystavil nové místnosti, ale tohle tam bezvadně pasuje.
Klidně můžeš "postaršit" ty minifigy a zavěsit běžnější prádlo. ;) Hned z toho bude nová verze místnosti a bude tam pasovat ještě lépe! :-*

milanv

Citace od: tomassek05 kdy 28.04.2019, 14:50:33
Posílám fotečky Fitness (Cvičení u TV), snad se bude líbit.

Kdyby to šlo, prosím o nasvícení, lustr se dá jednoduše sundat a do něj umístit světlo. Děkuji.
Místnost je moc pěkná a vtipná! Osvětlení dodáme - to od MartinS ti tam přesně pasuje, žádný problém.

Jen se přimlouvám za malou neoriginální samolepku: pointa té scénky je dost ztížená k pochopení jenom kvůli tomu, že není moc poznat ta televize, resp. co na ní běží. Vlastní (vytištěná) samolepka s miniminifigem či dvěma a nápisem "Cvičme v rytme" nebo něco podobného by tomu porozumění pomohla.
Pán na Žlutém hradě

cetonia25

Pozor, v posledním pokoji v domově seniorů musí být otvor 4x3 study na žebřík pro východ z hráčského doupěte. Odpoledne nafotím a prosím davromana o tento otvor v podlaze.

matka

Koukám, že to tu hezky žije. Samé pěkné kousky!
Paní na Žlutém hradě

Icewalker

Prosím co nejdříve o detaily ke střeše, abych věděl, zda budu moct v tomto ohledu přispět a v průběhu tohoto týdne spachtit.
Mám k dispozici zásobu Slope 33° v černé a něco málo v Dark Blue
Poté Slope 45° v červené a Dark Red
Vyštrachal bych i pár Slope 45° v Dark Blue, ale těch by asi bylo málo
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr