1000steine-Land 2006

Založil 1000steine, 01.04.2006, 13:56:28

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Tomášek

Jj, je to dobrý ;) ...jen bych měl takovou prosbu...mohl bys nám popsat, kdo na fotce členů kostek je ? (např. zleva doprava jsou tito : ....)... Dík.  ;)
Procházím DARK AGE.

Raistlin M

Před chvílí mi to už došlo, ale chvíli jsem byl zmaten ;D

Jindroush

Citace od: Tomášek kdy 22.08.2006, 09:45:17
Jj, je to dobrý ;) ...jen bych měl takovou prosbu...mohl bys nám popsat, kdo na fotce členů kostek je ? (např. zleva doprava jsou tito : ....)... Dík.  ;)

Rdk to popisoval o pár zpráv zpátky
http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=5111.msg39998#msg39998
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Tomášek

Citace od: Jindroush kdy 22.08.2006, 09:50:06
Citace od: Tomášek kdy 22.08.2006, 09:45:17
Jj, je to dobrý ;) ...jen bych měl takovou prosbu...mohl bys nám popsat, kdo na fotce členů kostek je ? (např. zleva doprava jsou tito : ....)... Dík.  ;)

Rdk to popisoval o pár zpráv zpátky
http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=5111.msg39998#msg39998
Aha :-[ ...dík, nevěděl jsem, že je to tam popořadě...dík... ;)
Procházím DARK AGE.

Raistlin M

#34
Koukal jsem na Hillside house a jsou tam tanový rolety, na tom menším hnědém domku.
Na peeronu jsem to nenašel. je to z nějakého letošního setu, kde jsem to přehlídl, nebo další "experiment" z fabriky?

http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?i=1970362

tazzy

Hehe, tak tahle fotka mě rozesmála ;D ;D ;D jako kdybych viděl sebe v jednom místním obchůdku

TomG

Citace od: tazzy kdy 22.08.2006, 10:02:32
Hehe, tak tahle fotka mě rozesmála ;D ;D ;D jako kdybych viděl sebe v jednom místním obchůdku

No presne tohle sem delal s jednim znamym v tusim v Pompu (nebo co to tam je) na Cernem moste. :)
Only the best can survive.

Jindroush

Nejspíš experiment - pár jich bylo na BL, ale v setech skoro jistě nebyly.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

hobby

Citace od: rdk kdy 22.08.2006, 09:41:01
Chadzi měl na mysli letadlovku USS Harry S. Truman. ;D
viz. http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=201003
  :o Tady jsou všechny řeči zbytečné. Nezbývá než žasnout, co všechno lidi dokážou :o
Dík za reportáž a za tu práci s tím!

PS: mimochodem tento smajlík " :o " chápu jako údiv, ale vysvětlivka hlásá "vyplesklej" ??

stepan

To Jindroush:
Čí je to hasičský auto (http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=201004), a to má dálkový ovládání?

Jindroush

Vyplesklej = překvapenej = udivenej.

IMO  ;)
Ale do Poradny psát nebudu, oni si s obecnou češtinou zas až tak nerozumí  ;D

Mno, možná to ve finálním překladu fóra je nějak učesaný, už si to nepamatuju a tady na fórum jsem to dal takový neučesaný narychlo a už jsem nenašel čas to učesat.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Jindroush

#41
Citace od: stepan kdy 22.08.2006, 10:42:09
To Jindroush:
Čí je to hasičský auto (http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=201004), a to má dálkový ovládání?

Jo, je to narvaný mikroprocesorama a na týhle fotce ta modrošedá věc je dálkový ovládadlo. Ještě měl zabudovaný blikátka do tý motorky, policejního autíčka a tý požární stanice, ale to jsem nějak opoměl vyfotit.

Ten pán se jmenuje Jürgen Bartosch, má galerie jak na BS, tak na MyImages u 1000steine, ale on sám stavěl MOCy, tu elektroniku mu dělal kamarád a nic o ní nevěděl.

