Toy Story vojáčci u stánku za kilo - Smíchovské nádraží

Založil bubutymmy, 15.01.2013, 11:20:34

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

bubutymmy

Ve stánku na Smíchovském nádraží - výlez z metra směr k autobusům, jsem koupil dvě krabice Toy Story vojáčků - 7595 po 99,-. Ještě jsem to neotevřel, ale snad tomu můžu věřit. Ještě tam určitě osm krabic zbývalo, ne-li víc, pokud někdo staví armádu. Je to teda primárně stánek s prošlou/skoro prošlou čokoládou, tak jsem se trošku divil, ale počítám, že tenhle set byl dost ležák, už dvakrát jsem ho v minulých letech kupoval dost zlevněný, čili by to teda nemuselo být kradený. Co byste mysleli?

brodek

Tenhle set už jsem viděl vícekrát za podivně nízké ceny. Osobně jsem za 70 Kč/ks koupil 2 na trhu v Mladé Boleslavi a jednu dobu toho bylo plné Aukro. Teď to tam někdo vystavuje za 89Kč/ks a deklaruje, že má 100 kusů :D kradené to být nemusí, ale rozhodně je to podezřelé.

http://aukro.cz/lego-7595-vojaci-na-hlidce-i2949651198.html

Raistlin M

Citace od: brodek kdy 15.01.2013, 13:41:02
Tenhle set už jsem viděl vícekrát za podivně nízké ceny. Osobně jsem za 70 Kč/ks koupil 2 na trhu v Mladé Boleslavi a jednu dobu toho bylo plné Aukro. Teď to tam někdo vystavuje za 89Kč/ks a deklaruje, že má 100 kusů :D kradené to být nemusí, ale rozhodně je to podezřelé.

http://aukro.cz/lego-7595-vojaci-na-hlidce-i2949651198.html

Je to dle mého z Polska. Tam je toho ještě víc než tady. V jednom českém BL ty sety taky někdo ve velkém množství měl. Už si ale nepamatuju kdo. Sám jsem si nějaké na tom aukru koupil. Pro  moje kluky fajn věc a mě se to taky líbí.  Jen ty figurky vyjdou cca 20 korun kus, kdyby jsi nepočítal dílky. Jen ten člověk na Aukru má smrtící poštovné a přitom to posílá jen zabalené do fólie. Sety mi přišly zmačklé na rozích, ale neměl jsem náladu se s ním hádat, když jsem to stejně pro parádu nekupoval a krabku si skovám jednu ... nezmáčklou. 

bubutymmy

No tak to jsem na tom ještě prodělal :)  Fakt, že jedna z těch krabic se jeví trošku pobodaná, ale přesně, to nijak důležitý nebude. Nebo že by v tom pašovali kokain a pak to vysypali? >:D

blindmelon

Kokain... no nevím. Pytlík jako pytlík, že...  ;D Uvidíme, co přijde v Lugbulku. ;D
Hezký den, Blindmelon