CZ Interspar - sleva 50 % SW

Založil Bard, 24.04.2012, 23:49:46

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Bard

Dnes jsem v mladoboleslavském Intersparu narazil na několik zlevněných setů, především Star Wars. Inzerovaná byla sleva
50%.

Protože jsem docela spěchal a v SW se nevyznám, tak jsem s jistotou zaznamenal jen toto:
7914 (Mandalorian battlepack) ... 190,- Kč
9489 (Endor Rebel Trooper & Imperial Trooper Battle Pack) ... 190,- Kč
9490 (Únik droidů) ... ???

+ si nějaké sety City, vzpomínám na toto:
4437 (Policejní honička) ... nevím přesně, ale pod 150,- Kč

A nějaké vyloženě dětské. Pokud by to někoho zajímalo, zjistím přesnější info. Akce asi nebude celoplošná, protože v jejich druhé boleslavské prodejně tyto sety nejsou.

mischidotcz

No, dle vyhledávání přes "zboží", jsou to ceny vcelku pěkné.

Co tam prosím měly vyloženě dětského? Díky.

Bard

Z dětského si vzpomínám na 4637 (Safari) za 100,- Kč (cena bez záruky).
Počítám s tím, že se tam zítra vypravím, tak zjistím víc.

jerzeeg

Minulý čtvrtek v Interspar Ostrava-Poruba měli za 50%
8085 Freeco Speeder ... 375 Kč / 749 Kč

Takže možná jen už měli vyprodáno, ale sleva byla plošná.

Darth

Interspar Staré Město u UH nic ve slevě, Mandalorian Battle Pack za 380 Kč, zbytek také za plnou palbu.

Bard

Citace od: Darth kdy 25.04.2012, 12:30:26
Interspar Staré Město u UH nic ve slevě, Mandalorian Battle Pack za 380 Kč, zbytek také za plnou palbu.
To znamená, že ta sleva plošná není. Ve druhém boleslavském InterSparu např. vůbec Mandalorian battle pack nemají a v roce 2012 neměli. To by mě zajímalo, jakou mají filozofii.
Ale co se musí nechat, zatím mají všechny slevy uvedené pravdivě.

Miketuk

Interspar Litoměřice nic. Za zmínku možná stojí skoro plná krabice minifigurek z 6. série (římany už zde nehledejte)

Bard

Tak jsem se dnes opět díval v IS MB, a SW sety rychle zmizely, mají už jen 9490 (Únik droidů) za 340,-- Kč.

Minule jsem přehlédl 7631 (Sklápěčka) za pěkných 250,-- Kč.

QuiGon

Únik droidů za 340 kč? Ber, kdo můžeš!!!

STARHAWK

Citace od: QuiGon kdy 27.04.2012, 07:14:37
Únik droidů za 340 kč? Ber, kdo můžeš!!!

Sakra, ja chcem tiez. Zoberie niekto 2 pre mna ? Este aj s postovnim na SR sa to stale oplati.

Allconel

keby sa našla nejaká dobrá duša čo vy vzala ten únik droidov aj pre mňa, mohli by sme sa nejako dohodnúť na predaní alebo zaslaní do Brna. Mám záujem o dva tieto sety. diky moc

Ojík

Nemá někdo informace o Plzni? Nechce se mi tam jezdit nazmar. Únik droidů za tuto cenu je úžasný. Nikdy nepochopím, proč obchody zlevňují lednové zboží na půl a dva roky staré zbytky pořád drží na maloobchodní ceně. Dost možná, že tento set budou mít zlevněný i jinde, což by se v případě, že by v Intersparu nebyl, hodilo.
All work and no play make Jack a dull boy.

Bard

Tak jsem dnes byl v IS (MB) a měli poslední Únik droidů, tak jsem ho vzal. A byl to vůbec poslední SW set, který tam byl.
Nechci žádného zájemce preferovat, takže bych pořadí stanovil podle toho, jak reagoval v tomhle vlákně.
Od QuiGona jsem bral reakci spíš jako řečnický výkřik (pokud ne, a máš zájem, tak pošli SZ), takže prosím StarHawka o potvrzení zájmu.

Překvapilo mě, s jakou rychlostí sety zmizely, protože ve druhém boleslavském IS byl regál se zlevněnými battlepacky měsíc netknutý. A v obou obchodech měli různý zlevněný sortiment, takže mi přibyl další obchod, který musím kontrolovat.
A k tomu se ještě staví u nás TESCO - na fóru už jsem zaznamenal hodně informací o jejich slevách.

phoenicis

Ak by ste niekto videl za podobnú cenu Únik droidov, myslite aj na mňa ;) Jeden kus do zbierky bohato postačí ;)

honzicek22

Ať se zbytečně někdo nehoníte. Frýdek Místek a Ostrava Dubina nemá žádné slevy.

STARHAWK

Citace od: Bard kdy 28.04.2012, 17:34:22
Tak jsem dnes byl v IS (MB) a měli poslední Únik droidů, tak jsem ho vzal. A byl to vůbec poslední SW set, který tam byl.
Nechci žádného zájemce preferovat, takže bych pořadí stanovil podle toho, jak reagoval v tomhle vlákně.
Od QuiGona jsem bral reakci spíš jako řečnický výkřik (pokud ne, a máš zájem, tak pošli SZ), takže prosím StarHawka o potvrzení zájmu.

Ano, potvrdzujem zaujem. Dalsie podrobnosti dohodneme cez SZ.

Scatman

Ahoj, Interspar v OC Harfa (Praha) vůbec nic - sleva žádná.