(Vlastní) Halloween town

Založil Ryxe, 08.01.2018, 20:54:26

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Daniel

Tento styl stavění se mi nelíbí na všech stavbách. Třeba hrad Umbră (aspoň z fotek) v tomto stylu už mi přijde asi moc... Ale na tuto vesničku se hodí naprosto geniálně, takže veliká pochvala za zpracování i výběr tématu ;). Hlavně ta radnice je naprosto super i jako samostatný MOC! A to se nebavím o "postavách" a doplňcích - tohle je styl, co Ti sedí 8). Fakt se těším až to bude celé dokončené a uvidím to naživo - je jasné, že to bude vypadat ještě lépe, než z fotky.

Jen taková drobná poznámka, či námět: zavuažoval bych nad tím, stavět jen z různých šedých. Aby to při poskládání celé vesničky dohromady nebylo všechno takové barevně stejné jako na předloženém modelu. Třeba právě u toho prvního domku by se (i když píšeš, že jsi to tam nedal schválně) hodilo udělat dřevěný... :).

Ryxe

Díky moc všem za pěkné komentáře a případné náměty ;)

Citace od: Daniel kdy 02.03.2018, 10:30:18
Tento styl stavění se mi nelíbí na všech stavbách. Třeba hrad Umbră (aspoň z fotek) v tomto stylu už mi přijde asi moc... Ale na tuto vesničku se hodí naprosto geniálně, takže veliká pochvala za zpracování i výběr tématu ;). Hlavně ta radnice je naprosto super i jako samostatný MOC! A to se nebavím o "postavách" a doplňcích - tohle je styl, co Ti sedí 8). Fakt se těším až to bude celé dokončené a uvidím to naživo - je jasné, že to bude vypadat ještě lépe, než z fotky.

Jen taková drobná poznámka, či námět: zavuažoval bych nad tím, stavět jen z různých šedých. Aby to při poskládání celé vesničky dohromady nebylo všechno takové barevně stejné jako na předloženém modelu. Třeba právě u toho prvního domku by se (i když píšeš, že jsi to tam nedal schválně) hodilo udělat dřevěný... :).

Dane, jsem opravdu moc rád, že ač nejsi úplným příznivcem tohoto stavebního stylu, toto mé malé počínající městečko se Ti líbí :D. Sám doufám, že až se to složí všechno dohromady na nějaký podklad a umístí se za to nějaké pozadí, že to bude vypadat ještě krapet lépe. Uvidíme... . Co se týče té barevnosti, snažím se jí dělat tak, abych se alespoň trochu přiblížil vizáži a náladě filmu, který je víceméně laděn do šedých tónů. Barevné jsou spíše postavy či nějaké doplňky. Jackův dům by měl správně být z většiny dřevěný, ale i to dřevo by mělo být spíše šedé než hnědé, takže bych stejně musel použít DBG barvu. Rozdíl by byl jen v tom, že místo "rozeklaného" zdiva by byly plaňkové zdi ;).

Citace od: HD kdy 01.03.2018, 07:25:17
Architektura a figurky tohoto multi-MOCu by každé zcela nepochybně, a to prosím samostatně vystačily případnému Klubu Zarytých Odpůrců Burtonovské Poetiky na dlouhé zimní večery nekončících a vášnivých debat o přehodnocení své holé existence či alespoň životní filosofie.  :D 


Díky Moc :D! Toť otázka, zdali by to mělo vliv na přehodnocení vkusu, ale myslím, že takovou sílu tohle dílko mít nebude ;D

Daniel

Citace od: Ryxe kdy 03.03.2018, 20:14:36
Dane, jsem opravdu moc rád, že ač nejsi úplným příznivcem tohoto stavebního stylu, toto mé malé počínající městečko se Ti líbí :D...
To není že bych nebyl příznivcem tohoto stavebního stylu - stavební styl je parádní, jen prostě se mi nelíbí na všem. Ale na tomto městečku se mi líbí opravdu moc a jak tu zaznělo: "tohle půjde do světa" ;). Jen teda bych nepoužil slovo "malé", protože až to bude celé, malé to rozhodně nebude - nehledě na spotřebu dílů, která musí být velká ;).

Ryxe

Citace od: Daniel kdy 03.03.2018, 20:31:56

To není že bych nebyl příznivcem tohoto stavebního stylu - stavební styl je parádní, jen prostě se mi nelíbí na všem. Ale na tomto městečku se mi líbí opravdu moc a jak tu zaznělo: "tohle půjde do světa" ;). Jen teda bych nepoužil slovo "malé", protože až to bude celé, malé to rozhodně nebude - nehledě na spotřebu dílů, která musí být velká ;).

No, ono to v nějaké výhledové době hotové nebude ;) (Viděl bych to tak za rok a víc). Pravděpodobně nebudu stavět celé město, jak je na obrázku. Spíš vyberu ty nejzajímavější baráčky a z nich to nějak poskládám. Celé městečko by bylo fajn, ale nemám na to doma ani prostory a popravdě ani materiálu není tolik, takže se spokojím s nějakou menší verzí :).

Ryxe

Dneska jsem si trochu hrál s aranžmá pro olomoucké Kostkování. Ještě asi proběhnou drobné úpravy, ale bude to celkově vypadat asi nějak takto ;).

Ryxe

A ještě jedna bez pozadí...

Izabella08

Je to nádherné...včetně dotvořeného pozadí!

arnold

#37
Budu se opakovat...je to parádní stavba.S čistým svědomím musím napsat,že pro mě si zde na kostkách ne jeden,z nejlepších stavitelu,ale nejlepší stavitel. Nejvíc se mi líbí tvůj MOC Umbră,který mám v založkách  :)  Možná se mnou nebude někdo souhlasit,ale podle mě nezáleží vždycky jen na velikosti stavby...
Už si psal do toho Dánska?  ;)

milanv

Ryxe, odpověděl jsi mi: ano, šlo se JEŠTĚ VÍC těšit do Olomouce! :)
Tohle je po mě jasné lákadlo, už se nemůžu dočkat na "živé" setkání (je z těch postav vlastně aspoň nějaká živá? :) )
Pán na Žlutém hradě

Ryxe

Díky, díky, ;)
Jsem moc rád, že se Vám MOC líbí. Jsem zvědav, jak to dovezu do Olomouce. Snad to tam nebudu muset stavit celé znova ;D.

Arnold: NE, do Dánska jsem zatím nepsal. K tomu se asi nikdy nedostanu ;D.

milanv: Z postav asi žádná živá není, pokud by jsi přeci jen chtěl nějakou živou postavičku, budeš se muset spokojit s mou maličkostí :D.