SP Osadníci - Východ

Založil Hardegon, 02.12.2017, 19:39:12

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Kuba

Ja mam zakladnu bez domecku a detailu

yoshimaka

Tak já to trošičku rozproudím svým nástřelem: https://impreza.rajce.idnes.cz/Spolecny_projekt_stredoveka_vesnice/

Je tam základna, domeček (snad už hotový), rozpracované políčko a okolí - stav cca 75 %

Veškeré připomínky, prosím, sem
Lust och fägring stor

Kuba

Já jsem na tom cca 60%. 2 domky na hrubo hotové. Jedná se o sýpku/sklad a domeček k bydlení. + v rohu bych chtěl postavit ještě malý mlýn.

Doufám, že jsem cca odhadnul velikost stavení. a nejsou moc velká, či naopak moc malá.

Hardegon

Citace od: Kuba kdy 08.05.2018, 14:37:22
Já jsem na tom cca 60%. 2 domky na hrubo hotové. Jedná se o sýpku/sklad a domeček k bydlení. + v rohu bych chtěl postavit ještě malý mlýn.
Doufám, že jsem cca odhadnul velikost stavení. a nejsou moc velká, či naopak moc malá.

Tohle je si myslím ideální. Já to mam v podobné velikosti. ;)

linhi

jaké bude ohrazení,palisada??

marian20

Páni čaute, otázočka. Čo sa týka striech, chcete ich držať v rovnakom štýle, alebo ste aj otvorení experimentom v podobe striech z netradičných dielikov?
weiter, weiter ins Verderben, wir mussen leben bis wir sterben...

Hardegon

Citace od: marian20 kdy 10.05.2018, 19:57:35
Páni čaute, otázočka. Čo sa týka striech, chcete ich držať v rovnakom štýle, alebo ste aj otvorení experimentom v podobe striech z netradičných dielikov?

Jidiná podmínka na střechy je, aby byly v odstínech žluté. Jaký budou mít tvar nebo z čeho budou je úplně jedno a nějaké novátorské přístupy rozhodně vítám.  ;)

Hardegon

Projekt se znovu nastartoval. Prosím tedy zúčastněné o informaci, jak jsou na tom. Nejlépe fotky.

Hardegon

Hlásím, že kostelík už je cca hotový.

Snad i ostatní staví a nezbyde mi celý projekt na krku samotnému.  :)

danyboy

Citace od: Hardegon kdy 02.02.2019, 14:33:22
Hlásím, že kostelík už je cca hotový.

Snad i ostatní staví a nezbyde mi celý projekt na krku samotnému.  :)

máš to trošku na křivo.

Ryxe

No výborně  :D. Křivotu chválím ;).

Hardegon

Japa východ? Máte už hotovo?

Yoshimaka už předváděl v Olomouci, Kuba tu předváděl rozestavěnou část, já dodělávám tarén. Co ostatní?

linhi a janopr?

Hardegon

Janopr nestíhá.

Je tu nekdo, kdo by se ujal plochy 48x48?

Jsme chudý region, stačí nám malé chudé domky a pole...

linhi

Snad to stihnu,doladím v Plzni

linhi


Hardegon

Jsme v prdeli :)

Janopr nic nedodá, tak ho vyřazuji z projektu. Jeho moduly splácam já + ten kus vlevo k sousednímu území. Jsou tam 4 moduly 16*16, o které se nikdo nepřihlásil.

Je někdo ochotný postavit kus krajiny 16*64?
Může tam být cokoliv - pole, zeleň, zříceniny, řeka, vesmírná loď, Friends koncentrák... cokoli, jen ať tam neni díra.

linhi

To je pruh prede mnou? Tam něco seknu k tomu memu...

Hardegon

Citace od: linhi kdy 05.06.2019, 14:58:28
To je pruh prede mnou? Tam něco seknu k tomu memu...

Díky, pane. Splácej tam cokoli. Na místě doladíme napojení.

linhi


Kuba

Dnes muj modul prepravila manzelka Borunovi. Hlasil, ze ma uplne plne auto az po strop. Ale ten muj modul tam jeste narve. Tak doufam ze vse klapne. Kdyby se to nedejboze pobouralo, tak to tam prosim splacejte neak do kupy  ;)

Hardegon

Díky linhimu jsou zabraná všechna území. Snad to tedy klapne. Za dva dny uvidíme. >:D

samy405

Ahojte,

Psal mi Igorus že sháníte pomoc :) do Plzně to nestihnu určitě ale do dánska v září bych něco mohl :) můžu tedy nějak pomoct ? :)

Hardegon

Citace od: samy405 kdy 05.06.2019, 20:49:07
Ahojte,
Psal mi Igorus že sháníte pomoc :) do Plzně to nestihnu určitě ale do dánska v září bych něco mohl :) můžu tedy nějak pomoct ? :)

Ahoj,
aktuálně máme vyřešeny všechny průsery. V Plzni by tedy měl být funční modul "Osadníci Východ". Na další výstavu klidně někomu část přenecham (do Dánska nejedu, tak ať tam neposílam deset krabic). Stačí si vybrat kus půdy a začít stavět. Klidně až po Plzni, až budou fotky.

samy405

Ok.
Pomůžu malinkým dílem ... mám rozjetý jiný projekt ale chci pomoct i vám :)
Popřemýšlej tedy s čím můžu pomoct.

moduly jsou v jedné linii že ? 4*16

linhi

Takže to dělat nemusím,udělej tam cokoli tedy..

Igorus

Citace od: linhi kdy 06.06.2019, 14:36:15
Takže to dělat nemusím,udělej tam cokoli tedy..

Ne Linhi, do Plzně platí dohoda, že děláš ten kus ty. Něco provizorního, případně tam narveš Rýzmburg. A pro další vystavování by udělal tuhle část Samy.

samy405

ok :)

za mě není problém :)
pošlete sem nějaké fotky z Plzně ať vím čeho se chytnout :)
Děkuji

yoshimaka

#57
Děkuji Chairudovi za dopravu a instalaci a posílám odkaz, jak by to mělo vypadat: https://impreza.rajce.idnes.cz/Spolecny_projekt_stredoveka_vesnice

...plus náhled na pár obrázků chudinské chaloupky
Lust och fägring stor