!!! Vlastní vlajky, Nemá někdo rozkreslený tento hrad? !!!

Založil standa26, 11.12.2012, 05:16:23

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

standa26

Dobrý den, rád bych se optal, zda někdo nemá návod, klidne 3D, nebo rozkreslen tento hrad, případně, se nepokoušel o sestavení. Není z mé strany problém zaplatit. Děkuji za odpověď. Nashledanou.

Systematik

Tak to je dle mne otázka na autora tohoto MOCu, což je kdo?

TUKE

keby bolo dostatok materiálu....tak to skúšam podla fotiek  ;)  ;D ;D ;D

Colonel32

Spíš je otázka, zda tu je skutečně nutné příspěvky ovykřičníkovávat ze všech stran...

standa26

Autora se mi nepodařilo vyhledat. Na anglické stránky, kde je hrad prezentován, byl přidán nemajitelem, který si již nevzpomíná, kde fotky vzal, :)

Systematik

Citace od: standa26 kdy 12.12.2012, 02:58:06
Autora se mi nepodařilo vyhledat. Na anglické stránky, kde je hrad prezentován, byl přidán nemajitelem, který si již nevzpomíná, kde fotky vzal, :)
Adresa?


Aki


standa26


cendix


standa26

Dobrý den, rád bych se optal, jak se vyrábějí vlastní vlajky. Co je na to potřeba? Na co si dát pozor a podobně. Pokud by někdo měl vlajky viz odkaz níže, rád zakoupím. Poptávám se po 2x darkforestflag, 4x crusaderflagyellow.

Děkuji za rady.  :)

http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=93309

Systematik

Citace od: standa26 kdy 23.12.2012, 23:03:50
Dobrý den, rád bych se optal, jak se vyrábějí vlastní vlajky...
Si myslím, že podobně jako plachty...

Citace od: Llevelyn kdy 25.07.2006, 10:33:22
Nevím, co na to lego puristé, ale plachty se dají vyrobit poměrně snadno. V Řempu, nebo jiném podobném, koupíš pevné plátno, bývá ve více barvách, používám přírodní. Cena je velice příznivá. Díry pro šňůry nebo stěžně vysekáš "průrazníkem" či jak se ten klump jmenuje. Taková trubička dole ostrá co se do toho mydlí kladívkem. Jde i pokreslit barvami na textil, fantazii se meze nekladou. Střih obšlehneš z jiné lodi, nebo vymyslíš. Kraje plátna doporučuju přejet svíčkou a přes piják zažehlit, aby se netřepily.

Všem se omlouvám za nedokonalý popis a puristům za takový nápady...