Alza.cz

Založil Klaj, 08.02.2016, 16:01:42

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

juraj

moje vady:
- polepenie priesvitnou lepiacou paskou
- pravsepodobne odlepene nalepky a s tym aj cast krabice
- nalepky ktore nesli lahko odlepit
-30cm diera skrz jednu krabicu, asi sam im ju podarilo ohnut alebo nieco na nu padlo.

Klaj

Musim pridat pozitivni recenzi.

Objednaval sem cca 20 ks creator a classic mensich krabicek (jednobarevne kostky, nejmensi 3v1 modely atp.) Kazda krabicka byla zvlast zabalena v bublinkove folii. vsechny v perfektnim stavu, jako nove. Naprosta spokojenost.  :)
Draco dormiens nunquam titiliandus

korca


ElvensmithCZ

Sith Infiltrator pěkných 40% dolu (1769 Kč):
https://www.alza.cz/hracky/lego-star-wars-75096-sith-lnfiltrator-d2922101.htm?catid=18851181

Kdo nestihl povánoční slevu na SH, teď máte tuším poslední šanci :).


www.hracky-kong.cz

Děkuji moc za typ - koupili jsme více kusů. Na oplátku můžete u Alzy uplatnit slevu v košíku:

200 Kč slevový kód na vše nad 2 000 Kč z Alza.cz
S tímto slevovým kódem ušetříte na Alza.cz 200 Kč. Stačí nakoupit alespoň za 2 000 Kč. Platí na veškeré zboží. ⚠ POZOR: Po aktivaci kódu budete dotázáni na číslo pojistné smlouvy, zde stačí uvést toto číslo: 3333333332

300 Kč slevový kód na vše nad 8 000 Kč z Alza.cz
S tímto slevovým kódem ušetříte na Alza.cz 300 Kč. Stačí nakoupit alespoň za 8 000 Kč. Platí na veškeré zboží. ⚠ POZOR: Po aktivaci kódu budete dotázáni na číslo pojistné smlouvy, zde stačí uvést toto číslo: 3333333332.

500 Kč slevový kód na vše nad 15 000 Kč z Alza.cz
S tímto slevovým kódem ušetříte na Alza.cz 500 Kč. Stačí nakoupit alespoň za 15 000 Kč. Platí na veškeré zboží. ⚠ POZOR: Po aktivaci kódu budete dotázáni na číslo pojistné smlouvy, zde stačí uvést toto číslo: 3333333332.

Kdyby měl někdo s tím problém, tak stačí napsat :-)

Legu zdar
nakupte na našem shopu www.hracky-kong.cz a získejte slevu 2% při použití slevového kupónu "AFOL"

janopr

Sleva 20% na všechno LEGO.

Např.:
LEGO Boost 17101 za 3599,- https://www.alza.cz/hracky/lego-17101-boost-d5072285.htm

LEGO 31313 Mindstorms EV3 za 8399,- https://www.alza.cz/hracky/lego-mindstorms-31313-mindstorms-2013-d418959.htm

Doporučuji ale překontrolovat původní ceny, taková Brick Bank má původní cenu 5899,- takže asi tak  ;D

networ

Za nakoupení Lega možnost vyhrát LEGO Star Wars 75181 Stíhačka Y-Wing.

https://www.alza.cz/hracky/vyhraj-lego-stihacka-y-wing-kazdy-tyden
Učím se stavět ...

Lord_Maxx

Ahoj,

Alza má 20 procent na všechno Lego (nevím, do kdy) + po výpadku systémů z minulého týdne jsou tu kódy na další slevy:

pro slevu 111/222/333 Kč na nákupy nad 1000/2000/3000 platí ODPUSTEK111 nebo ODPUSTEK222 resp. ODPUSTEK333

Slevové kódy se dají kombinovat při odpovídající útratě.
Fanda Lego Technic

juraj

Ako ste sa to dozvedeli? neviete ci je aj ekvivalent pre alza.sk?  Vdaka

klubo

píše to že kupon není platný

lukas.21

Kupóny mali platnosť do 28.5. a boli kompenzáciou za výpadok, ktorý podľa internetov zasiahol aj SK časť .. a propagované boli bannerom na hlavnej stránke.

papluh

Výpadok síce bol aj tu, ale kódy sme nedostali, aspoň tie české nefungovali (ževraj zlá mena)  >:D

lukas.21

Tak už sú kupóny aj pre alza.sk, platné do 31.5.

