Aztécké diorama (vlastní)

Založil skywalker007, 30.03.2018, 15:48:52

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

skywalker007

Diorama jsme stavěli společně s mladším bratrem (Na Kostkách: Mr.black). Má 6 x 1,2 m a přes 100 000 dílů a více jak 300 figurek, je funkční a svítí,jakmile budu mít video dám ho sem. Za fotky děkuji Hačislavovi a Chairudovi.
Více fotek zde: https://www.flickr.com/photos/163682787@N06/albums/72157691959947872













pitris47

Nádhera. Hlavně ta pyramida.

Pool

To už je pořádné megalomanské dílo  :D. Jenom link na flickr mi nějak nefunguje.

Jezevec

#3
Poole, mně odkaz na flickr taky nejde. Ale Skywalker to má i na rajčeti, podíval jsem se na fotky tam. :)

http://skywalker007.rajce.idnes.cz/Aztecke_diorama/

Jinak musím říct, že na mě tohle dílo udělalo hluboký dojem. Prvně jsem viděl nějaká videa a fotky, ale nešlo z toho poznat, čí je to dílo. Možná jsem to poprvé i přehlédl, nevím. Každopádně jsem nad tím uvažoval, kdo takovou pecku postavil. Vážně obdivuhodné jak nápadem, tak i rozsahem a zpracováním, Aztékové mohou být pyšní!
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

skywalker007

Díky za pochvali, s bráchou jsem rádi že se stavba líbí. Odkaz už by měl teď fungovat.

šipka

Luxusní macek  ;)  super téma!

Chairudo

Ještě bych řekl, že hooodně velká část kostek pochází z LEGO shopu z Vídně a kluci s tím málem vytvořili něco fakt moc pěkného :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Kuba

#7
Na výstavě v Ostravě jsem se na to chodil dívat každou volnou chvilku. Spolu s Borunem a jeho piráty, asi největší překvápka výstavy. Dílo je fakt peckovní a ani raději nepřemýšlím na kolik vyšly ty minifigurky v takových počtech  >:D

Ta monstrooznost tomu dodává úplně jiný rozměr.  ;)

skywalker007

Citace od: šipka kdy 30.03.2018, 19:51:02
Luxusní macek  ;)  super téma!
Díky  ;) ,tohle téma jsme vybrali záměrně,protože jsme neviděli nikoho kdo by to stavěl.

Citace od: Chairudo kdy 30.03.2018, 22:49:34
Ještě bych řekl, že hooodně velká část kostek pochází z LEGO shopu z Vídně a kluci s tím málem vytvořili něco fakt moc pěkného :)
Ano většina dílů pochází z Lego store,taky jsme tam měli vždy zajištěný super odvoz   :D.
Díky  ;)

Citace od: Kuba kdy 31.03.2018, 08:05:30
Na výstavě v Ostravě jsem se na to chodil dívat každou volnou chvilku. Spolu s Borunem a jeho piráty, asi největší překvápka výstavy. Dílo je fakt peckovní a ani raději nepřemýšlím na kolik vyšly ty minifigurky v takových počtech  >:D

Ta monstrooznost tomu dodává úplně jiný rozměr.  ;)

Díky  :),figurky se hodně lišily některé vyšli na 40 kč a některé kolem 200 kč,ale radši jsem to úplně nepočítal  :D.


Hardegon

Citace od: skywalker007 kdy 31.03.2018, 10:44:57
Citace od: šipka kdy 30.03.2018, 19:51:02
Luxusní macek  ;)  super téma!
Díky  ;) ,tohle téma jsme vybrali záměrně,protože jsme neviděli nikoho kdo by to stavěl.

Tady se trochu připomenu. Bohužel jsem nikdy neměl (a asi furt nemam) prostředky na něco velkého jako vy  >:D
Mayský fotbal
Španělská kolonizace

Tohle téma baví i mě, proto mám radost, že se ho někdo chopil. Je to parádní.

Robkteryten

No pánové, naživo je to fakt MOC velké MOC :D takové trošku megalomanské :D Nápad super, mě se nejvíce líbil ten tekutý písek a samozřejmě návštěva z vesmíru.

skywalker007

Citace od: Hardegon kdy 31.03.2018, 18:23:57
Citace od: skywalker007 kdy 31.03.2018, 10:44:57
Citace od: šipka kdy 30.03.2018, 19:51:02
Luxusní macek  ;)  super téma!
Díky  ;) ,tohle téma jsme vybrali záměrně,protože jsme neviděli nikoho kdo by to stavěl.

Tady se trochu připomenu. Bohužel jsem nikdy neměl (a asi furt nemam) prostředky na něco velkého jako vy  >:D
Mayský fotbal
Španělská kolonizace

Tohle téma baví i mě, proto mám radost, že se ho někdo chopil. Je to parádní.

Ten fotbal se mi líbí,taky jsme uvažovali,že by jsem tam nabodali hlavy na kůly,udělali obětní oltář na vršku piramidy a po schodech by se kutálela useklá hlava a za piramidou by byli hromady s mrtvými těly na tom by se šlo hodně vyžít >:D >:D ,ale pak by jsme se s tím nemohli dostat na zahraniční výstavy,proto tam ani není žádný náznak krve v té bitvě.
Jinak díky,jsme rádi,že se stavba líbí  :).

Citace od: Robkteryten kdy 31.03.2018, 19:58:48
No pánové, naživo je to fakt MOC velké MOC :D takové trošku megalomanské :D Nápad super, mě se nejvíce líbil ten tekutý písek a samozřejmě návštěva z vesmíru.
Návštěva z vesmíru tam samozřejmě nesměla chybět  :D.
Díky  ;)

Chairudo

Maďarský ambassador Charlie, kterého jsme měli na podzim v Olomouci pro vás kluci udělal tohle super video modelu ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

otaznik

Opravdu super stavba. Klobouk dolů, povedlo se vám to.