"Šikmá světla"

Založil peter, 08.12.2005, 11:21:29

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peter

Citace od: Dansson kdy 08.12.2005, 10:11:56
Jednoduché pěkné, fajn je i šířka 6ti kostek, což vždycky dává více prostoru na různé vylepšení než šířka čtyř. Vidím že si i použil ty nové zešikmené světla, jak se vám líbí? mi ani moc ne... :P

"Zešikmená světla" neboli dílek #50746 podle mého názoru jsou fajn. Jedná se o celkem nový dílek, který byl prvně použit v roce 2004. Jejich využití dle mého názoru je hlavně v pozicích, kde chce autor modelu dosáhnout malého zkosení. Dříve to bylo zcela nemožné, jelikož nejmenším zkoseným dílkem byla 45° střecha 1x2.

Díky těmto dílkům, však lze realizovat i krásná vitrážová okna. Podle mého názoru je fajn, že tento dílek vznikl a já jsem za něj velmi rád. Máte na něj podobný názor, nebo se Vám také nelíbí?
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

TomG

Me osobne vyhovuje a celkem se mi hodil jako blinkr na auto.
Only the best can survive.

Jindroush

Slopíček je supr a mám ho rád  ;)

Ještě jsou moc pěkný nový round slopes 1x3 #50950.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

muzzo

Nebudu se stavět do opozice i já jsem s tímto dílkem spokojen.  ;)

J_BOB

Citace od: peter kdy 08.12.2005, 11:21:29
Citace od: Dansson kdy 08.12.2005, 10:11:56
Jednoduché pěkné, fajn je i šířka 6ti kostek, což vždycky dává více prostoru na různé vylepšení než šířka čtyř. Vidím že si i použil ty nové zešikmené světla, jak se vám líbí? mi ani moc ne... :P

"Zešikmená světla" neboli dílek #50746 podle mého názoru jsou fajn. Jedná se o celkem nový dílek, který byl prvně použit v roce 2004. Jejich využití dle mého názoru je hlavně v pozicích, kde chce autor modelu dosáhnout malého zkosení. Dříve to bylo zcela nemožné, jelikož nejmenším zkoseným dílkem byla 45° střecha 1x2.

Díky těmto dílkům, však lze realizovat i krásná vitrážová okna. Podle mého názoru je fajn, že tento dílek vznikl a já jsem za něj velmi rád. Máte na něj podobný názor, nebo se Vám také nelíbí?

jj, je super ;) da sa pouzit ako tretia nozicka na R2D2 ak ho "napychnete" na toto : http://peeron.com/inv/parts/4274
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader