Ondrejova sbírka

Založil Ondrej, 22.08.2008, 11:48:26

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

phoenicis

Krása!!! Veľa staršieho, veľa nového, ale hlavne - samé krásne sety ;) LTĎ - Len tak ďalej ;)

Colonel32

To jsou MISBy nebo jen used v dobrém stavu?

Archaon

Krása gratuluji, závidím hlavně 10027  ;)

Ondrej

Děkuji Vám, za hodnocení, postupně přidám další věci co budou přibývat. Jinak jsou to všechno Used a snažím se, aby bylo vše v nejlepším stavu. MISBy sbírat nechci, ale když už se ke mně nějakej starší dostane tak ho neotevřu. >:D

Ondrej

Přidávám fotky setů ze skřínky. Už bude pomalu načase vyčlenit další prostory.
Doufám, že se bude líbit.


20130823_152602 by OndrejNesleha, on Flickr


My classic town collection by OndrejNesleha, on Flickr


20130823_160124b by OndrejNesleha, on Flickr


20130823_155705b by OndrejNesleha, on Flickr

otaznik

To nevypadá vůbec špatně!  8)
Nějaký speciální důvod, proč máš některé sety vícekrát?

Ondrej

Citace od: otaznik kdy 24.08.2013, 17:04:51
To nevypadá vůbec špatně!  8)
Nějaký speciální důvod, proč máš některé sety vícekrát?
Protože když jsem kupoval některý sety na aukru a podobně tak byly za takovou cenu, že mi bylo škoda je tam nechat a vzal jsem je všechny. Chtěl bych si nakonec nechat max 2 stejný a co je víckrát bych vyměnil za jiný co by mi chyběly.
Ještě musím nafotit polici kde jsou větší krabice. Zítra se pokusím přidat další foto podle času.

JaM203

parádní kolekce!! opravdu krása!  :o

Chtěl bych se zeptat, jak jsi koupil ty minifigy, přes net nebo v obchodě celou krabici?

Villa Legina

Páči sa mi - tomu sa vraví nákupy vo veľkom  :) Moja motivácia kupovať si rovnaké sety je podobná. Ak je dobrá cena, je mi jedno, že už jeden taký set mám. S tým rozdielom, že to potom držím a neposuniem ďalej, lebo mi je za tým ľúto.

Ondrej

Citace od: Villa Legina kdy 24.08.2013, 22:06:47
Páči sa mi - tomu sa vraví nákupy vo veľkom  :) Moja motivácia kupovať si rovnaké sety je podobná. Ak je dobrá cena, je mi jedno, že už jeden taký set mám. S tým rozdielom, že to potom držím a neposuniem ďalej, lebo mi je za tým ľúto.
Přesně tak, nejde je nekoupit a prodat taky pak nejdou.  ;)

Citace od: JaM203 kdy 24.08.2013, 21:04:40
parádní kolekce!! opravdu krása!  :o
Chtěl bych se zeptat, jak jsi koupil ty minifigy, přes net nebo v obchodě celou krabici?
Děkuji, většinou jsem chodil po obchodech a ptal jsem se jestli nemají prázdný krabice a nakonec jsem je vždycky sehnal.

Ondrej

Poslední přírůstky:


otaznik

Jo, tak to není špatný, dvě z těch krabic už docela dlouho sháním a zcela evidentně jsem byl méně úspěšný, než ty.  ;)

Ondrej

Trocha těch krabic co budou potřeba naplnit:


A tady pár již plných, (6316 MISB):


Ondrej

Posledních pár přírůstku z nejlepších časů 9V a pár do města:














otaznik

Moc pěkné, to ses musel plácnout přes kapsu.  :D

Ondrej

Právě že ani zas tolik ne, na italským BL měl super ceny za 4536, 4551 a 4558. Zbytek byl z německýho BL. Třeba 4551 je perfektní i jako ostatní sety, nálepky na stickersheetu kromě jedný, díly nehraný a krabice s návodem super, prostě super kup za 100 euro. Jen mě mrzí, že jsem nevzal ještě toho jednoho co tam měl, už je bohužel pryč.

Ondrej

Poslední dva přírůstky:


Tomtombuy

Moc pěkné! 6380 máš tedy 2x? Mě se nedaří sehnat ve slušném stavu, za přijatelnou cenu.

Ondrej

Citace od: Tomtombuy kdy 02.10.2013, 19:20:20
Moc pěkné! 6380 máš tedy 2x? Mě se nedaří sehnat ve slušném stavu, za přijatelnou cenu.
Jenom jednou, sehnal jsem teďka set s krabicí v horším stavu a tu jsem nahradil za tu lepší co jsem měl prázdnou a je zkompletováno.

Ondrej

Poslední přírůstky od posledního příspěvku:[/url]
[/url]
[/url]

otaznik

Prostřední fotka je luxusní!
Krabičku k 6523 už dlouho sháním.

Ondrej

Citace od: otaznik kdy 29.01.2014, 20:56:36
Prostřední fotka je luxusní!
Krabičku k 6523 už dlouho sháním.
Je v pěkném stavu, bohužel je otevřena zvrchu, ale naštěstí velice opatrně.

Ondrej

Musel jsem si nadělit odměnu za 92 stran diplomky.  ;)




otaznik

Pěkné kousky! Tleskám!

Ondrej

Citace od: otaznik kdy 23.03.2014, 15:57:41
Pěkné kousky! Tleskám!
Děkuju, říkal jsem si, že ty je oceníš.

Tomtombuy

Krásné! Shodou okolností na poslední fotce jsou kousky, ke kterým mi krabičky stále chybí.

Ondrej

Ještě 18 kousků zbývá do zkompletování série 65XX dle bricklinku. Poslední dnešní přírůstek:

Ondrej

Poslední dvě novinky:

Ondrej

Poslední přírůstky,  6551 doplněné o lepší krabici, 6630 doplněno o krabici a 6359 jsem ještě vůbec neměl.

Ondrej

Nové kousky, které byly složeny ze dvou setů  či doplněny o krabice: