(Vlastní) Hrad Kubštejn

Založil Kuba, 01.01.2019, 21:52:14

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Petronel

Tak jsem si teď projel všechny fotky a je tam hodně zajímavých detailů.  ;D
Jack Sparrow na lodičce. :D Ta hlava divné veverky ze Spongeboba, ufon za popiskou... >:D

Celkově opravdu impozantní.
Určitě bych si to rád prohlédl celé z blízka na nějaké výstavě.

Jinak s těmi mrkvemi má Dan pravdu, trochu levitují. :D Místo toho doporučuji tu nať zacvaknout do tohoto, tohoto nebo tohoto dílku v oranžové barvě. ;)

PS: když máš i fotky detailů, tak mrkni prosím na to dřevěné obložení. Mě ty vyhnuté tiles vysloveně bijí do očí. ;)

Kuba

Citace od: milanv kdy 01.04.2019, 22:32:51
ta zaparkovaná věc u sýpky je pluh?
(Mimochodem, ty muchomůrky, Friends sovička apod. dodávají dioramatu zajímavou nejistotu pro diváka: na pomezí reality a nadsázky...)

JJ ta zaparkovaná věc je pluh. Ty drobnosti, co se tam vyskytují, ufon, sovičky, Jack Sparrow a podobně je opravdu nadsázka "zpestření". Na výstavě byla sranda, že skoro každý všímavý návštěvník či dítě přemýšlelo co dělá Jack nebo ufon na hradě :)

Citace od: Robbed kdy 02.04.2019, 09:09:00
Neplánuješ přejít z rajčete třeba na flickr? S takovými super stavbami bys mohl prorazit do světa ;)

JJ plánuji, už tři roky  ;D

Citace od: Daniel kdy 02.04.2019, 13:53:35
...jen teda nechápu ty mrkve, jak rostou? ;D

Ty se zlekly Turka a prchají ze země  >:D

Citace od: Petronel kdy 02.04.2019, 20:33:52
Tak jsem si teď projel všechny fotky a je tam hodně zajímavých detailů.  ;D
Jack Sparrow na lodičce. :D Ta hlava divné veverky ze Spongeboba, ufon za popiskou... >:D

Celkově opravdu impozantní.
Určitě bych si to rád prohlédl celé z blízka na nějaké výstavě.

Jinak s těmi mrkvemi má Dan pravdu, trochu levitují.

PS: když máš i fotky detailů, tak mrkni prosím na to dřevěné obložení. Mě ty vyhnuté tiles vysloveně bijí do očí. ;)

Bylo v Ostravě a nevím,kdy to zase někde vytáhnu. Do Plzně bohužel nejedu, tam bude cestovat pouze část vesnička s některým z Ostraváků co tam budou mít cestu, a do jarní Olomouce jsem se nepřihlásil, a momentálně i vím že asi nebude v tu dobu časový prostor se výstavy účastnit. Celý MOC je stavěn tak, aby byl možný umístit do dlouhých vitrín, jak jsme měli v Brně v obchodním centru, nebo na Lipně, kdyby se vyskytla dlouhodobá výstava. Ale myslím, že nejdřív bude hrad k vidění až na podzim v Olomouci.

Mrkve utíkají před turky...

Tiles jsem si všim až po nafocení, musely mi s tím pohýbat děti, pořád u focení běhaly kolem hradu. Na druhou stranu, chce to trochu předsavivosti a hned to přidáva na autentičnosti, kdy se např. zkroutilo dřevo léty na slunci.  ;)

richchie

Kubo, parada !! Toto je presne ten styl stavania co je mi najblizsi, dielo je obrovske, detailov mnoho, proste absolutne skvele , drzim palce v sutazi

Chairudo

Jo, je to další skvost a ta fotka s dětmi krásně ukazuje jak je to masivní  :D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Kuba

