(Vlastní) Westernové městečko

Založil Karel Infeld Prácheňský, 17.04.2019, 19:05:51

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Karel Infeld Prácheňský

Zdravím všechny,

chtěl bych představit svůj první MOC, je situován do mého oblíbeného filmového, ale i lego žánru western. MOC vznikl spíše náhodou, když jsem si hrál se svou mladší sestrou (a samozřejmě to začalo více bavit mě než ji) a omylem jsem postavil kostel... Bylo mi líto kostel ponechat opuštěný, a tak jsem nakonec přistavěl další tři domečky, abych mohl MOC nafotit, rozebrat a roztřídit do krabic - v současné době se totiž hodně přemísťuji a všelijak stěhuji. Výjev z westernového městečka je symbolicky osazen westernovými figurkami z 90. let - z velké části z toho důvodu, že má veškerá dlouholetá sbírka minifigů se kamsi nenávratně ztratila, takže jsem v současné době téměř bez figurek. V dohledné době nebudu mít příliš mnoho času se legu více věnovat, ale jakmile se naskytne volno, zkusím opět něco spáchat :).

Přikládám i odkaz na spěšně založený flickr: https://www.flickr.com/photos/165261661@N07/32688068717/in/album-72157706585269451/


Kuba

Pěkné.

Taky jsem stavěl nějaké MOC na téma western. Jsem rád, že se tu po letech našel zase nějaký lego fanoušek lego Westernu. Kdyby jsi se chtěl do budoucna věnovat legu aktivněji. Tak můžeme spojit síly a postavit velké městečko třeba na nějaku výstavu :)