SK: zlavy, akcie a sutaze

Založil STARHAWK, 12.03.2006, 15:59:42

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Kubos.cz


STARHAWK

DRACIK
10% zlava - kupon v kataloku (dostupny v obchode) platnost do 20.10.2007

mozne skombinovat s dracik kartou 7 - 12% (ja mam 7%)

min 17% mozna zlava na vsetky nezlacnene sety

odporucam X-Wing 6212

Dracik Avion Bratislava - este jeden kus ISD 6211 za 4999; po 17% zlave za 4150 (asi posledny kus vramci BA, ja som kupil jeden v inom Dracikovi v Ba)

Tomášek

Procházím DARK AGE.

STARHAWK

neviem ci ste si vsimli, ale v Draciku maju ten creator domcek zlacneny z 2200 na 1500 s dracik kartou

MwK

Citace od: STARHAWK kdy 23.10.2007, 15:31:01
neviem ci ste si vsimli, ale v Draciku maju ten creator domcek zlacneny z 2200 na 1500 s dracik kartou
Už to tu raz bolo spomínané(v téme "Tesco a Dráčik")...ale nedostal som odpoved či je to celoslovenská alebo individuálna akcia.
No ale ked o tom hovoríš aj ty,tak asi celoslovenská. ;)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

patrix

Citace od: MwK kdy 23.10.2007, 19:04:51
Už to tu raz bolo spomínané(v téme "Tesco a Dráčik")...ale nedostal som odpoved či je to celoslovenská alebo individuálna akcia.
No ale ked o tom hovoríš aj ty,tak asi celoslovenská. ;)

dráčik nemá individuálne ponuky.... ked ma akciu, tak ju má všade...
tak isto aj tesco...

MwK

Citace od: patrix242 kdy 23.10.2007, 19:11:51
Citace od: MwK kdy 23.10.2007, 19:04:51
Už to tu raz bolo spomínané(v téme "Tesco a Dráčik")...ale nedostal som odpoved či je to celoslovenská alebo individuálna akcia.
No ale ked o tom hovoríš aj ty,tak asi celoslovenská. ;)

dráčik nemá individuálne ponuky.... ked ma akciu, tak ju má všade...
tak isto aj tesco...

To ti budem odporovat! ;D
Zlacnené sety majú všade iné ceny! :)
Napríklad v Tescu v Nitre majú "Mini anakina a sebulbu podracer" za 249sk...Ale v Prievizdy som hokúpil za 49sk!Tak isto sú aj ceny poškodených setov rozdielne...
V Dráčiku je to zo staršími setmi rovnako a zo zlacnenými tiež individuálne...
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

mato

no, myslim, ze dracik to bude mat vsade rovnako, lebo to maju tak aj na nete a mozno aj v katalogu.
a nie com na to odbornik, ale myslim, ze ak to maju v katalogu, tak to tak ma byt vsade (i ked sa mozu vyhovorit na tlacovu chybu)

expertik

MwK má pravdu, Dráčik má na niektoré, hlavne staršie sety rozdielne výpredajové ceny.
Príklad: http://guide.lugnet.com/set/7471 som kúpil zlacnené z 3.999,- na 900,-Sk.

patrix

Citace od: expertik kdy 24.10.2007, 08:38:05
MwK má pravdu, Dráčik má na niektoré, hlavne staršie sety rozdielne výpredajové ceny.
Príklad: http://guide.lugnet.com/set/7471 som kúpil zlacnené z 3.999,- na 900,-Sk.

jasne ze ma pravdu, ale iba pre jednokusove, velmi stare sety, ktoré našli niekde v sklade, poprípade zničené, natrhnuté, otvorené a podobne... ale hovorilo sa o akcii z katalogu, a tie platia plošne, takže nemá sa zmysel dalej baviť...

howgh...


STARHAWK

TESCO (asi iba hypermarkety / treba zistit)

50% zlava na SW sety:
Y-Wing
AT-ST


na to STcko som dlho cakal a vedel som ze ho daju za 50% niekedy, ten Y-Wing som kupil uz len z principu, proste 50% zlavy na SW lego sa neodmietaju

MwK

Citace od: STARHAWK kdy 31.12.2007, 10:48:21
TESCO (asi iba hypermarkety / treba zistit)

50% zlava na SW sety:
Y-Wing
AT-ST


na to STcko som dlho cakal a vedel som ze ho daju za 50% niekedy, ten Y-Wing som kupil uz len z principu, proste 50% zlavy na SW lego sa neodmietaju
Pozri si tento príspevok a nižšie... ;)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

STARHAWK

MwK: Aha OK, ale bol by som rad, keby sa zlavy v Sloenskyc obchodoch pisaly do tohto fora.
Moc sa mi nechce prehrabavat a slintat nad zlavami v Pompu, Intersparu a pod obchodoch len v CR.