Faire

Safra, den před tím jsem objednal na Alze Y-Wing :)

Johny650

Objednal jsem si exlusivku. Jedu si to vyzvednout osobne 40km a krabice neskutecne dobouchana. Ku*vy ! :(

MLT

Citace od: Johny650 kdy 08.06.2018, 18:48:12
Objednal jsem si exlusivku. Jedu si to vyzvednout osobne 40km a krabice neskutecne dobouchana. Ku*vy ! :(

Já jel dnes vyzvednout Ninjago 70657. Než jsem to zaplatil, chtěl jsem vidět stav krabice. Trvalo to snad 10 minut, než jsem vůbec prodavači vysvětlil o co mi jde, nakonec pro to šel do skladu a už když se s tím vracel, tak zdálky hlásil, že to asi chtít nebudu.... po tom, co jsem mu vysvětloval, že potřebuji mít box ve 100% stavu.
vypadalo to, jako kdyby se po tom někdo procházel, a né jednou.
Pochopitelně že jsem to tam nechal, ale bylo mi slíbeno, že tam do 48 hodin budu mít nový kus (za původní cenu), ale v jakém stavu to prý přijde si netroufnou říct :-(

winring

Tak jsem to též zkusil. Podle zpráv jsem asi dopadl z vás nejlépe. Na přední části krabice v rohu lehký odtržený papír asi 4x2 cm (nejspíš tam asi měli nějakou nálepku co strhli) a bočnice jako když to za ní někdo táhnul a tudíž jí ohnul.
Na dotaz, zda mi dodají jinou, byly ochotní a dokonce mi i slíbili, že mi to zadarmo dovezou. Co ale slíbit nedokázali, že ta krabice bude v lepším stavu, plus by to samozřejmě dodávali pouze v igelitovém pytli, tudíž víme, jak by to po cestě dopadlo.
Tudíž Alza asi jen při megaslevách na sety, co chce člověk na kostičkovou separaci.

Jezevec

A máte někdo u Alzáků zkušenost s tím, že by byly poškozené i kostky uvnitř krabice nebo dobrý? Chtěl jsem si koupit nějaké sety vyloženě kvůli materiálu (mají tam dost nízkou cenu na to, co zrovna chci), na stavu krabice mně tím pádem vůbec nesejde. Ale jak tak vidím ty reporty tady, říkám si, abych v honbě za slevou špatně nepochodil a nedoplatil na to.
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Ravenhorn

Já mám taky Ninjago už doma. Vyzvedl jsem si to v Holešovicích. Není to nejhorší jen na jedné straně roh trosku odřený a malinko zdeformovaný, ale opravdu jen malinko. Jinak bral jsem tam i jiné sety od malých po velký za poslední dva roky a většinou ok. Rozhodně tomu kdo nekouká na 100% stav krabice, tak mu to vadit nebude a kostky uvnitř vždy bez problémů.
Castle, Pirates a Star Wars.

Pool

Nemám to daleko, tak jsem to jednou u Alzy taky vyzkoušel a šel tam s tím, že v nejhorším jim to tam nechám. Překvapení se tedy moc velké nekonalo a bylo to tak na hraně, ale nakonec jsem ho vzal. Měl jen velmi malou odřeninu na boku a promáčknutí na vrchní straně, ale jak tak čtu ty vaše zkušenosti, tak u nich asi dobrý kousek . Na dílky určitě není problém, ale moc nechápu, proč si na to musí nalepit tři ty jejich identifikační samolepky  :o. A všechny pěkně velké cca 5x5 cm, takže štěstí, že šly dolů bez odtržení krabice. Takže toho jejich polepu se bát nemusíte, jen je chce odstraňovat pomalu.

