(vlastní) Milé překvapení

Založil Petronel, 01.09.2010, 19:25:13

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Foton

Video mi běželo, a  koukám, že si nic neponechal náhodě a do svatby si jí lákal pořádným šutrem  ::)
Gratuluju k dílu, manželce i potomkovi! Teď aby sis začal dávat bacha co děláš a říkáš. Děti jsou jak kopírky. A zkopírujou všechno!
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Martins

Petroneli, seš prostě světový legoromantik #1. Moc se mi líbí, jak si to "dotáhnul" až do cíle a k tomu ti moc gratuluji! Jsem docela zvědavý, kam se toto vlákno bude dál vyvíjet... :-)

444martinhanak

Tak toto mě překvapilo. Je to (alespoň pro mě) něco nového a po dlouhé době odlišného, co jsem z Lego v ČR viděl.
Moc pěkné.

Martins

Ještě mě zajímá jedna věc. Na ty malé kostičky se v tomto pojetí lze dívat také jako na symboly něčeho krásného, intimního... zajímá mě, jak se na to díváte vy doma? Stavby už jsou dávno rozebrány a dílky použity jinde, nebo jsou vystaveny na věky ve vaší rodinné sbírce vzácných pokladů a jsou chráněny před zvídavými a nešikovnými ručičkami nebo právě tyto ručičky, jako jediné, mají právo do toho vstoupit a vytvořit z toho něco nového?

Jestli je to, jak si myslím, tak nikdo z nás ostatních nedal těm kostičkám takový význam... :-)

juraj


Petronel

#35
Video jsem dal na youtube, tam se přehrává lépe!
Prosím sledujte, sdílejte.  :)

Citace od: Foton kdy 11.10.2018, 14:13:13
..koukám, že si nic neponechal náhodě a do svatby si jí lákal pořádným šutrem  ::)
Ba naopak. Mýlíš se.
Ona je jedna z mála žen na světě co je nejen hodná, ale i strašně skromná, praktická, šetří jako já a nerada jen tak vyhazuje peníze. Nemá ráda aní řezané květiny (protože zvadnou, uschnou a stojí peníze. Když už tak ze zahrádky, ale ideálně ty v květináči).
Raději si tedy dáváme dárky od srdce a ne majetné a drahé. Jí by ani žádný drahý dárek nepotěšil. Když si chceme koupit něco dražšího, vždy se spíše nejdříve dohodneme.
Abych byl přesný, tak prsten je pěkný, kvalitní, ale z Jablonecké bižuterie za cenu 99Kč.
(snubní, které oba nosíme máme již pořádné. Mamka je zlatnice, takže nám udělala jako dar...)


Jinak moc děkuji za všechnu chválu!
Citace od: Martins kdy 11.10.2018, 14:26:17
Petroneli, seš prostě světový legoromantik #1...
Martine díky, tohle označení bych si mohl dát do podpisu.  ;D

Citace od: Martins kdy 11.10.2018, 15:04:37
Ještě mě zajímá jedna věc. Na ty malé kostičky se v tomto pojetí lze dívat také jako na symboly něčeho krásného, intimního... zajímá mě, jak se na to díváte vy doma? Stavby už jsou dávno rozebrány a dílky použity jinde, nebo jsou vystaveny na věky ve vaší rodinné sbírce vzácných pokladů a jsou chráněny před zvídavými a nešikovnými ručičkami nebo právě tyto ručičky, jako jediné, mají právo do toho vstoupit a vytvořit z toho něco nového?

Jestli je to, jak si myslím, tak nikdo z nás ostatních nedal těm kostičkám takový význam... :-)
Kostiček není nikdy nazbyt a Lucka je vždy smutná, ale ví, že rozložit se to musí. Obzvlášť když už těch dárků bylo tolik. Já vždycky nad tím přemýšlím tak, že když si to člověk nechá, tak to ve skříni uvidí a řekne: "nojo, dobrý". Ale když už to nemá a může jen vzpomínat s pomocí paměti a fotek, tak je to větší a hlubší kouzlo. O to je to krásnější a významější, když je to jen na krátkou dobu. Truhličku však ještě mám a od těch tučňáčků, které jsem psal že už asi ničím nepřekonám zůstal také uschován střípek na památku. Viz. příloha.  :)
Stejně jako kousíček od veverkovníku co již také padl...  :(
Jinak ona si spíše schovává ty dopisy a básničky co jsem jí psal. Líbilo se mi, že to má všechno pěkně uložené. Dokonce mi předtím i ukázala, že má stále to psaníčko, které stálo na úplném začátku našeho vztahu. (před 11-12lety jsem jí na střední škole jen pár měsíců před maturou poslal psaní, jestli si k ní nemohu sednout do lavice. :D)

Citace od: juraj kdy 11.10.2018, 15:10:48
Poslat do IDEAS :)
Mám z truhličky radost, ale vážně myslíš, že by měla takový úspěch? :)
Každopádně díky všem.

Izabella08

Citace od: Martins kdy 11.10.2018, 14:26:17
Petroneli, seš prostě světový legoromantik #1. Moc se mi líbí, jak si to "dotáhnul" až do cíle a k tomu ti moc gratuluji! Jsem docela zvědavý, kam se toto vlákno bude dál vyvíjet... :-)
Petronelku,
naprosto souhlasím s Martinem...světový legoromantik je ten pravý termín. Lucka si vybrala dobře.

Mr. Cube

To je paráda! A ty včelky tam! No byl jsem napjatý, jestli ten prstýnek bude taky z Lega.  ;D

Citace od: juraj kdy 11.10.2018, 15:10:48
Poslat do IDEAS :)

Dobrý nápad!