Inak, vsimli ste si ten rozdiel v cenach na SR a v CR - uz to zacina byt markantne , napr ten Y-Wing u nas 1200, v CR 900 (pri kurze 1,28) kurna to je nespravodlive, to uz je o 300

STARHAWK

#43
v Trnavskom tescu som kupil 7656 Grievousovu stihacku za 749,-

neviem ci je to vo vsetkych Tesco alebo len u nas v TT, treba zistit a podat spravu sem

MwK

Citace od: STARHAWK kdy 25.01.2008, 18:09:52
v Trnavskom tescu som kupil 7656 Grievousovu stihacku za 749,-

neviem ci je to vsade tak
Čo?Tak to si zajtra pôjdem asi prideliť druhý kus... ;D
Dakujem za info! :D ;)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

STARHAWK

Haloooooo blavaci

je aj u vas v tescu ten Grievous zlacneni ci nie ??

patrix

Citace od: STARHAWK kdy 31.01.2008, 08:50:58
Haloooooo blavaci

je aj u vas v tescu ten Grievous zlacneni ci nie ??

jasne že je.... tuším 749.-




STARHAWK

Y-Wing zlacnel este viac az na 60%

v BA Tesco Kamenne namestie je ich este dost (aspon 6ks)

cena 999sk

STARHAWK

Videl niekto v BA alebo okoli set cislo 4895 Creator - Helikoptéra ???

Ak ano, kde a za aku cenu?

Vopred dik za info.

MwK

Citace od: JediMasterWindu kdy 18.02.2008, 15:10:09
Zdravím ťa..môžem povedať,že mám BA prelezenú od A po Y ....tento set nikde nemali...bol vôbec určený pre náš trh?
Ehm...ešte aj v tescu(BB) ho majú... 8)
Zdá sa mi že by mal byť všade,teda neviem ako je to teraz v blave ale určite bol všade... ;)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

STARHAWK

Vydel som ho isty cas aj v Trnave ale kym som sa rozkolisal a rozhodol, ze ho chcem uz tam nebol.

Zatial som pozrel Zlate piesky a Kamenne namestie a nemaju.

Btw v Tesco Zlate piesky su vsetky nove SW sety aj Rogue Shadow.

MwK: mozno ak by som to tu nezohnalby som ta poprosil mi to kupit a poslat, dam ti este vediet, dnes mozno pojdem do petrzalky pozret

MwK

Citace od: STARHAWK kdy 19.02.2008, 10:13:38
Vydel som ho isty cas aj v Trnave ale kym som sa rozkolisal a rozhodol, ze ho chcem uz tam nebol.

Zatial som pozrel Zlate piesky a Kamenne namestie a nemaju.

Btw v Tesco Zlate piesky su vsetky nove SW sety aj Rogue Shadow.

MwK: mozno ak by som to tu nezohnalby som ta poprosil mi to kupit a poslat, dam ti este vediet, dnes mozno pojdem do petrzalky pozret
Samozrejme...nieje problém. ;)
A inak už majú aj Rogue Shadow? :o
Waw!Tak to teda v najbližšej dobe pôjdem pozriet do tesca... :)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

mato

v avione v ba uz maju indana jones (myslim, ze som tam videl 7620, 21,22,24,25,27)

patrix

Ano, nové sety už dorazili aj ku nám.

Kompletnú radu Indiana Jones majú aj v AllToys pri hypernove, videl som tam aj zopár tých nových speed racerov.

už aby boli nejaké zlavy...  ;D


mato

impulse sety v carrefoure (polus, ba) za 99skk

STARHAWK

v Trnave som videl SW Battlepacky 7667 a 7668 za cca 370 (25% zlava) boli tam aj ine lega v 25% zlave (napr Impulse za 89 tusim) - neviem ci taketo zlavy su aj  inich tescach

(asi zlavy po dni deti, hlavne, ze 1.6. nebolo nic v zlave ale vsade cedulky "nezabudnite na svoje deti" alebo nieco v tomto duchu - parchanti)

v Tescu BA na Kammennom som videl Grievouse Starfighter za cca 700

Anatyt

V TESCU Petrzalka som vzal v akcii posledne Ferrari FXX za 1270.- Sk !

STARHAWK

v Tescu na Bratislava - Kamenne namestie som videl (a jeden aj kupil) Y-Wing za neuveritelne nizku cenu cca 750 SK

zlacnovali ho z cca 2400 na 50% zlavu 1200, vtedi som kupil prvy
potom som ho videl za 999 a po dlhsom uvazeni som ho kupil
nedavno som ho nasiel za 750 a kupil som ho uz len z principu super zlavy :D (pilot + cerveny R2 + kopa dobrich dielov na SW lode sa vzdy zide)

Marty713

Kdyby se tohle stalo mně, vybral bych z těch tří toho nejlepšího (dělám to podle přesnosti potisku figurek - rozmazaný nebo ostrý) a nechal bych si ho v krabici v pytlíkách. No jasně, že si nemohl u prvního vědět, že přijdou další dva...

Z těch dvou ostatních bych rychle něco postavil.  :) Už jen ta představa je super, to ti fakt závidím.  :o ;)

5o

Dnes som odišiel z Tesca s dlhým nosom, tak sa radšej s vami podelím o neuveriteľný zážitok. Tak sa teda pomaličky míňajú zľavnené sety, ale čo čert nechcel, úplnou náhodou som našiel  Mail Van 7731. Mal pokrčenú krabicu a  bol zľavnený z 250 na 180 Sk, čo bolo celkom fajn, lenže čiarový kód bol odtrhnutý z 80%. Tak som išiel na informácie a dúfal som, že si ho môžem kúpiť a prelepia tam nový kód, alebo sa to nejako vyrieši. Lenže pani mi s úsmevom krabicu zobrala s tým, že sa to predať nedá a odpíšu to a až potom z nej vyšlo, že to vyhodia. A ani tak mi to nechcela predať. Tak som si pripadal ako pred rokom 1989, keď sa v obchodoch skoro na všetko hovorilo nemáme, nedá sa.
Preto lebo Lego...