LEGO Store všude po světe

Založil Klaj, 04.08.2017, 06:24:20

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Klaj

Topic pro sdělování zážitků z návštěv LEGO Store na různých místech světa...

Postupně doplním (Vancouver, Paris, Hong Kong, Budapest, Londyn a dalsi...)
Draco dormiens nunquam titiliandus

Klaj

#1
Lego store Hong Kong (Times Square)
Datum návštěvy: 04.08.2017
Prosím omluvte sníženou kvalitu u fotek, čočka v mobilu bojuje s místní vzdušnou vlhkostí (podobně jako já...)

Nabízí všechny služby klasického lego store, ale nepovedlo se mi s číňanama vykomunikovat jestli dávají VIP body nebo ne. Zjistím dotazem s účtenkou přímo na lego.com, ale trochu se bojím že ne, protože tam na VIP nebyla jediná reklama.


Otevřen nedávno (8.7.)



nachází se v ooooooooooooooooooobrovském obchodním centru Times Square, v 9. poschodi. Ale s trochou snahy se dá najít :)




Obchod je i na normy Lego store poměrně velký a hlavně prostorný, což je, nutno uznat, v číně dost nezvyklý pocit :)


Centrálním prvkem je velký model místního dopravního uzlu i s pohybující se tramvají




Vystaveny jsou snad všechny aktuální největší modely včetně Saturnu V (bohužel out of stock, stejně tak kolotoč out of stock).  Zajímavé sou ceny. London Bus se prodává za 1099 HKD což je cca 3000 kč (tzn asi o 500 levněji než ofic. u nás). U větších setů (např. Big Ben) je rozdíl v ceně kolem 1000Kč.





Zeď taky nezklame, rozhodně už sem viděl menší. Odnesl sem si malý kelimek s blue gemy a plamínky :) Jinak standartní nabídka jako všude :(. Cena malého kelímku je 119HKD (cca 340 Kč)  a velkého 199 HKD (cca 560 Kč).


Z aktuálních speciálních akcí pouze 4+1 free na minifigy series 17.

Draco dormiens nunquam titiliandus

Klaj

LEGO store Hong Kong (2) (Langham Place)
datum návštěvy: 05.08.2017

Druhý (vlastně první, je otevřen již rok) a poslední (víc jich tu zatím nemají) LEGO store v HK je o něco menší a podstatně živější. Nachází se v gigantickém obchodním centru a i z toho, že velké množství položek hlásí vypodáno ( i ty, které ve druhém storu mají skladem) tak bude dost oblíbený. Lidí tam bylo dost.  Ninjago movie sety většinou beznadějně vyprodány, zjevně je čína cílová skupina.
Opět obsahuje velký MOC kusu Hong Kongu (moc pěkný) a duplo zvířátkovou zeď, i hrací koutek pro děti.

Ve stěně s kostkama (subjektivně) mnohem zajímavější věci. Hodně transparent kostek, zajímavé barvy i dílky, okna, dveře atd.  Bral sem velký kelímek za 199 HKD a nacpal sem ho až praskal ve šveh. Teším se na domácí třídění :) .

Opět ani zmínka o VIP programu. Jinak obsluha velice příjemná a jazykově na úrovni. Akce stejné jako v předchozím :)
















Draco dormiens nunquam titiliandus

Bruno

Tak tohle vypadá rozhodně líp. Letos jsem měl možnost zavítat do USA do Kalifornie. Jako AFOL jsem se těšil na LEGOLAND a na LEGO store.
Legoland Super, jen na Store jsem měl smůlu. Byl jsem ve dvou a všechny co se týče dílků vybrané a nic zajímavého. Žádné speciální sety.
Přišlo mi, že toho co se třeba týče Dimension bylo v Tys4Rus, nebo polybagy ve Walmarktu.

Klaj

Citace od: Bruno kdy 17.10.2017, 14:43:39
Tak tohle vypadá rozhodně líp. Letos jsem měl možnost zavítat do USA do Kalifornie. Jako AFOL jsem se těšil na LEGOLAND a na LEGO store.
Legoland Super, jen na Store jsem měl smůlu. Byl jsem ve dvou a všechny co se týče dílků vybrané a nic zajímavého. Žádné speciální sety.
Přišlo mi, že toho co se třeba týče Dimension bylo v Tys4Rus, nebo polybagy ve Walmarktu.
Ja byl v NY Lego store a prisel mi malicky. Ale cca za 14 dni tam budu zase, tak podam aktualni info vcetne fotek :) Z minule navstevy zadne poradne nemam bohuzel.
Draco dormiens nunquam titiliandus

Bruno

Citace od: Klaj9 kdy 17.10.2017, 18:19:24
Citace od: Bruno kdy 17.10.2017, 14:43:39
Tak tohle vypadá rozhodně líp. Letos jsem měl možnost zavítat do USA do Kalifornie. Jako AFOL jsem se těšil na LEGOLAND a na LEGO store.
Legoland Super, jen na Store jsem měl smůlu. Byl jsem ve dvou a všechny co se týče dílků vybrané a nic zajímavého. Žádné speciální sety.
Přišlo mi, že toho co se třeba týče Dimension bylo v Tys4Rus, nebo polybagy ve Walmarktu.
Ja byl v NY Lego store a prisel mi malicky. Ale cca za 14 dni tam budu zase, tak podam aktualni info vcetne fotek :) Z minule navstevy zadne poradne nemam bohuzel.