Dvě videa ve formátu MOV (ne, nebudu rekódovat)
cca 2mb, od rdk
cca 7mb, ode mě
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

hobby

Citace od: Jindroush kdy 22.08.2006, 10:43:35
Vyplesklej = překvapenej = udivenej.

Tak to jo, dík. Ale stejně vyplesklej je pro mne spíš něco jako "vyčůranej"  :)

stepan

Citacemá galerie jak na BS, tak na MyImages u 1000steine
A nemáš odkaz na jeho galerii na brickself?

Jindroush

Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

otaznik

Citace od: stepan kdy 22.08.2006, 10:42:09
To Jindroush:
Čí je to hasičský auto (http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=201004), a to má dálkový ovládání?

Většina jeho aut byla připojená přes kabel, měl provrtaný do LEGA díry, takže jsem spolu s Peterem od jeho výstavky rychle odešli.  ;)

stepan

Citacehttp://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=JBartosch
díky
CitaceVětšina jeho aut byla připojená přes kabel, měl provrtaný do LEGA díry, takže jsem spolu s Peterem od jeho výstavky rychle odešli.
mě se líbí to nákladní auto, a chtěl bych ho taky postavit (bez elektroniky) ;)

chadzi

Citace od: Raistlin M kdy 22.08.2006, 09:19:06
Kdo postavil koho?
Já tam žádnýho Trumana sculpture nevidím a proč by si Jindroush povídal se sculpturou?
Pokud Jindroush nemluvil se sculpturou, z jakých kostek se staví živí lidé? 8)

chadzi buď do jedné věty komentoval 5 věcí a jen Jindroush mu rozumí, nebo jsem něco přehlídl.

LOL, cece nevstavej po ranu tak divoce at ti to mysli  ;D

fuli

Ve složce 04-shooting(http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=200915)
Jsou závody ve střelbě na dálku?
Uč se z chyb druhých. Nikdy nebudeš žít tak dlouho, abys je stihl všechny udělat sám.

Jindroush

Jaja, střílelo se brickem 2x4.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Raistlin M

Citace od: chadzi kdy 22.08.2006, 13:33:10
Citace od: Raistlin M kdy 22.08.2006, 09:19:06
Kdo postavil koho?
Já tam žádnýho Trumana sculpture nevidím a proč by si Jindroush povídal se sculpturou?
Pokud Jindroush nemluvil se sculpturou, z jakých kostek se staví živí lidé? 8)

chadzi buď do jedné věty komentoval 5 věcí a jen Jindroush mu rozumí, nebo jsem něco přehlídl.

LOL, cece nevstavej po ranu tak divoce at ti to mysli  ;D

Spíš než to, že nepoužíváš velká písmena a netrápíš se se srozumitelností mě zmátl Jindroushova reakce, že s ním nemluvil. ;D

rdk

Ještě přidám jednu fotečku toho, jaký úchylnosti se daly na TSL taky koupit. Tady konkrétně balíček bricků 1x1x5 v Light Yellow barvě: 8)

Jarmila

Chybí mi informace o tom, jak jste jeli - autem, autobusem, vlakem, stopem, pěšky nebo na koloběžce. A jestli jste tam byli jen jako diváci - "čumáci" nebo tam někdo z vás taky něco vystavoval.
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Jindroush

2 auta po třech lidech, všechny ostatní způsoby dopravy jsou megaopruz (měli sme plnýýýýý kufry lega) a jeli jsme jen na čumendu, nákupy a pokec s lidma z TLC a tak.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Leguán

Citace od: Jindroush kdy 29.08.2006, 13:30:18
měli sme plnýýýýý kufry lega

Cestou tam (věci na výstavu?) nebo zpátky (nákupy?). Vystavovali jste něco? Hodnotily se nějak vystavené modely? Uspěli jste? Dalo se tam levně nakoupit? Kolik vás zhruba ta akce stála (doprava, ubytování)? Stálo to za to? Pokud by se někomu z vás chtělo napsat nějaké shrnutí, určitě bych nebyl sám, kdo by si to rád přečetl...