Citace od: Chairudo kdy 03.04.2019, 11:15:22
Jo, je to další skvost a ta fotka s dětmi krásně ukazuje jak je to masivní  :D

Jj. Mel.jsem za to, ze je velkej. Ale v porovnani s tim co bylo ted v Ostrave napr. s tvymi kolotoci, mihovym kolejistem, danovym hradem a festivalem, Borunovymi piraty, atd.... Mam porad co zvetcovat 😉

davroman

Jak hrady moc nemusím, tak tohle se mi hóóódně líbí. Palec nahoru!   ;)
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

Chairudo

Kdyby ses nudil můžeš postavit Pražský hrad, ten má v minifig měřítku cca 11x2,5m a budeš mít zaručeně to největší na světě  ;D

Jen tu cenu bych odhadl na 3-5 mega za což by sis mohl postavit luxusní nové bydlení :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Ryxe

Hrad je to moc pěkný, to předhradí to ještě zvedlo a oživilo. I spousta hezkých detailů se tam najde. Škoda, že se na výstavách míjíme, rád bych si to prohlédl naživo ;)

milanv

Přesně tak, tak bych to rád viděl naživo. Opravdu nemůžeš na jarní Olomouc? To jsem doufal, že máš kousek (aspoň v porovnání se mnou :) ).
Pán na Žlutém hradě

Jezevec

Jako už jen dle fotek je to proti Netopýřímu hnízdu mnohem větší hrad. V něm bych se nebál přečkat středověk. :D
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Igorus

Kubo, už jsem ti to říkal na výstavě tak ještě před nastoupenou jednotkou. Je to parádní, krásný model. Díky tomu osadnickému modulu to fakt dostává další rozměr života.

Krásný!

linhi

Je to moc fajn,libí se mě to,Kubo je opravdu fajn to předhradí,samotný hrad je stale jen hrad a u tvého díla jsem si to uvědomil.
Tím neříkam že tvuj hrad je ,,jen,, hrad tak jsem to nemyslel,tím myslím i jine hrady.
TAKŽE SE RÁD POKOCHÁM,nebourat!!

Kuba

Citace od: Ryxe kdy 03.04.2019, 16:46:29
Škoda, že se na výstavách míjíme, rád bych si to prohlédl naživo ;)
Citace od: milanv kdy 03.04.2019, 21:19:48
Přesně tak, tak bych to rád viděl naživo. Opravdu nemůžeš na jarní Olomouc? To jsem doufal, že máš kousek (aspoň v porovnání se mnou :) ).

Nejde o vzdálenost, ta je v pohodě, Jen mi loni Kostkování Kroměříž a letos Olomouc moc nevychází. Míváme v tom období nějaké rodinné sešlosti a k tomu máme ještě v ten víkend hasičskou soutěž v obci, a jelikož jsem člen SDH, tak se předpokládá můj podíl na zajištění soutěže :). Loni jsem svůj minulý hrad do Kroměříže dostal, i když bes sebe. Už jsem si psal s Izabellou, tak snad vše klapne i letos s tímto hradem. Pokud se beze mne doma obejdou, tak snad i s mou účastí  ;)

Citace od: Jezevec kdy 03.04.2019, 21:50:35
Jako už jen dle fotek je to proti Netopýřímu hnízdu mnohem větší hrad. V něm bych se nebál přečkat středověk. :D

Díky, oni už obyvatelé hradu, začli s pokusem přečkat i novověk  ;) Už mají zasebou cca 1 století, a dál záleží jak se bude dařit Turkům.  >:D




Jezevec

Citace od: Kuba kdy 04.04.2019, 21:04:49
Díky, oni už obyvatelé hradu, začli s pokusem přečkat i novověk  ;) Už mají zasebou cca 1 století, a dál záleží jak se bude dařit Turkům.  >:D

Jo vlastně, já si nevšiml toho, že je vše zasazené do 16. či 17. stol. Mám ty hrady podvědomě zafixované na ten středověk. :D :D
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.