Já byl v Ontario Mills a Santa Clara. Možná třeba měli přes léto vybráno. Do konce je LEGO shop v Disney Landu, ale to jsem byl pod dohledem a už by mi to neprošlo :-)

Igorus

Citace od: Klaj9 kdy 17.10.2017, 18:19:24
Ja byl v NY Lego store a prisel mi malicky. Ale cca za 14 dni tam budu zase, tak podam aktualni info vcetne fotek :) Z minule navstevy zadne poradne nemam bohuzel.

A byl jsi v tom u  Madison Square Park nebo v Rockefellerově Centru?

Klaj

Citace od: Igorus kdy 17.10.2017, 21:51:48
A byl jsi v tom u  Madison Square Park nebo v Rockefellerově Centru?
Rockefeller.
Draco dormiens nunquam titiliandus

kamil

14 dni fuc + 1 tyzden k tomu a fotky nikde  >:D

Klaj

Nono. Vcera sem se teprve vratil z USA a este bojuju s casovym posunem. :-)

Rockefeler store je hrozne nudny a podle me i neprakticky usporadany. Zed vykradena (dilky na pick model - socha svobody, nedostupne. pry budou za tyden). Jedine co je na nem zajimave je super model Rockefellerova centra.
A podle vseho meli skladem noveho Falcona :)
Draco dormiens nunquam titiliandus

Klaj

Naopak druhy newyorsky lego store me prijemne prekvapil. je prostornejsi, neni tam tolik lidi a maji vystaveno daleko vic modelu. Dokonce tam meli i zbozi v akci, coz u rockefelera vubec nehrozilo. (konkretne tam byl ten vrchol svatebniho dortu za 50% a este nejaky mensi setik). Zed standartni, nic specialniho co bych jinde nevidel sem neodhalil.
Kazdopadne pro nejake vaznejsi nakupy (velke krabice) a hlavne kelimkovani bych rozhodne doporucil tenhle store. Obsluha je pratelska este vic nez jinde (inu USA).
+ Ma tenhle store i vlastni mistnost jako hernu pro spunty (bohuzel sem zapomel vyfotit)


Draco dormiens nunquam titiliandus

Bruno

Tak to je úplně o něčem jiném než jsem viděl já. Asi v Californii nejsou moc na lego i když tam mají LEGOland :-)

Anatyt

Tak tie zástery čo majú tí predavači sú dosť úchylné. >:D

jerzeeg

Z tech nadob v horni polovine steny to berou jak ?  >:D

Pool

Citace od: jerzeeg kdy 06.11.2017, 18:51:22
Z tech nadob v horni polovine steny to berou jak ?  >:D

Nahoře jsou pouze atrapy, mají to jako dekoraci. Poprvé jsem jim na to skočil a ptal se prodejce, jak se tam dostanu  ;D ;D ;D

Klaj

Ty atrapy v horni polovine sou snad ve vsech lego storech ne? Nebo sem este nevidel, ze by nekde byla jen pouzitelna cast zdi :)

Zastery sou prisrne, souhlasim. Vypadaji jak pekari :)
Draco dormiens nunquam titiliandus

juraj

Dnes stena Mnichov:
Biela zmrzlina
Brick 2x4 blue,red,white
Brick 2x2 tan orange
Brick 2x3 lime, red
Brick 2x1 white
Brick 1x4 dark pink asi
Brick 1x3 yellow
Brick 1x1 lime, orange
Brick round 4x 4 black
Slope 45 2x2 tr clear

Asi sa oplati nakup pretoze davaju 3 bonusove sety.

marian20

Ahoj, aké tri sety teraz dávajú k nákupom? Zvažujem cestu do Viedne, tak že či sa tam oplatí zastaviť. Vďaka za info.
weiter, weiter ins Verderben, wir mussen leben bis wir sterben...

juraj

Lego lúskačik, VIP set, adventný kalendár a kalendár 2018.

buf91

Ahoj, je oficiální obchod v Budapešti?
Můj blog... http://buf91.blog.cz

papluh

áno aj nie
www.kocka.hu je  LEGO® Certified Stores tj nie LEGO Store vlastnený priamo LEGOm ale certifikovaným partnerom
V skratke to znamená, že majú v ponuke aj exkluzívy, ale nemajú akcie a VIP ako LEGO Stores/Shop (môžu mať vlastné)
https://lan.lego.com/news/overview/lego%C2%AE-certified-store-program-lcs-r39/

sm_oOx^

#21
Madrid, otvoreny koncom Novembra, zrejme Certified Store (podla niektorych zdrojov ten isty majitel, co prevadzkuje obchody v Taliansku. na oficialnom zozname lego obchodov nie je).

navsteva 2.2.2018, VIP kartu nebrali, aj ked predavac sa vyjadril, ze by coskoro mali...
Na sklade tri UCS Falcony, ale radsej to nevytahuje zo skladu, vraj by sa hned predali...?!? :-)))
vystavenych par modelov za sklom, standardna stena, odporucane ceny, ziadne akcie.

kupil som len dve friends klucenky, namiesto 2x4.99 mi nauctovali 2x5.99. uvedomil som si to, az som sedel v lietadle... :-)