Johny650

škoda že jsem to ninjago  nevyfotil fakt hrůza. Napíšu určitě špatný hodnocení. cesta mě vyšla na 150Kč a úplně zbytečně. Promáčklé, odřené, špinavé :(

MLT

Citace od: MLT kdy 08.06.2018, 22:01:43
Citace od: Johny650 kdy 08.06.2018, 18:48:12
Objednal jsem si exlusivku. Jedu si to vyzvednout osobne 40km a krabice neskutecne dobouchana. Ku*vy ! :(

Já jel dnes vyzvednout Ninjago 70657. Než jsem to zaplatil, chtěl jsem vidět stav krabice. Trvalo to snad 10 minut, než jsem vůbec prodavači vysvětlil o co mi jde, nakonec pro to šel do skladu a už když se s tím vracel, tak zdálky hlásil, že to asi chtít nebudu.... po tom, co jsem mu vysvětloval, že potřebuji mít box ve 100% stavu.
vypadalo to, jako kdyby se po tom někdo procházel, a né jednou.
Pochopitelně že jsem to tam nechal, ale bylo mi slíbeno, že tam do 48 hodin budu mít nový kus (za původní cenu), ale v jakém stavu to prý přijde si netroufnou říct :-(

Já tam byl v sobotu pro ten "náhradní" nový kousek. Bohužel stav byl hodně podobný té předchozí krabici, až jsem pojal podezření, že tu původní co jsem odmítl jaksi trošku porovnali a teď mi ji dávají. Nevzal jsem to, fakt hrůza.
A od té doby mi chodí SMSky a meily ( 3 x SMS a 2 x email), že si mám objednat zboží znovu, aby jsem byl spokojen.
Určitě neobjednám, protože mi ho nyní nutí pochopitelně za jinou (plnou) cenu.
Objednávám tam tak max 3 x ročně a vždy je to ve stejném stavu. Opravdu nechápu proč, co s tím dělají..... A co jejich další zboží ??? TV, NTB, telefony.... to vše je vždy OK co se týče balení ????

Mi to připadá, jako kdyby Alza "vykupovavala"  kdesi vyloženě poškozené zboží (LEGO) za pár kaček a pak na to dává takovéto slevy. Protože mne se to vyloženě děje u akčního a hodně zlevněného zboží.

Faire

Ten y-wing, který jsem objednával, dorazil bez poškození. Vyzvednutí na prodejně.

juraj

Tak mne uz minule prisiel Claas deravy, ale uz to bol asi posledny kus v celej Alze.

A teraz som sa tesil, ze sa polepsili a zabalili skatulu do folie aby sa neponicila. Vysledok? Preliacena skatula, ako keby na to niekto polozil 10kg balik o rozmerok 30x30cm.

mesje

Citace od: juraj kdy 11.06.2018, 09:28:18

Preliacena skatula, ako keby na to niekto polozil 10kg balik o rozmerok 30x30cm.

ono to skor casto vyzera, ako by niekto na to z celej sily hodil balik, nie len volne polozil...

Tomik

Včera jsem si byl v Alze vyzvednout set Go Brick Me a předali mi ho v úplně perfektním stavu - bez jediného škrábnutí, dokonce i ta velká nálepka šla snadno sloupnout. Nutno podotknout, že tento set je spíše menší a má krabici z tvrdého kartónu.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Lord_Maxx

Ahoj,

do neděle (Šeky jsou platné do 17. 6. 2018.) slevové kupony:

BERU100 - 100 Kč při nákupu nad 1000 Kč
BERU200 - 200 Kč při nákupu nad 2000 Kč
BERU300 - 300 Kč při nákupu nad 3000 Kč

Slevy se dají kombinovat, při nákupu nad 6000 Kč lze uplatnit všechny tři najednou, atp.

https://www.alza.cz/sekobrani
Fanda Lego Technic

networ

Učím se stavět ...

Klaj

bacha na to. opet alza caruje s cisly a slevy nejsou jak se zdaji.
Draco dormiens nunquam titiliandus

racco42

Alza ma v ramci "Black Friday" od pondelka 5 setu:

LEGO Elves 41187 Rosalyna léčivá skrýš  - 699 Kč
LEGO City Town 60153 Sada postav - Zábava na pláži  - 599 Kč
LEGO Batman Movie 70917 Úžasný Batmobil  - 1749 Kč
LEGO Super Heroes 76099 Souboj Rhino a Mine  - 349 Kč
LEGO Super Heroes 76085 Bitva o Atlantidu  - 339 Kš

uváděná sleva je 50%, nicméně třeba 60153 bylo na lego.com za 999 (pak 699), čili je to "pouze" 40%