SP Osadníci - Modří seveřané

Založil Petronel, 05.12.2017, 22:36:27

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

milanv

Sochařská dílna je ještě ve výstavbě, tak zatím posílám náčrtky, aby se jojik mohl napojit. Ve zdi budou ještě vrata proti té brance v hradbách, samozřejmě.
Pán na Žlutém hradě

jojik

hradby šedý bok a upravený terén k žentouru

jojik

první městský dům .

jojik

 
  Dispoziční řešení na mé parcele , je to v poho pro mé sousedy?

jerzeeg

Hlavni cast predniho modulu mam, jeste pilire vzadu, zpevnit, doladit detaily a hlavne "zatajlovat".

Zadni modul predpokladam uz jen barevna kostrukce s piliri a jednoducha pohledova prava bocni strana. A mozna radeji z DBG i zadni strana, co myslite?

Trosku jsem ale neodhadl/zapomnel na ty velke tiles, tak to budu muset lepit z malych.
Ale ty horni moduly budou mit vsecky vespod plate 16x16, ne ? Takze nemusim delat souvislou plochu tiles, staci mrizka 16x16 ?

milanv

Citace od: jojik kdy 02.06.2019, 11:08:50
Dispoziční řešení na mé parcele , je to v poho pro mé sousedy?
Co se místa týče, tak v pohodě.
Petronel, jojik: a jak barevně s tou ulicí? Petronel chtěl Dark Tan, jojik má u hradeb kombinaci šedých. Tak jak?
Já mám prozatím na modulu Dark Tan základ (líbí se mi víc pro "boční uličku"), ale můžu na to dát nějaké dláždění v šedé.

Citace od: jerzeeg kdy 02.06.2019, 22:55:53
Hlavni cast predniho modulu mam, jeste pilire vzadu, zpevnit, doladit detaily a hlavne "zatajlovat".
Jé, super, nebudu ve vzduchu, jupííí! :) Minimálně za sebe hlásím, že mám spodní vrstvu kompletní, takže můj modul může ležet jen na mřížce, sloupkách či co bude třeba.
Pán na Žlutém hradě

Petronel

jerzeeg jeskyně moc pěkné a přirozeně vytvarované. Ale koukám, že jsi taky trochu pozadu takto před výstavou. :D Horní tile aspoň do té mřížky jak píšeš, ale nezapomeň na nich nechat nějaké study ať horní moduly nelítají. Třeba tak jak to udělal Waf (použil ty podložky od CMF)
Dále to chce minifigy a nějaký obsah do jeskyň. ;)
Pohledová je na 100% i ta tvá boční pravá. Záda také lépe zadělat,ale jak ti to výjde.

Jojiku budovy na mě bohužel vůbec nepůsobí středověkým dojmem, ale čert to vem. Hlavně ať máme vše dostavěno. ;D
Až dostavíš celou plochu dle rozpisu, včetně cest a toho prostranství okolo (viz.níže), zkus aspoň přidat co nejvíce detailů - na domy (prasklinky, či parádičky, dřevěné prvky....) a okolo (minifigy, popř. nějaká hospodářská zvířata, interakce (prodej na ulici, dláždění cesty, přenos ryb či jiných surovin...) Díky

Cesta / celá plocha za hradbou
navrhuji dle mého nejjednodušší a nejefektivnější řešení: všude základ dark tan a na to to co kdo má k dispozici v barvě LBG a DBG (světle a tmavě šedá). Ideálně tedy 1x1 plate a plate round, ale klidně i tile, tile round, případně tile či plate 2x1
Někde toho můžete nasipat víc, někde zase míň a bude tam vykukovat ta dark tan, nevadí.
Zkrátka naskládejte na ty cesty co máte. Děkuji :)

milanv

Sochařská dílna

Pán na Žlutém hradě

jojik

Hradby a měšťanské domy , blíží se trhy a tak se místní scházejí s dobytkem na prodej .

Petronel

Jojiku ok, dobré, díky.



Prosím dodělávejte, dokončujte a balte! Pozítří vystavujeme.

I když projekt se řeší již od roku 2017 a bylo tedy na to času více než je zdrávo, tak je i tak velmi složité to dát se všemi dohromady.
Bohužel i dva dny před výstavou nemáme jistotu, že ta stěžejní a nejhlavnější část modrého severu bude. Jezevec zatím jen slibuje, ale reálně jsme od něj doteď neviděli ani dvě kostičky.
Naše komunikace:

Citace od: Petronel kdy 26.05.2019, 19:09:34
Nazdar draku, nahraješ pak prosím foto do našeho tématu abychom viděli jak to vypadá a co a jak má příp. Jojik přizpůsobit? Díky.
Citace od: Jezevec kdy 27.05.2019, 17:15:57
Ahoj, během zítřka to tam hodím.
Citace od: Petronel kdy 30.05.2019, 20:48:00
Ahoj, uběhly 3 další dny a ještě nemáme foto.
Za chvíli je výstava a musíme dotáhnout detaily. Prosím o nahrání fotek.
Citace od: Petronel kdy 03.06.2019, 20:34:13
Ahoj,
budu otravný, ale musím se znovu připomenout. Stále od tebe nemáme v tématu ještě žádné fotky.
Za 4 dny je výstava. ???
Díky
---Dále bez odpovědi---

Jezevče pokud se chceš vyhnout dalšímu veřejnému lynčování, prosím dodej do Plzně dne 7.6.2019 svůj modul, který jsi v digitálu představil a přislíbil již roku 2017 a letos v Olomouci ubezpečil, že je již reálně postaven. Prosím okolí přizpůsob dle sousedních modulů a informací viz. výše.
Děkuji

jojik

Ještě na poslední chvíli prosba , na ty co jedou do Plzně . Nemáte někdo na prodej troje hnědých nebo černých dveří?
  Byl jsem přesvědčený , že je mám a u balení na poslední chvíli jsem zjistil že jsem bez dveří a chybí v domech.


jerzeeg

#162
Predni modul dodelano - foto:
(Na tom zadnim neni nic zajimaveho k videni, tak to sem nedavam.)

edit: doufam, ze Waf na me nezapomnel a prilozil mi na pujceni/odprodani do moji casti podzemi par tech fajnych lesklych krystalu :)