Jarmila

#55
Citace od: Jindroush kdy 29.08.2006, 13:30:18
2 auta po třech lidech, všechny ostatní způsoby dopravy jsou megaopruz (měli sme plnýýýýý kufry lega) a jeli jsme jen na čumendu, nákupy a pokec s lidma z TLC a tak.

V každém autě jedno nevyužité místo = nerentabilní.

Plné kufry lega při cestě tam či zpět?

Z nákupů jsem viděla jen ty kostičky, co vyfotil "rdk".

Jedete na pokec a tu nejvíc ukecanou necháte doma.  ;D ;D ;D

Ale beru vás šest coby průzkumnou jednotku a příště nás pojede kolona.  ;D

Koukám, že nejsem sama, kdo je zvědavý i na jiné informace než jen pěkné obrázky.  :)
__________________________________________________
Poznámka pod čarou: Ocenila jsem malou hvězdičkou, že jste se oblékli do triček s logem "kostky.org". Alespoň 4 ze 6.  ;)

Oprava 5 ze 6. Peterovo logo jsem přehlédla díky stínům na fotce a vestě, kterou měl na sobě.

Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Jindroush

Hehe, někdo si koupil cestou tam, někdo v Berlíně u hotelu, někdo na akci, někdo hrabal v hrabáku, někdo všechno z toho  ;)

Něco vyjde stejně jako na S@H, ale protože si to člověk může impulsivně koupit a nemusí se domlouvat přes X lidí, radši si to koupil na místě. Ale třeba topoly po 4 euro, ty šly na dračku, měli jsme štěstí a poté, co jsme se 'ukojili', přišla nějaká ženština a koupila celou zbejvajicí pikslu.  :o

Nevystavovali jsme, domníval jsem se (oprávněně), že je nejprve nutno vidět na vlastní oko, co to obnáší a jaksi řeknu, že první tři věci, který jsem viděl, co jsem tam vlezl, tj.  Empire State Building, Frauenkirche a pak Noppingen, mě tak okamžitě poničily sebevědomí, že sem si jen v duchu opakoval, že na to nikdy nebudu mít  ;D

Kolik to ještě stálo, to přesně nevím, odhaduju cca 3000 Kč doprava/ubytování/vstupné, ale pak ještě nejmíň několik set za jídlo/pití, přeci jen to český řízkování není to pravý...

Určitě to stálo za to, prostě vidět ty modely na vlastní oči, to je něco úplně jinýho než na Brickshelfu. Já jsem hovořil s designérem City vlaků, o tom, jak to tam chodí a proč je ve vlaku díra  ;), pak jsme byli na té předváděčce toho Hobby Trainu. Já pak ještě ukecával tři zástupce Lego (včetně samotného CEO), ať něco provedou s českýma cenama a S@H. Uvidíme, zda z toho něco bude.

Ty tři místa v autě, to bylo velmi prozíravé, na zpáteční cestě bylo čtvrtý místo zaplněný nákupíkama a dárečkama...  ;)

Co se týče nákupů, nemám přesně přehled, kdo co koupil, viděl jsem rozhodně několikero těch tahačů s mostem, já kupoval hlavně díly, co mi chybí, baseplates, co byly popraskaný a ty věci z toho 'hrabáku'.

Triko neměl akorát Colonel, černá ovce   ;D
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

otaznik

Finanční náročnost byla u mě cca 10 000 Kč, včetně nákupu LEGA a několikeré návštěvy Burger Kinga.  ;D

Robbed

Teda řeknu, na tu letadlovou loď jsem hleděl. 160kg  :o já jsem rád, když něco postavím a má to cca 5kg. To by jste asi těžko vezli kdyby to stavěl někdo z vás  ::) No možná na střeše auta  :) >:D

otaznik

#59
Citace od: robbed kdy 29.08.2006, 16:46:36
Teda řeknu, na tu letadlovou loď jsem hleděl. 160kg  :o já jsem rád, když něco postavím a má to cca 5kg. To by jste asi těžko vezli kdyby to stavěl někdo z vás  ::) No možná na střeše auta  :) >:D

Měl to rozdělený na 6 částí a všechny malé věci (letadla, věž) měl zvlášť. Ty části pak sestavil na místě.