Soutěž ve stavbě alternativního modelu II kolo

Založil peki, 26.10.2018, 15:21:26

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 4 Hosté prohlíží toto téma.

Foton

Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Marty713

#61
Traktor s valníkem

Model traktoru je inspirovaný Zetorem 7745. Valník spolu s jeho zadními dvířky jde naklopit a jakoby "vysypat". Valník lze dle libosti odpojit od traktoru a nahradit jakýmkoli jiným zemědělským zařízením.

Použité sety:

2x - 30543 Christmas Train
1x - 30358 Dragster
1x - 30526 The Mini Ultimate Batmobile

Marty713

#62
Piaggio

Černá tříkolka značky Piaggio rozváží čerstvé pečivo a uzeniny po italském venkově. Prostě idylka.

Použité sety:

1x - 30356 Hot Dog Stand
1x - 30358 Dragster
1x - 30526 The Mini Ultimate Batmobile
1x - 30532 Turbo

Foton

Damn it! Pěkné modely, moc pěkné.
Kdybych zítra nejel do Prahy, tak si zkusím to Piaggio postavit v reálu. Má sice trochu strach z "výdrže" předního kola, ale líbí se mi to moc.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Marty713

Citace od: Foton kdy 01.02.2019, 00:18:08
Damn it! Pěkné modely, moc pěkné.
Kdybych zítra nejel do Prahy, tak si zkusím to Piaggio postavit v reálu. Má sice trochu strach z "výdrže" předního kola, ale líbí se mi to moc.

Téda, díky moc! :)
U Piaggia jsem ještě doplnil 2 obrázky. Ty rendery trvaly nějak dlouho a včera už jsem to nestihnul editovat. Snad to nevadí, že po termínu.

I když to nevypadá, přední kolo je docela dost pevný. Jak ale ta guma neklouže po plastu, tak se kolo moc neotáčí. Slabým místem je spíš přední maska. Ta je křehčí.

Jak k traktoru, tak k Piaggiu jsem přidal soubor z LDD. Sice to nejsou žádný instrukce, ale postavit se to podle toho dá. ;)

hawran

...jo to jsou ještě ke všemu rendery...
No nic, jdu se obřadně upálit... :)
Bricks Forever!

Foton

Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Foton

Buď jsem vyhlášení výsledků prošvihl, nebo porota má málo času. Anebo se racionálně usoudilo, že soutěž se dvěma účastníky je divná. Což je. Tak ji @peki prostě stornuj, ať to máme uzavřené. >:D
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Marty713

Citace od: Foton kdy 29.03.2019, 16:33:56
Buď jsem vyhlášení výsledků prošvihl, nebo porota má málo času. Anebo se racionálně usoudilo, že soutěž se dvěma účastníky je divná. Což je. Tak ji @peki prostě stornuj, ať to máme uzavřené. >:D

No jo no. Škoda, já si s tím dal docela dost práce. :-[

Robbed

Soutěžící si zaslouží vyhodnocení i přes nízkou účast!

peki

Citace od: Foton kdy 29.03.2019, 16:33:56
..... Anebo se racionálně usoudilo, že soutěž se dvěma účastníky je divná. Což je. Tak ji @peki prostě stornuj, ať to máme uzavřené. >:D

Jak píšeš. Nevím proč to nezaujalo více lidí. Dalo se s tím opravdu vyhrát viz Martyho výtvory.


networ

Učím se stavět ...

peki

Tohle bylo o loňském roce.
Nyní řešíme nový ročník. Ti co mají sety, mají mít přístup sem, kde je více infa.

Tady to zamykám, aby nebyl zmatek.