Školní projekt Hrad :-)

Založil Neřád :-), 11.05.2020, 08:57:18

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Neřád :-)

Ema dostala ukol postavit hrad z kostek  >:D tak jsem oprasil jednu starou myslenku a vytahl kostky  ;D

STARHAWK

Parada. Poprosim este viac foto z inych uhlov. Napr dole pod ruzovim zamkom su tusim stajne, ako to tam vypada ?

miroslav

A koho víc bavilo stavět? Tebe nebo Emu? :D
punk'n'bricks !!!

elanor


peki

Citace od: Neřád :-) kdy 11.05.2020, 08:57:18
Ema dostala ukol postavit hrad z kostek..

Tak to si paní učitelka asi dost naběhla ;) Určitě netušila na koho narazila.

nikolinek

To je pech a moje děti takový úkol nedostanou :-(
To je jen samé Pks Pkn a kdo si to má od té školy pamatovat. :-)
 

Neřád :-)

Citace od: miroslav kdy 11.05.2020, 09:39:33
A koho víc bavilo stavět? Tebe nebo Emu? :D

To je jasny :-D staveli jsme to nakonec cela rodina byla to sranda  >:D  uvidime jak dlouho nam to maminka bude tolerovat obyvaku holky si s tim dost vyhrajou Anik ma ruzovej zamek a Ema temnej hrad, je to primarne stavene na hratelnost na vystavu by to nebylo :-)

Neřád :-)

Citace od: STARHAWK kdy 11.05.2020, 09:37:19
Parada. Poprosim este viac foto z inych uhlov. Napr dole pod ruzovim zamkom su tusim stajne, ako to tam vypada ?

zkusim vyfotit ale je uz mozne ze je vse uplne jinak :-D bylo to stavene primarne s ohledem na hrani  (na vystavu by to urcite propracovanejsi atd.) a abych si zkusil jednu myslenku co jsem uz driv na vystavy T.

STARHAWK

Citace od: Neřád :-) kdy 11.05.2020, 12:19:12
Citace od: STARHAWK kdy 11.05.2020, 09:37:19
Parada. Poprosim este viac foto z inych uhlov. Napr dole pod ruzovim zamkom su tusim stajne, ako to tam vypada ?

zkusim vyfotit ale je uz mozne ze je vse uplne jinak :-D bylo to stavene primarne s ohledem na hrani  (na vystavu by to urcite propracovanejsi atd.) a abych si zkusil jednu myslenku co jsem uz driv na vystavy T.

Prave ta hratelnost je na tom perfektna a este to moze spojit dve oblubene veci pri hrani pre babi - princezne a kone

Jedna z nasich uz skusala postavit vlastny zamok - zatial je to menej hratelne lebo dookola davala steny a priecky a prave toto je dobra inspiracia. Este by sa dalo dookola nejaka zaujimava zahrada s labirintom a kvetinovymi sadmi :)

Neřád :-)

Citace od: peki kdy 11.05.2020, 10:32:35
Citace od: Neřád :-) kdy 11.05.2020, 08:57:18
Ema dostala ukol postavit hrad z kostek..

Tak to si paní učitelka asi dost naběhla ;) Určitě netušila na koho narazila.

Dnes nastala vtipná situace když během video výuky učitelka řekla ať model donese k notebooku  >:D no dopadlo to opačně   ;D

Neřád :-)

Citace od: STARHAWK kdy 11.05.2020, 17:40:08
Citace od: Neřád :-) kdy 11.05.2020, 12:19:12
Citace od: STARHAWK kdy 11.05.2020, 09:37:19
Parada. Poprosim este viac foto z inych uhlov. Napr dole pod ruzovim zamkom su tusim stajne, ako to tam vypada ?

zkusim vyfotit ale je uz mozne ze je vse uplne jinak :-D bylo to stavene primarne s ohledem na hrani  (na vystavu by to urcite propracovanejsi atd.) a abych si zkusil jednu myslenku co jsem uz driv na vystavy T.

Prave ta hratelnost je na tom perfektna a este to moze spojit dve oblubene veci pri hrani pre babi - princezne a kone

Jedna z nasich uz skusala postavit vlastny zamok - zatial je to menej hratelne lebo dookola davala steny a priecky a prave toto je dobra inspiracia. Este by sa dalo dookola nejaka zaujimava zahrada s labirintom a kvetinovymi sadmi :)
Mrkni sem https://www.kostky.org/forum/index.php?topic=50131.0 je tady pár věcí co jsme dělali s holkama včetně zámku

STARHAWK

Citace od: Neřád :-) kdy 11.05.2020, 21:00:01
Mrkni sem https://www.kostky.org/forum/index.php?topic=50131.0 je tady pár věcí co jsme dělali s holkama včetně zámku

:) tie mam prezrete uz ked boli publikovane :)

Tento posledny ma celkom zaujal svojou hratelnostou a timi stajnami dole - to by sa babam urcite pacilo, bo teraz su strasne na kone
Ukazem elanor ci sa jej to nebude chcet poskladat, len nie som isty ci ma dost materialu este. Este stale ma ten velky zamok komplet a teraz aj Locikinu vezu. Tiez je problem kde by to mali baby uskladnene. Do obyvaku sme dali vecsiu smyklavku (2m smykacia dlzka).

E-legie

Nádhera! To by se tvořily příběhy... Jaké má stavba rozměry, prosím? Škoda, že už DUPLO hrady, draci atp. nejsou mezi aktuálními sety. Dcera to zahlédla a vykřikla: ,,Napiš Ježíškovi! Hned!!!"  ;D

Neřád :-)

Citace od: STARHAWK kdy 12.05.2020, 00:29:01
Citace od: Neřád :-) kdy 11.05.2020, 21:00:01
Mrkni sem https://www.kostky.org/forum/index.php?topic=50131.0 je tady pár věcí co jsme dělali s holkama včetně zámku

:) tie mam prezrete uz ked boli publikovane :)

Tento posledny ma celkom zaujal svojou hratelnostou a timi stajnami dole - to by sa babam urcite pacilo, bo teraz su strasne na kone
Ukazem elanor ci sa jej to nebude chcet poskladat, len nie som isty ci ma dost materialu este. Este stale ma ten velky zamok komplet a teraz aj Locikinu vezu. Tiez je problem kde by to mali baby uskladnene. Do obyvaku sme dali vecsiu smyklavku (2m smykacia dlzka).

Az to budeme chystat na vystavu tak to bude propracovanejsi :-) vyzkousel jsem si nejake napady atd abych se potom zbytecne nezdrzoval :-)